PGA, czyli Poznań Game Arena

+
Hmm.To taki trochę słaby zlot...Pewnie dlatego, że nie mogłyśmy się pojawić z Iwonką...Ale za rok też jest (?) PGA!
 
undomiel9 said:
To taki trochę słaby zlot...Pewnie dlatego, że nie mogłyśmy się pojawić z Iwonką...
Siostra, lepiej tego ująć nie mogłaś!Troszkę namieszamy następnym razem (bo będzie, jak co roku), ok?Zresztą, reprezentacja forumowa raczej skromna była, a ~R~ milczy, pewnie za tydzień wszystko nam zrelacjonuje, jak zdążymy zapomnieć, że PGA miało miejsce ;]
 
Zrobiłbym to już teraz, ale na prawdę mam urwanie głowy w tym tygodniu. Zmiana... Napisze jednak już teraz w kilku zdaniach jak było. W końcu nie można tego tak zostawiać :)Co do forumowego spotkania, to można uznać, że się udało dość cząstkowo. Flash, fajnie było się z tobą spotkać i pogadać. Mam nadzieję, że następnym razem uda się zorganizować coś znacznie większego :beer:Jeśli miałbym napisać coś na temat samego PGA 2009, to w sumie ciężko to opisać w kilku zdaniach. Są rzeczy zasługujące na sporą pochwałę, ale są też takie, za które należy przyznać minusy. Z tymi minusami to też jednak ciężka sprawa, bo właściwie ciężko powiedzieć komu się one należą. Jeśli chodzi o organizatorów, to w tym roku ich strona informacyjna http://www.gamearena.pl/pl/ nie działała tak dobrze jak w latach ubiegłych. Jest to jednak drobnostka i na tym zakończył bym uwagi. Teraz kwestia wystawców. Tutaj jest największy problem, pojawiły się bowiem największe firmy. Zobaczyliśmy to co jest warte zobaczenia, ale... Tu jest właśnie problem. Każdy się spodziewał, że hala poświęcona grom komputerowym - Digital Arena będzie przepełniona masą wystawców, tymczasem było troszkę inaczej. Najciekawsze produkcje, informacje o nich pojawiały się na Scenie Głównej. To tu mogliśmy się dowiedzieć o grach najwięcej. Idea ta w sumie jest bardzo dobra i mam nadzieję, że będzie to się rozwijać. Podsumowując tą część można powiedzieć jedno - kryzys faktycznie odbija się na branży growej. Mam nadzieję, że w przyszłym roku wystawców na Digital Arenie będzie znacznie więcej.Nie było jednak źle, a niektóre atrakcje sprawiły, że tegoroczne PGA było wręcz rewelacyjne. Organizatorzy gościli nas w idealnie przygotowanej do tego celu hali. Wystawcy, którzy gościli na PGA nie zawiedli. Na scenie głównej mogliśmy zobaczyć najciekawsze tytuły gier. Między innymi była druga na świecie prezentacja Assasin Creed'a 2, Dragon Age'a, Mass Effect'a 2, NFS Shift'a i masę, masę innych produkcji. Patrząc na Digital Arenę trzeba przyznać jedno - stanowiska EA i xbox'a rządziły. Były po prostu największe. Co do konsoli Microsoftu, to stali bywalcy się temu nie dziwią, bowiem już od trzech lat firma ta rośnie w siłę na PGA. EA też zawsze prężnie się pojawiało, a tym razem miało na swym koncie wiele ciekawych tytułów. Każdy wystawca gwarantował masę atrakcji, tak więc ludzi było stale pełno przy każdym stanowisku. W tym roku na PGA zawitało również allegro i przyznam, że swą prezentacją stanowili atrakcję samą w sobie. Dali bowiem zwiedzającym sale kinową, z grami, konkursami, a nawet salę na odpoczynek - Chillout Room. Tak jak można mówić o Digital arenie, na której pojawiali się różni wystawcy, tak allegro miało własną arenę, na której miało masę różnych atrakcji.Zastanawiam się czy warto dodać coś więcej na ten temat... Może jednak wystarczy. Nie chcę nikogo gnębić tym, że nie mógł się zjawić.
 
Socchi said:
Radek zapomniał o najważniejszym i największej atrakcji:SOCCHIa w tym-wspólne zdjęcie (dotyczy kobiet)-autograf-możliwość postawienia Socchiemu piwa (nie tylko piwa, generalnie od 4,5% w górę)
Piwo z Socchiem?
 
Hej,

Jak ma na imię sympatyczny Pan, który robił prezentację w środku?
Szczupły wysoki Pan :D?
 
Top Bottom