Pierwsza przygoda community - Deception

+
yaza said:
Szlag - zainstalowałam, działa, wszystko fajnie przez pierwszą... minutę. Nie mogę pogadać z Jaskrem, gość nie chce otworzyć kraty. Tylko ja tak mam, czy coś źle robię?
Nie tylko Tobie się to zdarzyło ja mam tak samo, i to nie pozwala mi ukończyć moda.
 
Wpełni się zgadzam z opinią Krzysiek83. Dodam tylko ze u mnie "Deception" ma dziwnie duze wymagania... Tzn musiałem zacząć grać na najniższych wymaganiach / ustawieniach!!! Z czasem ( przełączyłem ) i udało mi się grać na średnich wymaganiach poniewaz na poczatku gra sie zawieszała!! Dodam tylko ( nie chwaląc się ) mam conajmniej dobry o ile nie bardzo dobry komputer i jak do tej pory w kazda gre gralem na najwyzszych wymaganiach i ustawieniach bez jakichkolwiek problemow a tutaj to sam nie wiem o co codzi z tym dodatkiem i jego wymogami. Moze to przez viste?? Z oryginalnym Wiedźminem mialem na samym poczatku male problemy tzn gra mmi sie zczasami sama wylanczala ale na szczescie pozniej pojawily sie patche i bylo OK. A taka ciekawostka jak za pierwszym razem gralem w wiedzmina to mialem jakis "bonus" ( bynajmniej nie znam nikogo kto tez mial tego bonusa )tzn w skladzie u barmana wszystkie pozostawione rzeczy sie mnozyly z kazdym kolejnym dniem do tego stopnia ze czasami nie nadazalem ich sprzedawac a kasy w polowie trwania gry mialem juz kilkadziesiat tysiecy i kupowalem co sie dalo... Ale to bylo tylko raz i nie wiem co i jak ale mialem "bonusa" , nastepnym razem juz bylo wszystko normalnie i tak jest do dzis:) Co do samej gry-dodatek deception nie spodobał mi sie. Pod conajmniej paroma rzeczami rozni sie od "oryginalnych" dodatkow. Moim zdaniem autorzy przesadzili z nadmiarem"ziol" , a tym bardziej z fledlerami , ktore sa plaga w tej miescinie. Najwiekszym minusem dla mnie jest szybkosc ( a reczej jej minimalizm ) regeneracji zywotnosci i energii. Chodzisz i chodzisz od chlopa do chlopa a miedzyczasie walczysz ( lub uciekasz z braku zywotnosci ) z fledlerami. Szczerze z nadzieja i checia chcialem pograc w ta przygode ale sie troche zawiodlem... Teraz zaczekam na nowe przygody. Side_Effects i The_Price_of_Neutrality mam juz za soba , a "wesele" w trakcie ( czytania:):):) ). Pozdrawiam
 
Jeśli chodzi o fabułę - Deception jest hołdem dla książkowych kryminałów Agathy Christie czy A.C. Doyle'a. Ktoś napisał zero myślenia, wystarczy pogadać z paroma osobami i wygrałeś. Nieprawda :p Musisz odtworzyć scenę morderstwa mając do wyboru jedną z ponad dwudziestu jego wersji. Powiem tylko, że jeżeli to zrobisz prawidłowo, to będziesz o tym wiedział :pMod z założenia miał być krótką, prostą zagadką kryminalną, bez żadnych dodatkowych fajerwerków, a mający angażować szare komórki. I jako taki fabularnie się broni - z dwóch postów krytycznych wobec fabuły jasno wynika, że autorzy nie odtworzyli sceny morderstwa prawidłowo :)
MarcusFenix said:
MarcusFenix said:
Szlag - zainstalowałam, działa, wszystko fajnie przez pierwszą... minutę. Nie mogę pogadać z Jaskrem, gość nie chce otworzyć kraty. Tylko ja tak mam, czy coś źle robię?
Nie tylko Tobie się to zdarzyło ja mam tak samo, i to nie pozwala mi ukończyć moda.
Hmm, to jest nowość, chyba związana jakość z wersją gry 1.4, bo wcześniej nie występował. Spróbujcie otworzyć drzwi zanim strażnik do nich podejdzie. Ewentualnie zacznijcie grę od początku.
 
MarcusFenix said:
MarcusFenix said:
Szlag - zainstalowałam, działa, wszystko fajnie przez pierwszą... minutę. Nie mogę pogadać z Jaskrem, gość nie chce otworzyć kraty. Tylko ja tak mam, czy coś źle robię?
Nie tylko Tobie się to zdarzyło ja mam tak samo, i to nie pozwala mi ukończyć moda.
Hmm, to jest nowość, chyba związana jakość z wersją gry 1.4, bo wcześniej nie występował. Spróbujcie otworzyć drzwi zanim strażnik do nich podejdzie. Ewentualnie zacznijcie grę od początku.[/QUOTE]próbowałem takiej kombinacji i nic.(już wcześniej)
 
Sądzę, że powinno się umieścić ten mod w dziale z przygodami na stronie community (to samo zresztą tyczy się oficjalnych przygód) . Newsów przybywa i pewnie niedługo wpis o Deception pójdzie do archiwum, a nowi użytkownicy nie będą wiedzieli gdzie szukać tego moda. Tak wiem, istnieje opcja szukaj, ale jak wiemy nie wszyscy o tym wiedzą. Chyba, że Redzi wstrzymują się do wydania spolszczenia...
 
dasdadada :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6yy6y6y6y6yBlibliblibliblibliblbilbi :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
 
MrTroll said:
dasdadada :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6yy6y6y6y6yBlibliblibliblibliblbilbi :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Co mówisz?
 
MrTroll said:
dasdadada :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6yy6y6y6y6yBlibliblibliblibliblbilbi :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Trollu, przegiąłeś. Moja cierpliwość wyczerpana. Nie chcesz być królem Versusa, ani mieszkać w willi z basenem na „bezludnej wyspie”, to wymyśliłem dla Ciebie cały repertuar innych przyjemności.Na początek Twoje zdjęcie żeby było wiadomo z kim rozmawiamy.
Najpierw zrobię Ci prawdziwe wesołe miasteczko! Nie przestanę kręcić póki wszystkiego nie wyśpiewasz!http://pl.youtube.com/watch?v=DBRz0rSGlTENastępnie oddam Cię na kilka lat chłopakowi, który szuka dziewczyny. Jest prawdziwym geniuszem na pewno Ci wszystko wytłumaczy!http://pl.youtube.com/watch?v=rOoLmNkNw60&feature=relatedJeśli wytrzymasz dwie pierwsze próby przejdziemy do kolejnych. Wierzysz? Jak to w co? Oddam Cię pod opiekę tej siostrze ona Ci na pewno wiele wyjaśni...http://pl.youtube.com/watch?v=jYq5JXOqyvg&NR=1Teraz przechodzimy do serii składającej się z dwóch prób. 1. Głowa w klozecie. Chociaż nie wszystko będzie jak na filmie. Planuje wsadzać tam twoją głowę czubkiem do dołu, nie na odwrót. I gwarantuje, że nie będzie Ci do śmiechu. :)http://pl.youtube.com/watch?v=nvEPjQcbagU2. Głowa w saganie, teraz pobawimy się w gotowanie. Oczywiście nie będzie wyglądało to tak jak na filmie...http://pl.youtube.com/watch?v=dUbXxCVCJ_wJeśli wytrzymasz serię „głowa w” mam jeszcze trzy niespodzianki. Zostaniesz napojony pewnym napojem, po którym będziesz zmuszony wykonać następujący numer:http://pl.youtube.com/watch?v=fkgeK0o7fJcPotem zwykłe tortury...http://pl.youtube.com/watch?v=VtJ-Ewd2ol0I na koniec, moje ulubione – gwarantuje, ze nie wytrzymasz!http://pl.youtube.com/watch?v=6DYy9Q_BenE&NR=1Po powyższych czynnościach, wylądujesz w opłakanym stanie w miejscowości Kobierzyn. Lubisz biały kolor? Będzie Ci ciągle towarzyszył, Twoi jedyni czterej koledzy otaczający Cię będą nosić w tym kolorze ubrania. :)Daje Ci ostatnią szanse. Jeszcze jedna bezsensowna wiadomość potocznie zwana spamem, a klnę się, wszystkie powyższe czynności zostaną na Tobie wykonane!Pozdrawiam,Czesio2504.:)
 
Hey Mr.Troll, do you remember what has happend to your relatives? They turned to stone when morning rised! And now they are standing in the woods and the birds are sitting on them and put their shi... on them! Is it that what you want, ending as a bird toilett? I think no! So you should better go into your dark wet caves and live a life in peace! And put your shi... on the bones of your food, ok?
 
Biedny samotny pan Troll. Nikt go nie kocha, nikt nie chce z nim rozmawiać. Samotna duszyczka starająca się zwrócić na siebie uwagę. A my zamiast mu pomóc i z nim porozmawiać straszymy go Dodą. głową w kiblu i Bóg jeszcze raczy wiedzieć czym. Jesteśmy wszyscy bez serc. Jeżeli chcesz z kimś porozmawiać, chcesz się komuś wygadać i przestać tym samym spamować możesz odezwać się do mnie :)
 
MrTroll said:
dasdadada :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6yy6y6y6y6yBlibliblibliblibliblbilbi :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Upartyś... No dobra, koniec żartów - jak nie przestaniesz, odłączę Cię od Matrixa!
 
MrTroll said:
dasdadada :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6yy6y6y6y6yBlibliblibliblibliblbilbi :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
O Ty ##@#@#$#!!!111jedenjedenjedenPrzestań być dzieckiem neo :p Zacznij być dzieckiem UPC( ;) lepszy operator) Widzę że te wszystkie prośby(groźby) forumowiczów nie działają to....Jeśli się uspokoisz to znajdę Ci fajną panią. Trrolice. Idzisz na taki układ ;D ;D
 
Trollu, jako że jeszcze nie postanowiłeś poprawy dołączam prezentacje Twojej rodziny... Skąd mam? A z teczki... Jeśli w przeciągu godziny nie dostanę wiadomości z obietnicą poprawy pojawia się kolejne materiały znalezione w mojej teczce...(Plik z prezentacją można pobrać z linku znajdującego się niżej.. :) Jak pobierzecie - otwieracie wciskacie "F5" i kliknięciem przesuwacie kolejne obrazy)http://rapidshare.com/files/148620390/Rodzina_Mt._Trolla.ppt.htmlED: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=4350.msg401040#msg401040
 
MrTroll said:
dasdadada :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6y6yy6y6y6y6yBlibliblibliblibliblbilbi :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:
Brawo Mr. Troll twoja wypowiedz zdobyła zaszczytne wyróżnienie
Mam nadzieję, że jesteś z niej zadowolny.
 
Mógłby ktoś pomóc bo utknąłem w Deception - pogadałem z detektywem , pijokiem , Jaskrem , strażnikami i pokojówką ( zdobyłem kartę i perfumy) no i w tym momencie mam zatwardzeniewiem co robić , help me!
 
Top Bottom