PGA, czyli Poznań Game Arena

+
Dziadu said:
Od siebie dodam, że warto pojawić się na PGA bo będzie tam spora ekipa przedstawicieli REDa, w tym i ja sam. Bedzie też gram.pl np. w osobie cudownej Soleili:) Bedzie się działo - może jakies piwko w sobotę wieczorem?:).
Z tego co pisze na stronie PGA ( a pisze niewiele ) to dopiero w niedziele będzie się coś Wiedźmińskiego działo ... a więc może jakiś info na temat PGA i tego co czeka tam na fanów Wiedźmina od Was?Mam nadzieję , że już mnie nikt nie pamięta bo chciałem wasze podpisy na plakacie zebrać ;D
 
DZIADU,ja się z Tobą napiję choćby "Na pohybel chwastom" - jak Gerlat z Odem :D ;) tylko jest taki problem,że nie mam T-Shirtu Witchera :p ..... ale fajnie było by się spotkać z redami :) może jakaś sesja RPG w nocy :D ?
 
hunterbarw said:
DZIADU,ja się z Tobą napiję choćby "Na pohybel chwastom" - jak Gerlat z Odem :D ;) tylko jest taki problem,że nie mam T-Shirtu Witchera :p ..... ale fajnie było by się spotkać z redami :) może jakaś sesja RPG w nocy :D ?
Dzieci nie piją ;]
 
Man,ja mam 19 lat :D może swoim autem przyjadę na PGA ;) :) zazdrościsz mi po prostu,bo wiesz,że mama Cię nie puści :p ;)
 
Ja się pojawię, tylko jeszcze muszę wykombinować z których wykładów się zmyć ;)
Dziadu said:
może jakies piwko w sobotę wieczorem?:).
Jestem za. Jakaś forumowa grupka, dobry pub i smaczne piwko. Mmm, aż mi się zachciało, idę do lodówki ;D
 
Ja bym mógł pojechać, tylko... kto mnie przenocuje?? :D Btw... jeśli ktoś jedzie własnym autkiem to może była by możliwość dopłaty do paliwa i by się razem pojechało... - zawsze taniej.
 
Zawsze jak byłem na targach w Poznaniu, to wracało się pociągiem na bilecie wstępu na targi. Tym razem też zasponsorują podróż powrotną?
 
krakers said:
Zawsze jak byłem na targach w Poznaniu, to wracało się pociągiem na bilecie wstępu na targi. Tym razem też zasponsorują podróż powrotną?
Tak , ale trzeba mieć karnet dwudniowy czy dniówka starczy?
 
BlizarizRivii said:
BlizarizRivii said:
Zawsze jak byłem na targach w Poznaniu, to wracało się pociągiem na bilecie wstępu na targi. Tym razem też zasponsorują podróż powrotną?
Tak , ale trzeba mieć karnet dwudniowy czy dniówka starczy?
Ani to, ani to, podbijasz tam u nich bilet ;)http://www.gamearena.pl/pl/34177.htmlPozdrawiam ;)
 
SamFisher said:
SamFisher said:
SamFisher said:
Zawsze jak byłem na targach w Poznaniu, to wracało się pociągiem na bilecie wstępu na targi. Tym razem też zasponsorują podróż powrotną?
Tak , ale trzeba mieć karnet dwudniowy czy dniówka starczy?
Ani to, ani to, podbijasz tam u nich bilet ;)http://www.gamearena.pl/pl/34177.htmlPozdrawiam ;)
No niezupełnie masz rację, bo żeby ci podbili bilet pkp, to musisz kupić albo dniówkę albo karnet dwudniowy na wejście na targi.
 
No w zasadzie aby podbili bilet to pierw trzeba wejść, a aby wejść trzeba kupić bilet...:)Ktoś jedzie na dwa dni? Jak tak to kto i gdzie zamierza spać? Da się tam w ogóle przenocować?
 
Dagon said:
No w zasadzie aby podbili bilet to pierw trzeba wejść, a aby wejść trzeba kupić bilet...:)Ktoś jedzie na dwa dni? Jak tak to kto i gdzie zamierza spać? Da się tam w ogóle przenocować?
Właściwie to ja będę tam na więcej niż 2 dni, ale u mnie za bardzo nie ma miejsca, chyba że jesteś fajną dziewczyną ;DJeśli chodzi o noclegi w Poznaniu to mniej więcej wiem gdzie da się załatwić nocleg, tylko nie mam z tym hotelem kontaktu, jak by co mogę uruchomić swoje znajomości, tylko dajcie znać wcześniej, bo w piątek będę już w Poznaniu i nie będę miał za bardzo dostępu do neta.
 
Radek said:
Radek said:
No w zasadzie aby podbili bilet to pierw trzeba wejść, a aby wejść trzeba kupić bilet...:)Ktoś jedzie na dwa dni? Jak tak to kto i gdzie zamierza spać? Da się tam w ogóle przenocować?
Właściwie to ja będę tam na więcej niż 2 dni, ale u mnie za bardzo nie ma miejsca, chyba że jesteś fajną dziewczyną ;DJeśli chodzi o noclegi w Poznaniu to mniej więcej wiem gdzie da się załatwić nocleg, tylko nie mam z tym hotelem kontaktu, jak by co mogę uruchomić swoje znajomości, tylko dajcie znać wcześniej, bo w piątek będę już w Poznaniu i nie będę miał za bardzo dostępu do neta.
Hahaha ,"mam znajomości w recepcji , może wynajmą CI pokój ! " :D
 
Heh,a nie wiecie jak jest z biletami jak ktoś wchodzi na PGA z legitką dziennikarską ? Też mi podbiją "return ticket" :p ?A tak poza tym,to skąd jedziecie? Może już w pociągu się spotkamy :D ? (jednak nie jade carem :p )PS.Dziadu stawia browar i ogrywam go w kości xD :D
 
Dla leniwych :) :BILETY
gamearena said:
Firma PKP Przewozy Regionalne , oficjalny przewoźnik Targów Poznań Game Arena 2007 przygotowała dla uczestników targów ofertę specjalną.Aby z niej skorzystać, Klient powinien nabyć bilet w jedną stronę na pociąg PKP Przewozy Regionalne*, a następnie po przyjeździe na targi ostemplować go na stoisku PKP lub w wyznaczonym targowym punkcie informacyjnym specjalną pieczątką. Podróż powrotna odbywa się na podstawie ostemplowanego biletu bez dodatkowych opłat.Specjalna oferta ważna jest w dniach trwania Targów, a przejazd powrotny musi być ukończony do godziny 24.00 dnia 25 listopada 2007 i odbywać się tą samą drogą, co przejazd „tam”.*) UWAGAPromocja obowiązuje bilety:● normalne lub z ulgą ustawową: 37%, 49%, 78%, 95%● na pociąg osobowy lub pośpiesznyPromocja NIE OBOWIĄZUJE:● biletu wycieczkowego PKP Przewozy Regionalne● biletu rodzinnego PKP Przewozy Regionalne● biletu weekendowego PKP Przewozy Regionalne● pociągów typu express● pociągów INTERCITY● pociągów EUROCITY● pociągów TLK (Tanie Linie Kolejowe)
To co znalazłem na temat Wiedźmina
digitalarena said:
Wiedźmin - FreeplayePlatforma: PCGdzie: strefa CD ProjektKiedy freeplaye: cała sobota i cała niedziela
gamearena said:
Gra terenowa - "Zostań Wiedźminem XXI wieku"Wykonują: Anna "Lathea" Brożyna, Marcin "Czaki" Kmieć, Tomasz "Bagu" BagierGra fabularna odbywająca się na terenie Poznań Game Arena wplatająca w szarą rzeczywistość dnia codziennego, za pomocą wyobraźni uczestnika, odrobinki magii, heroizmu i niebezpieczeństwa. Kierując swe kroki ku stanowisku z grami RPG możesz rozpocząć wspaniałą przygodę w świecie gry, której ukończenie zapewni Ci niesamowite wrażenia i satysfakcję. A przy odrobinie szczęścia również nagrodę podczas losowania na koniec dnia.
Napisałem maila do Dziada czy coś po za tym , jakby co to będę pisał :)Bywaj ;D
 
Radek said:
Radek said:
No w zasadzie aby podbili bilet to pierw trzeba wejść, a aby wejść trzeba kupić bilet...:)Ktoś jedzie na dwa dni? Jak tak to kto i gdzie zamierza spać? Da się tam w ogóle przenocować?
Właściwie to ja będę tam na więcej niż 2 dni, ale u mnie za bardzo nie ma miejsca, chyba że jesteś fajną dziewczyną ;D
No ba!I to jeszcze jaką :DJeżeli masz możliwość wynająć byle jaki pokój na jedną noc to załatwiaj! 8)Kto jedzie z woj. Lubelskiego?Kto ma możliwość załatwienia wyrka do spania?I najważniejsze...Kto stawia browar?
 
Top Bottom