Pierwsza przygoda community - Deception

+
MarkusvonBroady said:
Taka moja pochopna opinia: screeny wyglądają ciekawie - troszkę kolorowe, nie trzymające się konwencji, ale tym bardziej chce mi się w to zagrać :)
No nie wiem za dużo po nich niewidac bo są za małe ,ten ostatnu jest bardzo intrygujący :)
 
Przygoda ściągnięta, zainstalowana , 10 min pograna ... szczęka podniesiona z podłogi :) Chłopaki i niewiasty z Red Flame wykonali kawał świetnej roboty :beer:
 
skolo666 said:
no nic. poczekam az ktos to wrzuci gdzies skad bede mogl zassac. pozdrawiam
Spróbuj normalnie, np przez firefoksa. Mi leci po około 100-130Kb/s - bez najmniejszych problemów. Jeżeli jeden program nie daje rady, to próbuj innym :)
 
Co prawda pogralem na szybkiego, ale nie moglem sie powstrzymac od opisania moich pierwszych wrazen: holy smokes, ilez tu flederow! ; )
 
czy ktos moze wrzucic plik gdziebądź indziej? jak co prosze info na priv, zeby tu nie smiecic :peace:edit: problem z microshit firewall.juz idzie
 
Dziwnie się zaczyna, mając od razu rozdane talenty :). Nie sugerujcie się screenami, obrazki są bardzo klimatyczne, głos Geralta również.
 
Praca nad Deception była nie tylko wyzwaniem, ale również sporą dawką doświadczenia. :) Mamy nadzieję, że rezultat naszej pracy przypadł Wam do gustu. :)PozdrawiamMirrored
 
2) Skopiuj plik ADV do Shared Documents\ folder Wiedźmina. Najlepiej znaleźć go klikając na mój komputer. Powinieneś już zobaczyć plik "m1_module.adv" w tym folderze. Jeśli plik się nie pojawił wybrałeś zły folder.Normalnie masakra nie wiem jak to zaistalowac
 
Psyhe said:
2) Skopiuj plik ADV do Shared Documents\ folder Wiedźmina. Najlepiej znaleźć go klikając na mój komputer. Powinieneś już zobaczyć plik "m1_module.adv" w tym folderze. Jeśli plik się nie pojawił wybrałeś zły folder.Normalnie masakra nie wiem jak to zaistalowac
Skopiuj plik "deceptiong.adv" do katalogu : "C:\Documents and Settings\All Users\Dokumenty\The Witcher".
 
Ja już zassałem i zainstalowałem bez najmniejszych problemów. Grę odpalę dopiero jutro i powiem jak moje wrażenia.
 
Kliknij tu ftp://ftp.thewitcher.com/eng/community/adventures/Deception/deception_adventure.zipi poczekaj nawet 5min(jak nie dłużej ) ja czekałem 3 min.PS lamerskie pytanie... jak zmienić język na angielski?
 
Top Bottom