Pillars of Eternity

+
Steam przecież nie ma takich zabezpieczeń jak opisałeś :blink:

Wiem, pisałem o zabezpieczeniach ogólnie. A wracając do PoE, to na cdp.pl jest info, że Edycja Awanturnika zawiera wymaga Steam.

---------- Zaktualizowano 13:57 ----------

Ha! Giera już przyszła i czeka na mnie. Jak myślicie, Steam pozwoli mi zagrać już dziś?

---------- Zaktualizowano 14:11 ----------

Halo, jest tu kto? A może wszyscy już grają i tylko ja muszę w robocie do fairantu czekać. :(
 
I po co ja tu zaglądałem. Spokojnie bym sobie poczekał aż cena spadnie, a tu bach i preorder złożony (zobaczyłem ten balduropodobny gameplay i się nie mogłem powstrzymać). Całe szczęście, że zniżka z Kompanii Graczy była :)
 
Ja pobierać nie muszę, bo mam wydanie pudełkowe, ale szkoda że zainstalować się nie da. Jutro bym wrócił do domu i od razu mógł odpalić, a tak trzeba jeszcze będzie instalować :/

A wydanie przepiękne, jedyna różnica z Baldurami jest taka że tutaj mamy jedną płytę DVD z grą (i drugą z OST), a tam było 5-6 płyt CD :p
 
No jest i przy próbie instalacji wyskakuje info że nie mogę tego zrobić, bo premiery jeszcze nie było :p Grę tak czy siak mam już w swojej bibliotece.
 
No to spróbuj pobrać zamiast instalować. Tym bardziej, że pewnie będzie jakiś Day 0 patch :p
 
Ale pobierając grę z serwera i tak ją będę musiał zainstalować tak samo jak z płyty. W jaki sposób mi to przyśpieszy cały proces?
 
A od kiedy po pobraniu gry ze Steama się ją osobno instaluje? :p parę sekund na konfigurację i tyle.

U mnie już 50%, zobaczymy :p
 
Kurde, rano dotarł kurier, pomyślałem pięknie :). Wrócę, zainstaluję i będę pykał. A tu durny Steam na instalację nie pozwala... Steam to ZUOoo :sad:
 
Na Steam można zrobić tzw. preload, czyli pobrać pliki na dysk (w praktyce zainstalować) tak jak mówi Keth. Gdy minie oficjalna godzina wydania gry, będziecie mogli w nią grać.
 
Top Bottom