Patch 2.0

+
"Nie uwierzysz, jak głęboko oszustwo, podłość i skurwysyństwo zakorzenione są w naturze ludzkiej."

Ten cytat miałem umieścić w temacie "Najlepsze teksty z sagi", ale czytając niektóre wypowiedzi uznałem, iż tutaj pasuje równie dobrze.
Niestety, co z tego, że twórcy ciężko pracują próbując ulepszyć i rozbudować swój produkt, a owoc swych wysiłków oddają bez brania zapłaty (mimo zdecydowanie odmiennych tendencji panujących w branży). Zamiast zwykłego (choćby grzecznościowego) - dziękuje; dostają ...

W każdym razie z mojej strony - dziękuje bardzo i kłaniam się nisko
 
Zauważyliście może, że w zapowiedzi Dark Mode padają zwroty "Be first to complete it... and win the prize". Czyżby Redzi rzucali nam wyzwanie? ^^

Nie mogę się doczekać tego trybu, jak i Arena Mode. Ukończyłem już grę 3 razy i czuję, że twórcy TheWitcher2 nie pozwolą nam jej odłożyć na półkę jeszcze przez długi czas. ^^
 
Nie czytałem wypowiedzi w tym temacie, wiec odniosę się tylko do faktu ukazania się takiej łatki:

BRAWO PANIE I PANOWIE Z CDPR - Właśnie tak tworzy się więź pomiędzy graczem a developerem. Czytając komentarze na zagranicznych stronach widać, ze gracze potrzebują, łakną wręcz developera, który nie tylko dostarczy im grę, ale i zapewni pełne, darmowe (!) wsparcie dla swojego produktu.

Dzięki takim ruchom zapewniliście sobie duuuży kredyt zaufania i wdzięczność wielu graczy, którzy zagłosują portfelami w momencie premiery W3.

I ANI SIĘ WAŻCIE ZMIENIAĆ PODEJŚCIA :p
 
Ja bym chciał dorzucenie 4 i 5 aktu. Gra powinna skończyć sie na Prologu, 5 aktach i Epilogu tak jak w jedynce.
 
karolekx23x said:
Ja bym chciał dorzucenie 4 i 5 aktu. Gra powinna skończyć sie na Prologu, 5 aktach i Epilogu tak jak w jedynce.

W kilka miesięcy drugiej połowy gry tak łatwo nie dodasz...
 
Nie wiem gdzie zadać to pytanie to zadałem tu czy CD PROJEKT RED coś szykuje nowego do wiedźmina 1 bo ostatnio ktoś na ten temat się wypowiadał.
 
Grajac w 1 na patchu 1.5 jest sporo błędów.

nawet pokazali by ze wspierajac gre która wypuścili kilka lat temu, wtedy był by wielki plus a wiadomo sam bym sobie zrobił powtórkę i wrócił do gry 1 :)

A nie wkurza Was w Wiedźminie 2 to że np. przed Geraltem wychodzi z pomieszczenia jaskier, Zoltan otwiera drzwi wychodzi drzwi się otwarte a Geralt nie może przejść, dopiero jak naciśnie otwórz ?
 
okej, fajnie że za friko, fajnie że im się chce, ale tak: tę arenę to przypuszczam, że włączę raz, bo takie rzeczy mnie nudzą po 2 minutach (patrz: versus); dark mode też mnie mało grzeje, bo hardkorowcem nie jestem, a i dodawanie specjalnych emo-zbroi jakoś mnie specjalnie nie zachęca. To nie można by ich do wszystkich poziomów trudności dać?; nowy tutorial - ok, to jest naprawdę w porządku, bo te okienka w prologu niespecjalnie spełniały swoje zadanie.

Także cieszę się z gestu, darowanemu koniowi niby nie patrzy się w zęby, ale... po co to? Podobno narzędzia modderskie trzeba specjalnie przeprojektować, żeby je oddać w ręce użytkowników. Czy team od areny i emo-mode nie mógłby się tym zająć? To by chyba bardziej przedłużyło żywotność gry w dłuższej perspektywie.
 
aglut said:
okej, fajnie że za friko, fajnie że im się chce, ale tak: tę arenę to przypuszczam, że włączę raz, bo takie rzeczy mnie nudzą po 2 minutach (patrz: versus); dark mode też mnie mało grzeje, bo hardkorowcem nie jestem, a i dodawanie specjalnych emo-zbroi jakoś mnie specjalnie nie zachęca. To nie można by ich do wszystkich poziomów trudności dać?; nowy tutorial - ok, to jest naprawdę w porządku, bo te okienka w prologu niespecjalnie spełniały swoje zadanie.

Także cieszę się z gestu, darowanemu koniowi niby nie patrzy się w zęby, ale... po co to? Podobno narzędzia modderskie trzeba specjalnie przeprojektować, żeby je oddać w ręce użytkowników. Czy team od areny i emo-mode nie mógłby się tym zająć? To by chyba bardziej przedłużyło żywotność gry w dłuższej perspektywie.

Dla mnie dark mod jest spoko przejdziesz raz i koniec, arena spoko tylko że szybko się znudzi jak gracz będzie co chwile padał to się będzie można się w*urwić, arena jest dla trwałych graczy , nowy tutorial spoko tylko ja tu liczyłem na większy dodatek do wiedźmina 2, żeby powiększył rozgrywkę o parę godzin bo sam W2 jest krótki, ale widoczne się przeliczyłem ;/ no to czekam do następnego roku jak wydadzą narzędzia i jakieś większe DLC.

A i ponoć ta niespodzianka do wiedźmina 1, będę czekał o ile to nie ściema bo jak dla mnie W1 wymiata ;p
 
Dawid8524 said:
A i ponoć ta niespodzianka do wiedźmina 1, będę czekał o ile to nie ściema bo jak dla mnie W1 wymiata ;p
Maskarada pewno wyjdzie :p

Jestem ciekaw czy arena będzie odpowiednio zbalansowana, czy za drugim podejściem znajdziemy sposób w stylu "praca nóg +200, turlamy się dookoła wrogów i rzucamy w kulami ognia" :)
 
Qesitam said:
2. Chłop przed obozem Keadwen szuka kwadratowej monety.

A skąd wiesz, że szuka kwadratowych monet? Powiem szczerze, że też ten koleś mnie ciekawił i zastanawiałem się czego on szuka ale nigdzie nie udało mi się pozyskać takich informacji. Czy mógłbyś objaśnić?
 
KERMI said:
A skąd wiesz, że szuka kwadratowych monet? Powiem szczerze, że też ten koleś mnie ciekawił i zastanawiałem się czego on szuka ale nigdzie nie udało mi się pozyskać takich informacji. Czy mógłbyś objaśnić?
Ktoś
 
Niepokoi mnie i to bardzo, że 2.0 ma być dostępny przez automatyczną aktualizację - czyli że co - z poziomu launchera? Jesli tak to bedzie to koszmar i armagedon.

Na konferencji GOG powiedzieli (chyba dobrze zrozumialem) ze ma zajmowac nawet wiecej niz ER do W1...

I druga sprawa, czy ktokolwiek przeszedl tryb INSANE?? Dla kogo ten Dark Mode, jesli trudnosc ma byc taka sama jak w insane? Bo napewno nie dla mnie i nie dane mi bedzie poznac nowe rzeczy ;). Pozostaje mi życzyć szczescia hardcorowcom.
 
Pewnie nie trudno byłoby znaleźć informacje na ten temat, ale nie bardzo mam na to czas, więc zapytam: jest planowane wydanie pudełkowego Wiedźmina2 w wersji 2.0?
 
Chaek said:
Pewnie nie trudno byłoby znaleźć informacje na ten temat, ale nie bardzo mam na to czas, więc zapytam: jest planowane wydanie pudełkowego Wiedźmina2 w wersji 2.0?
Będzie gra Wiedźmin 2 fabrycznie w wersji 2.0. Nie będzie samego dodatku jako patcha w pudełku.
 
Top Bottom