Patch 1.5 do ściągnięcia już teraz!

+

Eriash

Forum veteran
Patch 1.5 do ściągnięcia już teraz!

Zapraszamy do pobierania nowej łatki do Wiedźmina oznaczonej cyframi 1.5. Poniżej możecie zapoznać się ze zmianami jakie wprowadzi w grze oraz dodatkami jakie oferuje:Modyfikacje:- Usunięto zabezpieczenie przed kopiowaniem (DRM).- Gra nie wymaga już umieszczania oryginalnej płytki w napędzie podczas uruchamiania.- Łatka poprawiająca problemy z systemem dźwięku EAX i rozmyciem grafiki.Dodatkowa zawartość:- 5 dodatkowych przygód stworzonych przez community: "Podstępy", "Szlag by trafił te bagna", "Upiory w Cichej Wólce", "Wesele", "Wiedźminkołaj"Do poprawnego działania wymagane jest posiadanie gry Wiedźmin w wersji 1.4 (Edycja Rozszerzona)Zapraszamy także do pobrania moda (modyfikacji) "Flash Mod" stworzonej przez Andrzeja "Flasha" Kwiatkowskiego, która sprawi, że doprowadzenie Geralta do końca gry będzie znacznie trudniejsze :)Patch 1.5 jest hostowany przez ściągnij.pl Kliknij aby pobrać
 

Jimp

Forum veteran
Nie ma co , macie tempo ;) Już z jakąś godzę jest to pobrania . Lecz i tak się cieszę . Już czekamy na 1.6
 
Eriash said:
Zapraszamy także do pobrania moda (modyfikacji) "Flash Mod" stworzonej przez Andrzeja "Flasha" Kwiatkowskiego, która sprawi, że doprowadzenie Geralta do końca gry będzie znacznie trudniejsze :)
To to nie miało być w patchu? o_O
 
-JIMP- said:
Nie ma co , macie tempo ;) Już z jakąś godzę jest to pobrania . Lecz i tak się cieszę . Już czekamy na 1.6
A nie pomyślałeś, że to mógł być celowy zabieg? ;)
 
Super :) Nie sądziłem że ta łatka będzie aż tyle ważyć. Mam pytanie a co z bestiariuszem i art bookiem który miał być w pdf?
 
Pryka said:
Pryka said:
Zapraszamy także do pobrania moda (modyfikacji) "Flash Mod" stworzonej przez Andrzeja "Flasha" Kwiatkowskiego, która sprawi, że doprowadzenie Geralta do końca gry będzie znacznie trudniejsze :)
To to nie miało być w patchu? o_O
Mod nie może być w patchu bo na stałe uczyniłby grę trudniejszą. O instalacji modyfikacji zawsze decyduje użytkownik, nie można nikogo zmusić do zwiększenia sobie poziomu trudności. Mod wchodzi w skład Platynowej Kolekcji ale nie jest na stałe zespolony z grą, nie może być.
 
-JIMP- said:
Nie ma co , macie tempo ;) Już z jakąś godzę jest to pobrania . Lecz i tak się cieszę . Już czekamy na 1.6
Ciekawy jestem co będzie w patchu 1,6. Wiedźmin jak na chwilę obecną na bardzo mało błędów itp. Fanowskie przygody są w v. 1,5.
 
Flash said:
Flash said:
Flash said:
Zapraszamy także do pobrania moda (modyfikacji) "Flash Mod" stworzonej przez Andrzeja "Flasha" Kwiatkowskiego, która sprawi, że doprowadzenie Geralta do końca gry będzie znacznie trudniejsze :)
To to nie miało być w patchu? o_O
Mod nie może być w patchu bo na stałe uczyniłby grę trudniejszą. O instalacji modyfikacji zawsze decyduje użytkownik, nie można nikogo zmusić do zwiększenia sobie poziomu trudności. Mod wchodzi w skład Platynowej Kolekcji ale nie jest na stałe zespolony z grą, nie może być.
Można go było po prostu dodać.. żeby lądował w katalogach Wiedźmina jako instalka nie połączona z grą... Ale mniejsza o to.
 

Jimp

Forum veteran
McSloniu said:
McSloniu said:
Nie ma co , macie tempo ;) Już z jakąś godzę jest to pobrania . Lecz i tak się cieszę . Już czekamy na 1.6
Ciekawy jestem co będzie w patchu 1,6. Wiedźmin jak na chwilę obecną na bardzo mało błędów itp. Fanowskie przygody są w v. 1,5.
Oby pochwy na miecze . Bo za 3 razem gry przechodziłem zmuszałem się już do przejścia tak mnie to irytowało .
 
Nie, nie tylko tobie ... znowu problem z EAX a jak byś chciał zainstalowac starszą łatkę która to niby naprawia to się nie da bo wyskakuję że masz nowszą wersje i nie ma potrzeby :teeth:Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać
 
Dobra, ciekawe, szczególnie te nowe przygody :) Dalej ściągam.ps.Czy kolekcjonerska BANDANA też będzie do ściągnięcia i wydrukowania :D
 
Filo93 said:
super patch działa a nowe przygody rządzą, dzięki za patch
A u mnie pokazują sie jakies biale pasy.. i niema dzwieku..;/ spotkal sie moze ktos z tym..?
 
U mnie wszystko działa. Głównym plusem patcha są nowe przygody co dobrze mi zrobi po mnóstwach godzin spędzonych przy wersji 1.4 (ER) ;DA tak w ogóle to witam wszystkich bo to mój pierwszy post, choć grę mam już od dawna ;D
 
Top Bottom