Pierwszy milion - CD PROJEKT

+
Pierwszy milion - CD PROJEKT

PIERWSZY MILIONProgram prezentuje sylwetki ludzi sukcesu, właścicieli firm wartych milion dolarów. Jest adresowany do osób, które mają dobre pomysły, zapał i apetyt na sukces, ale potrzebują rady.
Właśnie na TVP 3 leci odcinek poświęcony CD Projekt. Z danych podanych w programie wynika, że Wiedźmin sprzedał się w Polsce w liczbie 160 tyś. egzemplarzy, na świecie 820 tyś :D Oprócz tego można było podpatrzeć nowy gameplay, oraz tworzenie postaci z THEY`a :)Z ciekawostek mogę dodać, że Adam Kiciński (brat Michała Kicińskiego) wygadał się, że przy produkcji Wiedźmina jeden człowiek przez TYDZIEŃ nie wychodził ze studia. Spał w nim, kąpał się tam, istny hardkocre :pEDIT: Właśnie Michał Kiciśnki powiedział, że pracują nad przerobieniem outra do Wiedźmina, więcej niestety nie zdradził, gdyż jak stwierdził jest to TAJEMNICA ;)EDIT 2: Wyjaśniło się kto jest właścicielem tajemniczego auta z nadrukiem WIEDŹMINA ;) Panie i Panowie ... samochód należy do MICHAŁA KICIŚNKIEGO :D
 
Dla wszystkich, którzy nie zostali o programie poinformowani na czas ( w tym mnie :p ) - powtórka programu o 1:19 w nocy z niedzieli na poniedziałek.
EDIT: Właśnie Michał Kiciśnki powiedział, że pracują nad przerobieniem outra do Wiedźmina, więcej niestety nie zdradził, gdyż jak stwierdził jest to TAJEMNICA Wink
Przerobieniem?
 
Maciekw said:
EDIT: Właśnie Michał Kiciśnki powiedział, że pracują nad przerobieniem outra do Wiedźmina, więcej niestety nie zdradził, gdyż jak stwierdził jest to TAJEMNICA Wink
Przerobieniem?
Tak. Podobno przerabiają outro, niestety nie zostało powiedziane dlaczego. Przez chwilę pokazali ekran z outrem rozebranym na czynniki pierwsze :p Chociaż na koniec p. Kiciński powiedział, że zależy im na pozostaniu w tym samym świecie, niestety na pytanie o kontynuacje Wiedźmina tylko się uśmiechnął.
 
Jakiś czas temu była pogłoska, o tym że pierwotnie planowano dłuższe outro. Fajnie było by zobaczyć co z tego wyjdzie.Zainteresowałeś mnie They'em. Staram się śledzić co jakiś czas poczynania nad tą produkcją. Niestety za wiele ciekawostek jeszcze nie ma, ale tą informacją dałeś mi jakieś światełko, że niedługo zacznie być o tym głośniej ;D
 
Jak będziecie w nocy oglądać, to mógłby ktoś nagrać i gdzieś wrzucić? Chyba jest to legalne, a inaczej sobie niestety nie obejrzę - TV jest w pokoju starszych, a oni o tej godzinie śpią... :(
 
Wallace said:
EDIT: Właśnie Michał Kiciśnki powiedział, że pracują nad przerobieniem outra do Wiedźmina, więcej niestety nie zdradził, gdyż jak stwierdził jest to TAJEMNICA ;)
Prace nad przerobieniem outra, tuż po wydaniu edycji rozszerzonej? Bardzo interesujące. Czyżby szykowały nam się kolejne uaktualnienia do Wiedźmina? Czas pokaże. ;)
 
Morgoth666 said:
Morgoth666 said:
EDIT: Właśnie Michał Kiciśnki powiedział, że pracują nad przerobieniem outra do Wiedźmina, więcej niestety nie zdradził, gdyż jak stwierdził jest to TAJEMNICA ;)
Prace nad przerobieniem outra, tuż po wydaniu edycji rozszerzonej? Bardzo interesujące. Czyżby szykowały nam się kolejne uaktualnienia do Wiedźmina? Czas pokaże. ;)
A może odcinek był nagrany wcześniej? Może to outro jest już w ER? :D Skończył już ktoś grę w wersji 1.4?
 
Morgoth666 said:
Morgoth666 said:
EDIT: Właśnie Michał Kiciśnki powiedział, że pracują nad przerobieniem outra do Wiedźmina, więcej niestety nie zdradził, gdyż jak stwierdził jest to TAJEMNICA ;)
Prace nad przerobieniem outra, tuż po wydaniu edycji rozszerzonej? Bardzo interesujące. Czyżby szykowały nam się kolejne uaktualnienia do Wiedźmina? Czas pokaże. ;)
A może przerabiają outro, trochę je wydłużają, wyjaśniają, by stało się intrem do Wiedźmina 2? :D Może nowy Wiesiek już powstaje? ;)
 
Hostile said:
A może przerabiają outro, trochę je wydłużają, wyjaśniają, by stało się intrem do Wiedźmina 2? :D Może nowy Wiesiek już powstaje? ;)
Dokładnie o tym samym pomyślałem :) Chociaż z drugiej strony, jeżeli mieliby robić Wiedźmina II pod naciskiem fanów i wydać jakiś "bubel" to ja wole poczekać jeszcze te parę lat i odpalić grę dopracowaną do granic możliwości ;)
 
mBartek said:
A może odcinek był nagrany wcześniej? Może to outro jest już w ER? :D Skończył już ktoś grę w wersji 1.4?
Odpada. Właśnie odpaliłem sobie outro i nie wygląda, żeby ktoś przy nim majstrował. :)
A może przerabiają outro, trochę je wydłużają, wyjaśniają, by stało się intrem do Wiedźmina 2? Może nowy Wiesiek już powstaje?
Cóż, wydaje się to wielce prawdopodobne. Niestety, aby poznać prawdę, musimy jeszcze trochę poczekać. ;)
 
A ja tylko chciałam dodać, że wyłapałam jedną kwestię pana Kicińskiego, która się mu chyba wymknęła (cytuję z pamięci, gdyż zapadła weń):'a tu mamy walkę Geralta z zabójcą, to fragment filmiku kończącego pierwszą część Wiedźmina'Czy potrzebny jest komentarz? ;)
 
undomiel9 said:
A ja tylko chciałam dodać, że wyłapałam jedną kwestię pana Kicińskiego, która się mu chyba wymknęła (cytuję z pamięci, gdyż zapadła weń):'a tu mamy walkę Geralta z zabójcą, to fragment filmiku kończącego pierwszą część Wiedźmina'Czy potrzebny jest komentarz? ;)
Obojętne czy to przypadkowe wygadanie się, czy celowy 'przeciek" aby podgrzać atmosferę. To że będzie Wiedźmin 2 było raczej logiczne, teraz mamy pierwszy element który to potwierdza. Bardzo chętnie obejrzałbym ten program więc dołączam się do prośby czesia2504 (jeśli to możliwe i legalne)
 
Równie dobrze, wyłapany przez Ciebie fragment wypowiedzi pana Kicińskiego może nic konkretnego nie oznaczać. Spróbuj zobaczyć to z innej perspektywy. Już przy tworzeniu pierwszej części Wiedźmina było wiadomo, że powstanie kontynuacja. Dlatego, nie ma co się dziwić, że pan Kiciński użył takiego zwrotu.EDIT: Zostałem wyprzedzony. Pozdrowienia dla użytkownika mBartek.
 
Było wiadomo?Prawdę mówiąc nie pamiętam, żeby ktokolwiek upoważniony to powiedział oficjalnie.W takim razie jaki sens podgrzewać atmosferę, skoro i tak wiadomo? ;)
 
Ja nie napisałem że wiadomo, a że było raczej logiczne :) A co do podgrzewania - może to pierwszy z jakiejś serii strzępków informacji prowadzących do oficjalnego potwierdzenia TW2
 
Źle się wyraziłem. Miałem na myśli fakt, że CDP RED nie porzuci tak łatwo kury znoszącej złote jajka, którą bez wątpienia jest wiedźmin. Moim zdaniem, przygody to dopiero początek, a prace nad drugą częścią trwają już od dłuższego czasu. ;)
 
geralt stal sie rozpoznawalny na calym swiecie. jest bardziej popularny niz drizzt do'urden. przeciez nie ma lepszego, latwiejszego i bardziej pewnego sposobu na gre jak wykorzystanie istniejacego juz, w pelni wykreowanego swiata i jego niepowtarzalnego bohatera. nie zdziwilbym sie gdyby zrobili trylogie
 

jiti

Forum veteran
Hostile said:
A może przerabiają outro, trochę je wydłużają, wyjaśniają, by stało się intrem do Wiedźmina 2? :D Może nowy Wiesiek już powstaje? ;)
Byłby to na pewno bardzo ciekawy i innowacyjny zabieg, jeszcze się nie spotkałem, żeby kolejna część gry zaczynała się outrem z poprzedniej :). Sama informacja o przerabianiu jest ciekawa, i zastanawiam się także czy czasem nie wpadli po prostu na nowy, lepszy pomysł na drugą część i muszą dostosować zakończenie pierwszej ;) Teraz produkcja TW2 jest chyba taką tajemnicą poliszynela... Nom chyba że chcą zrobić inną grę na podstawie świata Sapkowskiego, nawiązującą do fabuły wiedźmina o innej nazwie i z innym bohaterem. Czekam na informację co tam nam szykują panowie i panie z CDPR z zapartym tchem ;).
 
Może o Wiedźminie 2 nic, oficjalnie powiedziane nie było, ale o tym, że redzi pracują nad "jakąś, bliżej nie określoną" grą było wiadomo już od dawna:
Cytat z informacji prasowej na temat dołączenia Metropolis do grupy CD Projekt z dnia 19.02.2008 r. said:
Obecnie zespół CD Projekt RED, złożony z 70 osób, pracuje nad grą „Wiedźmin: Edycja Rozszerzona” oraz nad kolejnym, jeszcze nie ogłoszonym projektem.
 
Top Bottom