Patch 1.5 do ściągnięcia już teraz!

+
lema112 said:
No ciekawe jak windows 7 wychodzi dopiero w październiku.
Tak, ale jest już wersja RC i to dosyć stabilna ;)BTW: Witam wszystkich - mój pierwszy post na forum :)
 
adashko said:
BTW: Witam wszystkich - mój pierwszy post na forum :)
Witamy serdecznie, mamy nadzieję, że będziesz się u nas dobrze czuł......i tylko po cichutku przypomnę, że to wątek o patchu 1.5, a nie Windowsie 7 :D
 
PS. Komuś się jeszcze zdublowały przygody? Nie wiem teraz, które były instalowane przeze mnie i są to starsze wersje, a które wgrały się z 1.5. ???
 
Blizari said:
PS. Komuś się jeszcze zdublowały przygody? Nie wiem teraz, które były instalowane przeze mnie i są to starsze wersje, a które wgrały się z 1.5. ???
Sprawdź datę modyfikacji i usuń te ze starszą.
 
Largos ja mam orginalna edycje rozszerzona to jak wybiore tak jak pisales to bede mial glos??
 
Powinieneś mięć głos w grze. W dodatkowych przygodach nie będziesz miał głosu. Tylko w ,, Cena neutralności'' i ,, Efekt Uboczny'' będziesz go miał. Reszta przygód jest tworzona przez fanów dlatego są tylko napisy.
 
Largos said:
Powinieneś mięć głos w grze. W dodatkowych przygodach nie będziesz miał głosu. Tylko w ,, Cena neutralności'' i ,, Efekt Uboczny'' będziesz go miał. Reszta przygód jest tworzona przez fanów dlatego są tylko napisy.
No właśnie chodzi mi o dodatkowe przygody i to jest" -" tego patcha i dodatkowe przygody traca na tym ze nie ma w nich głosu a tylko sama muzyka
 
Dziwny ten Patch. Tzn. dzis zainstalowałe go NA ER i Flash moda - wszystko było ok. Pozniej przeinstalowałem Wiedźmaka --> Patch --> Mod i mryga, że jest dostępna nowa aktualizacyja... Hmm Czyżby CDPR robili szybciej Patche niż myslą ? :D
 
dodatkowe przygody traca na tym ze nie ma w nich głosu a tylko sama muzyka
Dziwne, żeby do każdej przygody zatrudniali aktorów... Pomyśl a co do tych błędów... Jakie jest oficjalne stanowisko? ;)
 
Kageru said:
Kageru said:
PS. Komuś się jeszcze zdublowały przygody? Nie wiem teraz, które były instalowane przeze mnie i są to starsze wersje, a które wgrały się z 1.5. ???
Sprawdź datę modyfikacji i usuń te ze starszą.
Sprawa jest bardziej skomplikowana - przygody nie zdublowały mi się w C:\Documents and Settings\All Users.WINXP\Dokumenty\The Witcher, problem zaczyna się w menu gry. Ma ktoś jakiś pomysł? Ewentualnie: czy moglibyście mi podać jakie są opisy nowszych wersji gier? Bo to jedyna cecha rozpoznawcza.
 
Blizari odinstaluj wieśka usuń stąd C:\Documents and Settings\All Users.WINXP\Dokumenty\The Witcher folder the witcher i zainstaluj wieśka na nowo. Ja bym tak zrobił
 
Sciągnąłem sobie tego patcha, zainstalowałem, a tu mi ciągle mryga, że są odstępne aktualizację. Jednak na stronie widać wyraźnie, że posiadam wersję 1.5, co dziwne jak zminimalizuje Wiedźmina to na pasku jest napis: "Wiedźmin (1.4.5.13....). Wychodzi na to, że gra patcha nie rozpoznaje czy jak?
 
Largos said:
Super :) Nie sądziłem że ta łatka będzie aż tyle ważyć. Mam pytanie a co z bestiariuszem i art bookiem który miał być w pdf?
Oficjalna odpowiedź w tej sprawie, którą mogę Wam przekazać, brzmi:'Nie martwcie się, wszystko będzie... już, ekhm, niedługo';D
 
Dla wszystkich, którym po instalacji tego patcha Wiedźmin przestał się uruchamiać:Zobaczcie czy macie włączone pełne przyśpieszenie sprzętowe dźwięku (w xp panel sterowania>dźwięki mowa i urządzenia audio>dźwięki i urządzenia audio>zakładka audio>odtwarzanie dźwięku>zaawansowane>wydajność suwak przesunąć na pełne). Miałem wyłączone przyśpieszenie żeby słyszeć dialogi w Mirror's Edge co uniemożliwiało mi granie w Wiedźmina... Pod tym względem konsole chyba jednak mają przewagę...Pozdro
 
Patch mi się bezproblemowo ściągnął i zainstalował, nie mam zastrzeżeń :)Mam natomiast pytanie do dobrze zorientowanych : które pliki z rozszerzeniem adv powinienem wywalić, coby nie mieć przygód zdublowanych ? U mnie jest: upiory.adv i upiory1_3.advpodstepy_fin_v7.adv i podstepy.advTHX za ewentualną pomoc :wave:
 
Blizari said:
Sprawa jest bardziej skomplikowana - przygody nie zdublowały mi się w C:\Documents and Settings\All Users.WINXP\Dokumenty\The Witcher, problem zaczyna się w menu gry. Ma ktoś jakiś pomysł? Ewentualnie: czy moglibyście mi podać jakie są opisy nowszych wersji gier? Bo to jedyna cecha rozpoznawcza.
A probowałeś uruchomić jakąś przygodę? Miałem taki problem kiedyś z powielonym widokiem jednego modułu w menu gry, ale oba powielenia uruchamiały ten sam moduł, więc nie bylo problemu.@ALKMANupiory.adv - to moduł z patha 1.5
 
ja właśnie reinstalowałem całego Wieśka Oryginał + kupiony Update + patch 1.5 i dalej np. w przygodzie "Wesele" Zamiast Geralta jest tylko głowa a co druga postać jest czarna albo tylko oczy i szczęki... przy patchu 1.4 pomogły nowe stery grafiki ale teraz już nie pomagają. Mam Win XP i nowe sterowniki. Reinstalacja nic nie daje... coś coś jeszcze da się zrobić?? Ale EAX działa za co serdeczne dzięki :peace:
 
z8k said:
Dla wszystkich, którym po instalacji tego patcha Wiedźmin przestał się uruchamiać:Zobaczcie czy macie włączone pełne przyśpieszenie sprzętowe dźwięku (w xp panel sterowania>dźwięki mowa i urządzenia audio>dźwięki i urządzenia audio>zakładka audio>odtwarzanie dźwięku>zaawansowane>wydajność suwak przesunąć na pełne). Miałem wyłączone przyśpieszenie żeby słyszeć dialogi w Mirror's Edge co uniemożliwiało mi granie w Wiedźmina... Pod tym względem konsole chyba jednak mają przewagę...Pozdro
A ja u siebie musiałem zrobić odwrotnie. Miałem suwak na maksa, cofnąłem go o 1 pozycję w lewo i Wiesiek śmiga. Przypomniałem sobie bowiem, iże przy patchu na 1.4 to pomogło do czasu wydania łatki na EAX i tym razem się udało. Pozdro!
 
Top Bottom