PC Gtx1060 msi gaming x i5 6gb ramu ssd

+
witam problem jest tego typu że mam spadki fps i 10 min wszystko ok i tak scina moment i wszystko ok przez nastepne 10 min sterowniki najnowsze cyberpank 1.04 nie wiem o co chodzi gram bawiłem sie ustawieniami ale lipa

Co mi się rzuciło w oczy - masz tylko 6 GB RAMU? Zrób upgrade do 8 a najlepiej 16.

Ja zrobiłem upgrade z 8 do 16 i widzę o wiele wyższą stabilność ~30 fps.

Komu dobrze chodzi gra na laptopie? Bo stary laptop wyzionął ducha i się tak zastanawiam czy kupić series x czy lapka ? No ceny za laptopy nie rozpieszczają 4 , 5 tys za laptopa z drugiej strony Xbox jest naprawdę ok z game pass i masą gier z poprzednich generacji co jeszcze nie ograłem bo od dwóch lat gry nie grałem:)

@Karesh ja mam 8 pomyłka przepraszam
Specjalnie sprawdziłem i wyjąłem jedną kość ramu i powiem szczerze że pomiędzy 8 a 16 jest kolosalna różnica...

Spec:
ryzen5 1600x
16gb(na test 8)
ssd
gtx1060 6gb

Gra działa biednie i na 8gb bardzo często pojawiają się spadki bądź lekkie freez-y. Albo dokup drugie 8gb albo módl się o to że uda im się okiełznać optymalizację bo na chwilę obecną takowa nie istnieje.

Specjalnie sprawdziłem i wyjąłem jedną kość ramu i powiem szczerze że pomiędzy 8 a 16 jest kolosalna różnica...

Spec:
ryzen5 1600x
16gb(na test 8)
ssd
gtx1060 6gb

Gra działa biednie i na 8gb bardzo często pojawiają się spadki bądź lekkie freez-y. Albo dokup drugie 8gb albo módl się o to że uda im się okiełznać optymalizację bo na chwilę obecną takowa nie istnieje.
no tak 500 zł na teraz nie mogę wyłożyć tak że liczę na 1.0.5 :/

Na ustawieniach graficznych high/ultra + ray tracing + dlss na balans w moim przypadku system + cp2077 zużywa 10GB ramu z dostępnych 32GB.

1608137838142.png

W ustawieniach gry zablokowałem FPS na max 60, bo nie ma potrzeby katowania sprzętu do grania.
Na dodanym zrzucie ekranu widzimy wykorzystanie procesora 39%, a więc mogę śmiało podkręcić DLSS na jakość obrazu.
Stwierdziłem, że nie ma sensu, bo balans i tak daje mi niezapomniane wrażenia wizualne więc nie ma sensu katowanie procesora.

Na ustawieniach graficznych high/ultra + ray tracing + dlss na balans w moim przypadku system + cp2077 zużywa 10GB ramu z dostępnych 32GB.

View attachment 11090534
W ustawieniach gry zablokowałem FPS na max 60, bo nie ma potrzeby katowania sprzętu do grania.
Na dodanym zrzucie ekranu widzimy wykorzystanie procesora 39%, a więc mogę śmiało podkręcić DLSS na jakość obrazu.
Stwierdziłem, że nie ma sensu, bo balans i tak daje mi niezapomniane wrażenia wizualne więc nie ma sensu katowanie procesora.
nie na temat

witam problem jest tego typu że mam spadki fps i 10 min wszystko ok i tak scina moment i wszystko ok przez nastepne 10 min sterowniki najnowsze cyberpank 1.04 nie wiem o co chodzi gram bawiłem sie ustawieniami ale lipa
Mam takie spadki są przy autozapisie na szybkim SSD PCI-E x4 Gen3 NVMe.
Redzi powinni to poprawić.
Sprawdź czy spadki są gdy wciśniesz F5 (szybki zapis) jeśli tak to właśnie to jest przyczyną.

Gram na 3-letnim laptopie z i7-7700HQ, 32 GB RAM, GTX 1050Ti 4GB i SSD Samsung 970 Evo+ i mam 15-25 fps na minimalnych detalach. W ten weekend wymieniam pastę termoprzewodzącą - może będzie nieco lepiej.

Gram na 3-letnim laptopie z i7-7700HQ, 32 GB RAM, GTX 1050Ti 4GB i SSD Samsung 970 Evo+ i mam 15-25 fps na minimalnych detalach. W ten weekend wymieniam pastę termoprzewodzącą - może będzie nieco lepiej.
Pasta raczej nie pomoże.. tutaj karta troche przeszkadza..
Ogolnie laptopy gorzej sobie radzą.. miałem też swojego czasu gamingowy z dwiema kartami w środku, ale jednak stacjonarny lepiej sobie daje rade...

Cześć

Gdzie napisać i co zrobić z błędem który powoduje że nie mogę ukonczyć pobocznego questu z kerrym, znaleźć kerrego w jego willi,ponieważ nie pojawia się Johnny i nic się nie dzieje, latam po budynku i nie ma nic interaktywnego?jak striggerować ta misję by działo się coś dalej?

Pasta raczej nie pomoże.. tutaj karta troche przeszkadza..
Ogolnie laptopy gorzej sobie radzą.. miałem też swojego czasu gamingowy z dwiema kartami w środku, ale jednak stacjonarny lepiej sobie daje rade...
Wiem, że stacjonarka byłaby lepsza, lecz nie mam na nią miejsca. Na nowego kompa aktualnie też mnie nie stać (i tak będzie prawdopodobnie przez najbliższe półtorej roku do 2 lat).

Wiem, że stacjonarka byłaby lepsza, lecz nie mam na nią miejsca. Na nowego kompa aktualnie też mnie nie stać (i tak będzie prawdopodobnie przez najbliższe półtorej roku do 2 lat).
znam ból. w wojsku jak siedziałem to mielismy mase wyjazdów wiec laptop byl zajebista opcją... co prawda przez 8 lat zdązył sie zestarzeć i potem postanowilem juz kupic stacjonarny

Top Bottom