Pillars of Eternity

+
Ja raczej na premierę nie kupię. Nie miałbym szans skończyć przed Wiedźminem :).

Piszę sam ze sobą >_>

Wygląda przetłusto, a to edycja podstawowa za 140 zł (cena z Muve). Wiele dzisiejszych gier ma biedniejsze kolekcjonerki, a co dopiero podstawki, widać że twórcy Eternity stawiają na oldschool nie tylko w kwestii rozgrywki :)

Ja jednak zostaję przy Muve, jeszcze mnie nie zawiedli, a darmowa wysyłka to fajna sprawa. Jak doliczyć kuriera na Gramie to wychodzi porównywalna kwota ;)

I teraz mnie jeszcze bardziej wkurza, że przesunęli GTA ze stycznia, bo wyjdzie w tym samym czasie co Eternity. Jak żyć? :huh:

Szkoda że na muve nie działa kod zniżkowy...

---------- Zaktualizowano 20:24 ----------

Biorę w gram.pl bo z odbiorem w punkcie wychodzi dużo taniej ;)

Ja jednak zostaję przy Muve, jeszcze mnie nie zawiedli, a darmowa wysyłka to fajna sprawa.

He. Za darmo. Sprawdź sobie jakie ceny muve proponuje w swoim sklepie na allegro. Co nie zmienia faktu, że ja tez ich lubię.

Zastanawia mnie ta informacja :hmmm:

http://www.gram.pl/news/2015/02/12/...rowa-od-razu-czy-fizyczna-z-opoznieniem.shtml

Czyżby wydanie pudełkowe miało się opóźnić, ale ci którzy zamówili dostaną po prostu wersję cyfrową w dniu premiery, a pudełko dotrze później? Ktoś coś bliżej wie na ten temat?

Ta ankieta jest tylko dla wspierających na KS i dotyczy tylko wersji pudełkowych wysyłanych w ramach tej kampanii. Wynika to z tego, że wersje pudełkowe dla wspierjących będą pozbawione zabezpieczeń DRM.

Ja się też skusiłem na ten preorder. Fajna ta Edycja Awanturnika :). Ale ja zamówiłem na gry-online, wychodzi najtaniej w tej chwili (114 zł gra + 14 zł kurier - niestety nie ma innych opcji dostawy w ogóle).. Tylko kiedy grać w to wszystko :(?

http://www.gram.pl/news/2015/02/20/pillars-of-eternity-to-glownie-aktywnosci-poboczne.shtml

Większość zawartości w Pillars of Eternity to aktywności poboczne? Brzmi niepokojąco, ale jeśli się wczytać w wypowiedź twórcy to widać w tym jakiś sens. W grze znajdzie się masa lokacji, do których nie musimy zawitać, ale będą one stanowiły dodatkowe wyzwanie dla chętnych. Jeśli te poboczne zadania będą interesujące i rozbudowane to w sumie może to wyjść na plus. Oby tylko się nie okazało że cały główny wątek to dwa zadania na krzyż i koniec :p

Jeśli te questy będą wciągające i rozbudowane a w/g wypowiedzi Josha na to wygląda to może być ciekawie ;)

Oby tylko się nie okazało że cały główny wątek to dwa zadania na krzyż i koniec :p

Pewnie celują w GOTY. DA Inquisition też ma dwa zadania na krzyż w wątku głównym i zebrało wszystkie nagrody jakie ktokolwiek, gdziekolwiek przyznawał.

Słyszałem (póki co nie miałem okazji zagrać), że w Baldursach też sporo zawartości można pominąć, bo zadania poboczne nie ustępują jakością tym głównym. Są równie rozbudowane, mają własne lokacje i historię. W Pillars of Eternity pewnie będzie zrobione na tej zasadzie. Myślę jednak, że jak już ktoś zabiera się za takiego klasycznego rolpleja to nie po to by pomijać zadania poboczne. :)

Last edited:
^ tylko w drugiej części. W BG1 zadań pobocznych jest ogromna ilość i w olbrzymiej większości są kiepskie.

Top Bottom