Patch 1.5 do ściągnięcia już teraz!

+
trutka1 said:
trutka1 said:
A może by tak dodać linki do tych modów bo nigdzie na stronie nie można ich znaleźć... :mad:
Proszę bardzo: http://www.thewitcher.com/registration/pl/www/patch.html
Dziękuje za linka. Swoja drogą powinno to być w dziale "Patche i dodatki" :-\Co do Patcha 1.5 to po jego zainstalowaniu gra mi się nie uruchamiała przez "lanucher", musiałem ją odpalić przez "witcher.exe" z folderu "System". Podczas gry zminimalizowała się na pasek i samoczynnie odpalił się lanucher z migającą opcją o aktualizacjach. Gra na pasku ma nadal wersje 1.4.5.1304 (Edycja Rozszerzona), pomimo że nowe przygody się zainstalowały. Rzecz dzieje się na Vista 64 SP2.
 
Ech myślałem że patch sprawi że będzie dźwięk w intrze ale nic nie poprawił i nadal dźwięk mi przerywa. W dodatku gra mi bardziej tnie nawet na niższych ustawieniach. Podczas uruchomienia też wyskakuje mi komunikat o aktualizacji i na pasku wyświetla się wersja gry 1.4.5 :dead: :mad: Jedynie nowe przygody są dodane...
 
Witam ponownie wszystkich. Problemów z patchem 1.5 ciąg dalszy :-\ Podczas grania w dodatkową przygodę "Wiedźminkołaj" komputer nagle się zrestartował i pokazał się następujący komunikat (to 35 na dole dochodziło do 100 i komputer ponownie się restartował): Uruchamianie komputera w różnych trybach awaryjnych nic nie daje (system się nie uruchamia). Cały czas pokazuje się ten sam problem i w kółko restarty. Ma ktoś pomysł na rozwiązanie tego problemu? Moja konfiguracja, Acer Aspire 5930G:Vista 64 SP2Procesor Intel Core 2 Duo P7350 2 GHZRAM 4GB DDR 2Grafika Geforce 9600MGra była patch'owana z wersji rozszerzonej (1.4).
 
To pewnie dlatego, że patch poprawia tylko te rzeczy, które zostały zapowiedziane i wymienione w pierwszym poście :hmmm:
 
i znowu problem z brakiem tekstur w dodatkowych przygodach poprzednio dałem nowe sterowniki i pomogło ale teraz nowszych nie ma może reinstalka sterów pomoże...
 
Tak więc ściągnołem,zainstalowałem(mając wersje 1.4)zaczynam mając niadzieje pograć w nowe przygody i... nic włacza mi się błąd tupu szukaj rozwiązań dla wiedźmin i tak dalej a mam najnowsze sterowniki i windows vista też z najnowszymi sterownikami.Czy ktoś raczy mi pomóc proszę?Aha próbowałem od nowa zainstalować i nic.
 
reinstalka nie pomogła... znowu czarne tekstury a poprzednio było już dobrze... a i tez na pasku mam wersję 1.4 i migającą ikonkę w menu... eax działa ale z przygód nie ma radości i odechciewa się grać, skoro co 3 postać jest czarna... Ma ktoś jakiś pomysł??...
 
Anael said:
reinstalka nie pomogła... znowu czarne tekstury a poprzednio było już dobrze... a i tez na pasku mam wersję 1.4 i migającą ikonkę w menu... eax działa ale z przygód nie ma radości i odechciewa się grać, skoro co 3 postać jest czarna... Ma ktoś jakiś pomysł??...
Ważne!! Gra wymaga:Dla systemu operacyjnego Microsoft ® Windows ® Vista- Hotfix, który można ściągnąć pod tym adresem support.microsoft.com/kb/940105- najnowszych sterowników karty graficznejDla systemu operacyjnego Microsoft ® Windows ® XP- najnowszych sterowników karty graficznej
Jak uruchomicie Wiedźmina i wejdziecie w opcję "Sprawdź dostępne aktualizacje" to wyświetli wam jaką wersję macie... Mi pokazuje 1.5.0.1304, mimo że na pasku mam 1.4.5(...). Czemu wierzyć?
 
Blizari said:
Blizari said:
reinstalka nie pomogła... znowu czarne tekstury a poprzednio było już dobrze... a i tez na pasku mam wersję 1.4 i migającą ikonkę w menu... eax działa ale z przygód nie ma radości i odechciewa się grać, skoro co 3 postać jest czarna... Ma ktoś jakiś pomysł??...
Ważne!! Gra wymaga:Dla systemu operacyjnego Microsoft ® Windows ® Vista- Hotfix, który można ściągnąć pod tym adresem support.microsoft.com/kb/940105- najnowszych sterowników karty graficznejDla systemu operacyjnego Microsoft ® Windows ® XP- najnowszych sterowników karty graficznej
Jak uruchomicie Wiedźmina i wejdziecie w opcję "Sprawdź dostępne aktualizacje" to wyświetli wam jaką wersję macie... Mi pokazuje 1.5.0.1304, mimo że na pasku mam 1.4.5(...). Czemu wierzyć?
Mi na pasku też pokazuje wersję 1.4 ale Vista w katalogu gry ma szczegółowe informacje na temat danej gry i w meijscu wersja widnieje napis 1.5. :)
 
wszystko fajnie spoko ale nie mam głosu przeinstalowalem gre i to samo a gra bez głosu i dialogow mija sie z celem i jakos dziwnie sie bez tego gra ma ktos na to jakis sposób??
 
kesiek said:
wszystko fajnie spoko ale nie mam głosu przeinstalowalem gre i to samo a gra bez głosu i dialogow mija sie z celem i jakos dziwnie sie bez tego gra ma ktos na to jakis sposób??
Kesiek, a masz zainstalowaną Edycję Rozszerzoną? bo tam możesz wybierać dialogi i napisy jakie chcesz, a w dodatkowych przygodach nie ma dialogów. Są tylko napisy
 
kesiek said:
wszystko fajnie spoko ale nie mam głosu przeinstalowalem gre i to samo a gra bez głosu i dialogow mija sie z celem i jakos dziwnie sie bez tego gra ma ktos na to jakis sposób??
Głos jest tylko w prawdziwej grze, oraz w 2 oficjalnych przygodach, są to: Efekt Uboczny i Cena Neutralności.
 
Ja mam pytanie odnośnie bestiariusz i art-booka, które można było ściągnąć rzekomo z patchem 1.5. Nigdzie tych rzeczy nie mogę znaleść :(
 
Top Bottom