[PC] Domyślne ustawienia gry wiedźmin 3 / The game's default settings in The Witcher 3

+
Siema,nie dawno zmieniłem sobie gamme i od tego momentu gra zaczynała się lekko ścinać ale uznałem, że takie ścinki to nic. Z czasem gra się tak zacinała, że nie dało się grać. Nie czytałem artykułów, bo byłem blisko końca fabuły i chciałem ją przejść. Pomyślałem, że to przez ustawienia graficzne, wiec wszystko dałem na niski poziom ale nic to nie dało. Mam do was 2 pytania.
1. Jak ustawić domyślne ustawienia? Usuwam plik user.settings ale jak wbijam do gry to on znowu się pojawia.
2. Niech ktoś wyśle ssa w poście, jaka jest standardowa jasność gry. Chodzi o opcje gamma i na jakim odcieniu jest suwak. Proszę o pomoc, bo z takimi lagami nie da się grać, a chce przejść grę na najwyższym poziomie
 
1592465450043.png
 
Dzięki wielkie :D Miałem gamme przesuniętą o 3-4 odcieni i zacinało mi się przez to. Dziena jeszcze raz
Edit. Jednak dalej się okropnie zacina
 
Last edited:
Pierwsze słyszę, żeby ustawienia gammy wpływały na wydajność. Przyznaj się, gdzie jeszcze mieszałeś.
 
Dobra, mam rozwiązanie!
Jeśli ktoś chce zresetować swoje ustawienia to jest łatwe rozwiązanie. Ta metoda działa tylko na steam!
Trzeba robić wszystko po kolei tak jak ja opisałem!

1. Wchodzimy w steam i lewym górnym rogu naciskamy zakładkę "Steam". Pojawią nam się kolejne zakładki. Następnie wciskamy "Przejdź na tryb offline..." i resetujmy steam.
2. Nie włączamy wiedźmina tylko usuwamy 2 pliki:
-user.settings
-user.settings.bak

Pliki znajdziemy w Nasz komputer > Dokumenty > The Witcher 3
3. Włączamy wiedźmina i wszystkie nasze ustawienia powracają do domyślnych.
4. Włączamy "Przejdź na tryb online..."
 
Last edited:
Top Bottom