PGA, czyli Poznań Game Arena

+
PGA, czyli Poznań Game Arena

[size=12pt]Jako, że targi są organizowane co roku, pozwoliłam sobie nieco zmienić tytuł i zmodyfikować formułę wątku, by uniknąć kolejnych tematów co roku :peace:Iwona.[/size]Witam szanowne grono użytkowników.Chciałem się Was zapytać czy wybieracie się na PGA 07?Ja muszę do przemyśleć aczkolwiek mam pewną "chcicę" :DWpisujcie się... ::)
 
Hugo said:
Witam szanowne grono użytkowników.Chciałem się Was zapytać czy wybieracie się na PGA 07?Ja muszę do przemyśleć aczkolwiek mam pewną "chcicę" :DWpisujcie się... ::)
Może drobne wyjaśnienie - Co , jak ?
 
POZNAŃ GAME ARENA24-25 listopada 2007TRZY ARENY - TRZY ŚWIATYDigital Arena - świat gier komputerowych i multimediówPodobnie jak w ubiegłym roku fani rozrywki komputerowej będą mogli sprawdzić swoje umiejętności we wszelkiego rodzaju grach komputerowych i konsolowych, ale także zobaczyć jaki poziom gry reprezentują najlepsi zawodnicy z całego świata.Na Digital Arena nie zabraknie także oferty czołowych firmy branżowych, które prezentować będą najnowocześniejszy sprzęt i technologie.Fantasy Arena - świat fantastykiNa fanów świata fantastyki będą czekały gry logiczne, karciane, bitewne, a także możliwość spróbowania swoich sił w grze w szachy lub brydża. Będą także bajeczne opowieści z krainy fantasy. PGA gwarantuje niezapomniane emocje. Znajdziesz tu wszystko to, co związane z magią, smokami, walkami sił dobra i zła, tajemnicą wszechświata i kosmosuBez względu na Twój poziom umiejętności przyjdź i zagraj, sprawdź się w rywalizacji z najlepszymi lub jeśli jesteś amatorem spróbuj i naucz się czegoś nowego, być może świat fantastyki okaże się także Twoim światem.Paintball Arena - świat mocnych wrażeń i niebywałych emocjiSpragnionych silnych wrażeń zapraszamy na Paintball Arena. Rozgrywki paintballowe, sztuki walki, canupolo, rodeo kajak, pokazy nurkowania, wspinaczka, skateboarding to tylko niektóre z atrakcji jakie mogliśmy zobaczyć i spróbować w nich swoich sił w zeszłym roku. W tegorocznej edycji z pewnością ich nie zabraknie, a jako organizatorzy postaramy się, aby było ich znacznie więcej.Szczegóły wydarzeń poszczególnych aren znajdziecie Państwona naszych stronach już wkrótce.​
 
WitamMam pytanie odnośnie samego PGA. Po zakupie Wiedźmina kiedy to przeglądałem zamieszczony w środku katalog partnerski zobaczyłem info o PGA i podpis:Wiedźmin - pierwszy publiczny pokaz gry. Zastanawiam się czy pokaz ten prowadzić będzie ekipa CDP czy tylko organizatorzy PGA i czy będą przewidziane jakieś atrakcje związane z samą grą?Ostatnie pytanie: czy będzie można kupić tam 'Wiedźminowe' koszulki takie jakie są dostępne w edycji kolekcjonerskiej? :pPozdrawiam
 
PGA to świetna sprawa. Byłam w zeszłym roku i nie żałuję. Co prawda organizatorzy mogli się bardziej postarać (zabrakło wtedy PS3), ale i tak było mnóstwo ciekawych rzeczy. Najlepiej przygotowana była digital arena- turnieje, pokazy gier, możliwość zagrania w nowe tytuły na pc i oczywiście wii, do którego były najdłuższe kolejki. W tym roku też na pewno będę, tym bardziej że mieszkam w Poznaniu, więc wstyd byłoby się nie pojawić ;P Mam nadzieję, że impreza będzie się dobrze rozwijać, bo mimo wielu atrakcji, było kilka mniejszych organizacyjnych wpadek.
 
nikogo więcej, nikogutku? państwto, toż to za miesiąc dopiero, wiedźmina przejdziecie na wszystkie możliwe sposoby :p
 
to może jakoś się spotkamy? hm? żeby raźniej było^^każdy, kot ma mozliwość pokazania się w koszulce wiedźmina, jest proszony o załozenie takowej, celem szybszego rozpoznania delikwenta i dołączenia do planowanej wiedźmińskiej grupy :)
 
Hm. No to ja mam problem ;P Będę w koszulce Wieśka pierwszego dnia, a drugiego (jeśli dostanę koszulkę z gram.pl) będę w koszulce gram.pl :>
 
Byłem w tym roku już na ESWC w Poznaniu, na G|C w Lipsku i na PGA również będę na 100%! Pierwsze dnia będę latał w T-shircie Wiedźmina, co dostałem na Games Convention, a drugiego Metal Gear Solid 4, co od samego Hideo Kojimy dostałem :)
 
Może się też pojawię, o ile nic mi planów nie zakłóci....Ja będę z czystej ciekawości. ;)
 
Ja jadę jako przedstawiciel koszalin.pl :D Mam nadzieję , że już o mnie zapomnieli REDzi , w końcu Polcon był jakiś czas temu ;D
 
Od siebie dodam, że warto pojawić się na PGA bo będzie tam spora ekipa przedstawicieli REDa, w tym i ja sam. Bedzie też gram.pl np. w osobie cudownej Soleili:) Bedzie się działo - może jakies piwko w sobotę wieczorem?:).
 
Top Bottom