Patch 2.0

+
Mi sie marzy wielkie rozszerzenie na 5-10 godzin, nawet moze byc płatne.

Dojście do 5 aktu tak jak jest w 1 5 aktów i Epilog.
 
Spokojnie:) Na dniach pojawi się więcej informacji. Teraz musimy cierpliwie czekać na konferencję Redów.
 

n0rv

Forum veteran
janisz86 said:
Spokojnie:) Na dniach pojawi się więcej informacji. Teraz musimy cierpliwie czekać na konferencję Redów.
To jakieś przeczucie, czy jakieś większe wydarzenie się szykuje? Pytam, bo (jak zwykle) mało zorientowany jestem :p
 
Tak BTW zauważyłem na filmiku, w którym Waldemar Pawlak grał w W2, jakiś napis o jakimś Darke Mode do Wieśka, tak jakoś nie zwróciłem na to uwagi, a teraz nie mogę tego znaleźć. Zaobserwował ktoś coś takiego? Być może nowy patch zaserwuje nam większą mroczność.
 
Hit477 said:
Tak BTW zauważyłem na filmiku, w którym Waldemar Pawlak grał w W2, jakiś napis o jakimś Darke Mode do Wieśka, tak jakoś nie zwróciłem na to uwagi, a teraz nie mogę tego znaleźć. Zaobserwował ktoś coś takiego? Być może nowy patch zaserwuje nam większą mroczność.

Kto wie, np. Deszcz przy oblężeniu Zamku La Valettów, jak w teledysku Riverside?
 
Telekonferencja ma być chyba jutro, a co do wersji 2.0, mam nadzieje że przerobią trochę wieczną bitwę, na bardziej mroczną, i żeby Draug był bossem takim jak go zapowiadali, czyli wymagającym.
 
Widzę, że powstał śliczny dubelek - a ponieważ trochę się już w nim rozpisaliście, to tematy scaliłem.
 
Ja mam taką bardzo cichutką nadzieję, że z tym osławionym patchem 2.0 wyjdzie narzędzie moderskie. Wiem że o to byłoby ciężko, ale jest tyle pomysłów do zrealizowania...
 
Asper said:
Ja mam taką bardzo cichutką nadzieję, że z tym osławionym patchem 2.0 wyjdzie narzędzie moderskie. Wiem że o to byłoby ciężko, ale jest tyle pomysłów do zrealizowania...
Nie do końca ciężko, bo narzędzia moderskie pojawią się według wcześniejszych zapowiedzi Redów.
 
Ja się z kolei zastanawiam czy ciągle nieco koślawa optymalizacja gry tez zostanie ruszona, czy kompletnie olana juz do końca żywota tej produkcji.
 
Żenada, tylko CDPR potrafi reklamować patcha w taki sposób, tak jak to było z EE. Żeby jeszcze tam faktycznie było coś wartego rozgłosu.
 
"...mam nadzieje że przerobią trochę wieczną bitwę, na bardziej mroczną..."
Widzieliście? jasnowidziałem :D Fajnie się zapowiada ten Dark Mode
 
Pietro87 said:
Ja się z kolei zastanawiam czy ciągle nieco koślawa optymalizacja gry tez zostanie ruszona, czy kompletnie olana juz do końca żywota tej produkcji.

Optymalizacja jest dobra. U mnie na Ultra bez Uberpróbkowania wyciąga ponad 60FPS.
 
Przecież już wam pokazali co będzie w patchu.
Poza masą fixów dojdzie do tego Dark Mode, nowy poziom trudności wprowadzający mroczny klimat, nowe przedmioty i zadania. Nowy tutorial i ciekawą Arenę. Na której będziemy mogli bić się z ludźmi i potworami takimi jak wilkołak (nowy). Poza walką kupujemy sobie ulepszenia.

Czuje, że to będzie mocne p*******ięcie. Sama trudność gry ma się nie znacznie zwiększyć co mnie w sumie cieszy bo na trudnym padałem dosyć często choć cieszyłem się, że ukończyłem gre (3 raz dopiero albo aż). Teraz przejść gre na mrocznym trybie będzie o wiele ciekawiej :> Ale czemu dopiero koniec września??? :
 
Top Bottom