Pierwsze spojrzenie na projekt Homecoming!

+
https://store.steampowered.com/hwsurvey/cpus/ tutaj masz statystyki użytkownikó steam 2 rdzenie 30%, 4 rdzenie 60%, więc na pewni minimalne wymagania będą na 2 rdzenie.

Jakbyś chciał ogólnie spojrzeć na czym grają graczne ile ram, jakie akry graficzne, jakie rozdzielczości są popularne, systemy, to trzymaj https://store.steampowered.com/hwsurvey

Przy czym warto zauważyć, że obecna optymalizacja to jest jakiś żart... Przy Wieśku 3 komputer mi się nie grzeje tak jak przy Gwincie. Skoro mają poprawić optymalizację, to liczę na podejście serio do tematu.
 
Przy czym warto zauważyć, że obecna optymalizacja to jest jakiś żart... Przy Wieśku 3 komputer mi się nie grzeje tak jak przy Gwincie. Skoro mają poprawić optymalizację, to liczę na podejście serio do tematu.
Może złapałeś wirusa, teraz są popularne wirusy kopiące kryprowaluty, które obciążają kompa. Sprawdź czy cmd ci się odpala.
 
Może złapałeś wirusa, teraz są popularne wirusy kopiące kryprowaluty, które obciążają kompa.

Myślę, że to nie wirus. Ja mam dość mocnego laptopa (32 GB RAM, 8-rdzeniowy Intel i7@2,50 GHz, AMD FirePro M6100, Win 7 64bit). Kiedy gram w gwinta podczas ładowania, komp tak się grzeje, że bezpiecznik termiczny co kilka minut wyłącza ładowanie. Wirusów żadnych raczej nie mam i korzystam z bardzo wymagającego oprogramowania - a takie rzeczy dzieją się tylko i wyłącznie w czasie gry w gwinta.
 
Last edited:
Przypadkowy wyciek. Menu wygląda bardzo ładnie. Mam nadzieję, że Damian nie zostanie jakoś z tego powodu obciążony.
https://i.redd.it/5864ztl1vvk11.png
ładne te menu, świetnego projektanta teraz mają ;]
 
Last edited:
ładne te menu, świetnego projektanta teraz mają ;]
Może i wygląd ładnie, ale jeżeli po kliknięciu w każda karte bd się pokazywac dodatkowe karty z wyborami które obecnie sa na wierzchu to po kilku tygodniach wielu zatęskni za obecną wersją.
 
Może złapałeś wirusa, teraz są popularne wirusy kopiące kryprowaluty, które obciążają kompa. Sprawdź czy cmd ci się odpala.

Napisałem, że takie jazdy tylko w Gwincie, a Ty z wirusem wyskakujesz....ehhh....Optymalizacja leży!
 
Na Twitterze pojawiła się informacja, iż jednak tylko skrawki mają być zwracane, pyłu nie dostaniemy za karty.

O ile to dobra informacja dla tych, co kolekcji pełnej nie mieli i będą mogli sobie teraz więcej kart stworzyć niż mieli, tak niestety dla kogoś, kto miał pełną lub niemal pełną kolekcję i kolekcjonował karty premium to niezły cios.

Wszystkie karty Premium wylatują i nie dostaniesz nawet ziarnka pyłu za nie, nieźle.

To ja się pytam po jakiego były te ciągłe weekendy beczek z kartami premium. Miałem już naprawdę sporą ilość kart premium w każdej frakcji. Fajnie, że dostane troszkę extra skrawków, ale co mi z nich jak wykupując wszystkie dostępne karty w grze i tak mi ich sporo zostanie.

Kolekcjonowanie kart premium poszło się po prostu.....

Ciężko się dobrze bawić przy Waszej grze, oj ciężko. Niby gra m.in. polegająca na kolekcjonowaniu, ale co z tego, jak co pół roku mi tę kolekcję usuwacie. Jedna wielka syzyfowa praca.
 
@burza1982 No to dostaniesz skrawki i sobie zrobisz nową kartę. W czym problem? Przykładowo x skrawków za kartę premium i za x sobie zrobisz w Homecomingu.
 
W tym problem, że będzie miał i tak wszystkie karty zwykłe i zostanie mu jeszcze drugie tyle skrawków ( tak jak i mnie, bo mam cała kolekcje ). I dla nas teraz pozostaje zbieranie kart animowanych ( co ja cały czas robię ) i w nosie mamy dodatkowe skrawki. Co tu jest trudnego do zrozumienia ?
 
Co jest trudnego do zrozumienia w tym, że za skrawki, które dostaniecie możecie zrobić karty premium? Bo tyle ile jest warta dana karta premium, tyle właśnie skrawków dostaniecie, więc możecie ją znowu zrobić i tak z każdą.
 
Czyli rezygnują z pyłu jako waluty w grze, a karty premium będzie można robić za skrawki x2?
 
Przecież nawet teraz można tak zrobić. I nie, z niczego nie rezygnują, przynajmniej nic o tym nie wiadomo. Premium robisz od razu za same scrapy albo zamieniasz zwykłą z uzyciem pyłu. Gwint ma tydzień, że jeszcze tego nie wiecie?
 
Dla tych co nie zbierają premium to nawet lepiej, bo po co im bezużyteczny pył jak teraz dostaną tylko skrawki?
 
nie dostaniemy pyłu za zniszczenie kolekcji to rozumiem , jak ktoś zbierał pyl jak ja ( obecnie 20 tys ) to za niego zrobię sobie karty premium , oczywiście w nowej grze .
 
Tylko co z pyłem, który zalega? Czy będzie konieczność stworzenia z niego premek, czy jak?
Z pyłu robisz premium z normalnej karty, czyli transmutacesz, a za 1600 skrawków robisz od razu kartę premium. Czyli jak ktoś nie zbiera premek, to ma 2 legendy normalne po 800 skrawków za jedną premiowaną kartę wartą 1600.
 
Mnie zastanawia jakie będą koszty kart bo w tym momencie owszem premke można zrobić za skrawki ( złota 1600) z moich skromnych wyliczeń wychodzi ze na zrobienie wszystkich złotych premek używając tylko skrawków potrzebne będzie ok 416 tys .Nie wiem jaka pula złotych kart będzie w nowej odsłonie gry , trzeba czekać na nowe odsłony .
 
Top Bottom