[PC] Gra w wersji 1.22 - błędy, propozycje zmian, sugestie

+
Status
Not open for further replies.
Hmm szczerze to nie wiem czy to błąd czy zabieg celowy bądź nieprzemyślany ale gdy odszuka się notatki Berengara w Kaer Morhen po odnalezieniu Ciri ale PRZED naradą i bitwą w twierdzy to i tak nie da się tego zadania ukończyć bo z Vesemirem nie da się już na ten temat porozmawiać gdyż jest zajęty arcyważnym zadaniem ogrzewania sobie rąk przy ogniu.

(Jak ktoś ma jakiś pomysł jak to teraz rozwiązać to prosiłbym o wysłanie PW. Grę przechodzę po raz czwarty, przy czym po raz pierwszy mam chęć i czas na ukończenie wszystkich aktywności w grze i klops, bo tego zadania skończyć nie mogę. W ostateczności wczytam zapis sprzed wycieczki na Wyspę Mgieł... )
Można o tym porozmawiać jedynie przed wyruszeniem na Wyspę Mgieł.
 
Pełna lista zmian w łatce 1.30 nie zawiera ani jednej poprawki zgłoszonych przeze mnie błędów. Jak również całej masy innych zgłoszonych w tym temacie. Czuję się doceniony :wondering:
 
Pełna lista zmian w łatce 1.30 nie zawiera ani jednej poprawki zgłoszonych przeze mnie błędów. Jak również całej masy innych zgłoszonych w tym temacie. Czuję się doceniony :wondering:

A zakład że koń nadal będzie łysy? ;)
 
Chyba mnie nie zrozumiałeś. Wcale nie twierdzę, że nie.
Lista zmian ma się nijak do tego co pisaliśmy w tym temacie. Ludzie stojący po pas w ziemi, lewitujące utopce, zacinający się wieloryb, problemy z ekwipunkiem, problemy z eliksiram, braki w dialogach i tłumaczeniachi itd.. To wszystko zostało olane. Szczególnie, że niektórych błędów nie było wcześniej, niektóre są drobne i ich naprawienie nie wymaga cudów. A tak - będą drażnić dalej.
Nie jest powiedziane, że to ostatni patch, ale po cholerę my tu wypisujemy błędy? Wychodzi, że dla zabicia czasu.
 
Last edited:
Wiem, ale tak chciałem tylko napisać ;) Gdyby CDP brało na serio ten feedback, to już dawno temu połowa tego zostałaby wyeliminowana.
BTW, koń odzyskał ogon, yay.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom