Pięć nagród Golden Joystick Awards dla Wiedźmin 3: Dziki Gon!

+
Nagrody w pełni zasłużone! :cheers3:

---------- Zaktualizowano 09:27 ----------

I pełną parą ruszą do przodu, w kierunku zwanym Cyberpunk 2077 (wydając tą grę przed datą zawartą w tytule ;) ).
Ano - nie mam zamiaru grać w Cyberpunka w wieku... 77 lat. :p ;)
 
Brakuje tylko nagrody za największą ilość bagów, które nie pozwalają zakończyć 30% zadań!!!
 
Ano - nie mam zamiaru grać w Cyberpunka w wieku... 77 lat. :p ;)

Trumny w PC chyba nie zaopatrują więc ja, w 2077, byłbym poza konkurencją :sad: .

---------- Zaktualizowano 10:54 ----------

@Magiel

Batman na PC pewnie by tą konkurencję przebił - przynajmniej tak słyszałem, bo u mnie działał świetnie zaraz po premierze, a teraz pomyka jeszcze lepiej :) .
 
Brakuje tylko nagrody za największą ilość bagów, które nie pozwalają zakończyć 30% zadań!!!
Współczuję. Szczęśliwie udało mi się skończyć wszystkie.

---------- Zaktualizowano 11:38 ----------

PS. Aż dziw, że WB wycofał tylko Batmana ze sprzedaży. Przy takiej liczbie nie działających questów i innych problemów nie powinni dopuścić do sprzedaży takiego bubla w Ameryce.
 
Źle policzyłem (ech ta starość ;) ) W 2077, jeśli bogowie pozwolą, to ja będę miał 97. :p

---------- Zaktualizowano 12:30 ----------

Chociaż w sumie to młody wiek, jak na wiedźmina. :)
 
Chętnie bym pograł na terenach Wyzimy i lokacjach z pierwszej części. Jeśli kiedyś CD PROJEKT RED zdecyduje się zrobić 3 DLC
 
Super! Gratulacje dla całego studia, według mnie w pełni zasłużyliście na te nagrody.
Życzę kolejnych świetnych tytułów i kolejnych trofeów w siedzibie!

:)
 
Nawet nie ma co chwalić, to się należało jak psu buda. Bez gadania. Brak nominacji w kategorii muzyki dalej uważam za szczególnie niesmaczny żart.
 
Gratulacje, te nagrody po prostu Wam się należały! Również nie rozumiem jakim cudem nie było nominacji w kategorii muzyki. Mam cichą nadzieję że zagramy za kilka ładnych lat w kolejną część Wiedźmina (bo kto zabija kurę znoszącą złote jaja?!). Na razie niech Wiedźmin odpoczywa, należy mu się. Teraz nadchodzi czas na Cyberpunk 2077, zobaczymy jak REDZI sobie poradzą z własną grą w całkowicie nowym uniwersum.
 
Gratulacje! Co jak co, ale nagrody w pełni zasłużone.
Quest z Baronem miażdży jaja!!

Moim zdaniem powinna być jeszcze nagroda za najlepszy support do gry.
 
Ech tak serio, najlepsze studio roku po tym przypale z Modkitem?
Sorry ale moim zdaniem fani są ślepi, za ten Modkit absolutnie na studio roku nie zasłużyliście. Na resztę nagród w pełni zgoda, ale może po prostu fani zapomnieli o waszych wpadkach, bo wydaliście super dodatek. No i pytanie do was czy planujecie Edycję Rozszerzoną, a jeśli tak to prosimy ja i moi znajomi o dodanie Wyzimy, skoro mogliście rozbudować 3 akt we Wiedźminie 2 to Wyzimę też można dodać, bo to będzie super i wtedy o Modkit już w ogóle zapomnimy i nie zrozumcie mnie mnie Gra jest super i jak dla mnie jedna z lepszych gier, w które grałem i cały czas gram, dziękuję, że ją wydaliście.
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom