Pierwszy milion - CD PROJEKT

+
Ja wiem tylko tyle, że Ifrit czeka już dobry tydzień na odpowiedzi dotyczące kilku ważnych kwestii dotyczących tworzenia i optymalizacji nowych lokacji.Nasz dżin sam zabrał się za wygrzebywanie skryptów i takich tam :pCDP nie sprawia wrażenia ludzi, którym się nudzi...Kiedy dowiemy się więcej?SOON
 
jiti said:
jiti said:
A może przerabiają outro, trochę je wydłużają, wyjaśniają, by stało się intrem do Wiedźmina 2? :D Może nowy Wiesiek już powstaje? ;)
Byłby to na pewno bardzo ciekawy i innowacyjny zabieg, jeszcze się nie spotkałem, żeby kolejna część gry zaczynała się outrem z poprzedniej :).
Nie pamiętam dokładnie, ale chyba Gothic 2 się tak właśnie nie zaczynał... :) Albo przynajmniej pojawiły się w nim jakieś elementy z outra poprzedniej części...
 
A może przerabiają outro, żeby w końcu rozwiać wątpliwości na temat Zabójcy. Ciekawe czy nowe outro będzie można ściągnąć jako "patch" :)
 
W intro G2 jest ok. 3s outra z G. Outro w G1 jest o tym jak śniący zostaje wsysnięty i bezio wali go piorunem z uriziela. W intro G2 są 3 s pokazane jak to właśnie było.
Takie bardzo skrócone i ciąg dalszy czyli rozpad bariery i wyciągniecie go z ruin świątyni.Myślę, ze podobne rozwiązanie było by ok. :beer:Proszę oznaczać spolery, nawet jeśli nie dotyczą Wiedźmina. :)Iwona.
 
WALL-E said:
PIERWSZY MILIONProgram prezentuje sylwetki ludzi sukcesu, właścicieli firm wartych milion dolarów. Jest adresowany do osób, które mają dobre pomysły, zapał i apetyt na sukces, ale potrzebują rady.
EDIT 2: Wyjaśniło się kto jest właścicielem tajemniczego auta z nadrukiem WIEDŹMINA ;) Panie i Panowie ... samochód należy do MICHAŁA KICIŚNKIEGO :D
Nie jeden samochod w naszej firmie ma Wiedzminskie nadruki....
 
Top Bottom