PC Gamer przyznał Wiedźminowi 90% + Editors' Choice

+
PC Gamer przyznał Wiedźminowi 90% + Editors' Choice

Kolejny czołowy magazyn o grach na świecie docenił Wiedźmina. Amerykański PC Gamer ocenił grę na 90%, przyznając jej równocześnie prestiżowy znak jakości PC Gamera (Editors' Choice). Autorzy recenzji docenili zarówno rozbudowany świat, interesującą fabułę jak i dynamiczną walkę."Wiedźmin jest fantastyczną grą RPG i niesamowitym osiągnięciem dla debiutującego studia CD Projekt" PC Gamer
 
Znowu? A ja już myślałam, że wszystkie recenzje były....To już się nudne robi....Ile jeszcze tych ważniejszych pism nie wystawiło recenzji że się tak zapytam?-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Żeby nie było, żem maruda - GRATULUJĘ. ZASŁUŻONE. Ale o tym to pisałam już niejednokrotnie...
 
Torpeda said:
http://pl.youtube.com/watch?v=OZtHlZPSCQU - ciekawe zestawienie. ;)
Nie mogę się zgodzić z best RPG i bez Graphics. Bioshock jest mocno średni :/. Z Game of Year też nie bardzo, ale nie grałem - bo nie mam PS2 - może jest fajne - nie wiem. Best PC Game... Hmmm... no niech jest, ale równie dobrze mógłby to być COD4 ;).
 
Iwona said:
Znowu? A ja już myślałam, że wszystkie recenzje były....To już się nudne robi....Ile jeszcze tych ważniejszych pism nie wystawiło recenzji że się tak zapytam?
Iwona... ja nie widzialem tu jeszcze recenzji CD Action ale zobaczysz jak sie beda podniecac jak juz sie ona pojawi. Wyobraz sobie te polucje. Ja nie moge...
 
Yakito said:
Yakito said:
Znowu? A ja już myślałam, że wszystkie recenzje były....To już się nudne robi....Ile jeszcze tych ważniejszych pism nie wystawiło recenzji że się tak zapytam?
Iwona... ja nie widzialem tu jeszcze recenzji CD Action ale zobaczysz jak sie beda podniecac jak juz sie ona pojawi. Wyobraz sobie te polucje. Ja nie moge...
Recenzja z CDA była już daaawno.
 
Gwynbleidd666 said:
Recenzja z CDA była już daaawno.
I jako takiej polucji nie było, widać nie chcieli mówić jaki Wiedźmin jest wspaniały bo w końcu CDP jest jakby zaprzyjaźnione z CDPR i moglibyśmy doszukiwać się jakiś intryg ;]
 
Nie rozumiem was. Narzekacie na nagrody, że chłopaki sie cieszą, że ich 4-letnia praca została doceniona. Jeśliście naprawdę znudzeni - po prostu nie zaglądajcie w te tematy :). Osobiście wolę widzieć wątki typu "4,5/5 albo 90%" niż ciszę, spowodowaną umieszczaniem wiedźmina w kaszana zonach czy jak to się tam nazywa. Zawsze może być gorzej :)
 
Szkoda tylko ze kampania reklamowa w USA praktycznie zadna... to pewnie dlatego ze tu rzadza konsole, ciekawe jak z marketingiem w Europie... :)
 
Brytyjski PC Gamer ocenił wiedźmina na 68 %, tym się nie chcecie pochwalić ? :/Nudne się to robi panowie, żadnych nowych ciekawych wiadomości, tylko oceny ( te dobre)
 
Iwona said:
Znowu? A ja już myślałam, że wszystkie recenzje były....To już się nudne robi....Ile jeszcze tych ważniejszych pism nie wystawiło recenzji że się tak zapytam?-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Żeby nie było, żem maruda - GRATULUJĘ. ZASŁUŻONE. Ale o tym to pisałam już niejednokrotnie...
Ale żeby nie było to można się było tego spodziewać :D
 
hellgate said:
Brytyjski PC Gamer ocenił wiedźmina na 68 %, tym się nie chcecie pochwalić ? :/Nudne się to robi panowie, żadnych nowych ciekawych wiadomości, tylko oceny ( te dobre)
Spodziewałeś się, że napiszą "kolejne oceny Wiedźmina - 5/10, 60%" itd.? Raczej nie będą sobie kopać dołów pod nogami, na własnym forum ;).
 
Pamietam ze w artykule krytykowali tych ktorzy ocenili gre slabo. "niedoswiadczenie, nieznajacy sie na rzeczy recenzenci" heh...No przeciez to oni sa zli i jak mozna miec inne zdanie :) z drugiej strony nie da sie dogodzic kazdemu. No to czekam na nastepny topic "o yeah, we are so cool" a wiedzmina nie przejde drugi raz bez latki..
 
Yakito said:
Pamietam ze w artykule krytykowali tych ktorzy ocenili gre slabo. "niedoswiadczenie, nieznajacy sie na rzeczy recenzenci" heh...
Bo taka prawda! Az mnie reka swedzi jak okazuje sie ze np. RPG'a recenzuje gosc ktorego ulubionym gatunkiem sa np. FPS'y ;[
 
Taaa...pamiętam mój wybuch śmiechu jak na którejś z "profesjonalnych" angielskich stron www przeczytałem, że "chłopaki z Polski bezczelnie zrzynają od Capcomu! Geralt wygląda identycznie jak Dante z Devil May Cry"A ludzie to czytają...-,-
 
hehe, faktycznie. No niestety lub na szczescie nie da sie na zdrowy rozsadek Wiedzminowi dac nizdzej oceny niz 80%.
 
cieszą mnie dobre wyniki za granicą, a najlepsze jest to że oprócz samej gry rozsławi się również proza SAPKOWSKIEGO no i CD PROJECT
 
Top Bottom