Pillars of Eternity

+
@HuntMocy - do najbliższego EMPIK-u mam dobre 30 km, więc odbiór osobisty odpada. Jak bym zaczął wybrzydzać, to za chwilę by zszedł ostatni egzemplarz Edycji Awanturnika, a ja lubię pudełka :).
 
Ja właśnie dostałem maila z gry-online, że zamówienie zostało zrealizowane :D. Teraz już nic, tylko czekać na przesyłkę. A zapłaciłem tylko 125 zł i będę miał w przyszłości do dyspozycji wszystkie poradniki przygotowane przez serwis (dla mnie bardzo przydatne).
 
A ja zamówiłem cyfrówkę na gramie. Szkoda tylko, że na klucz muszę poczekać do 26. Mogliby chociaż udostępnić pobieranie wcześniej, bo przy moich archaicznych już 6mb trochę to potrwa. No ale cóż. Jeszcze 2 dni, a potem już z górki do 19 maja. :p
 
Mój egzemplarz jest przygotowany do wysyłki. Pewnie jak w czwartek wrócę z roboty, to będzie czekał.
 
Klucz zakupiony na GOG-u. Przez chwilę wahałem się nad Edycją Awanturnika - piękne wydanie - ale w sumie zdałem sobie sprawę, że taki "błąd" popełniłem przy okazji Wasteland 2, które też miało bogatą zawartość pudełka, a ani razu chyba nawet nie zajrzałem, co tam dokładnie jest.

Oby do czwartku i będzie można zatopić się w świecie Eory. Potem już jakoś zleci do Wiedźmina 3. Jeszcze gdyby tak do końca roku udało się inXile wypuścić nowego Tormenta.. ;)
 
Co się dzieje z tym światem, ja się pytam?

Mnie gra wyniesie taniej, bo wsparłam ich na Kickstarterze. Co prawda cyfrówka, ale i tak nie mam za dużo miejsca na pudła.

I dobrze zrobiłaś. Ja wybrałem próg pudełkowy i teraz żałuję. Zapłaciłem dwa razy więcej niż obecnie kosztuje Edycja Awanturnika, a w pudełku dostanę tylko płytę i instrukcję :angry: . Co prawda chciałem wesprzeć kampanię taką kwotą, ale trzeba było wybrać jakiś wyższy próg cyfrowy zamiast pustego pudełka.

No cóż, to były początki Kickstartera... człowiek był niedoświadczony.
 
Nigdy bym nie przypuszczał, że możliwy jest skok hajpu z poziomu "12% - lekkie zainteresowanie" do poziomu "200% - MUSZĘ TO MIEĆ NATYCHMIAST!!!111oneoneonestojedenaście!!!" - i to w 24 godziny. Tym bardziej, że mój egzemplarz jest już w drodze.
Jeśli to się powtórzy w maju, to chyba powinienem pomyśleć o jakichś lekach...
;)
 
Last edited:
Jak muzyka przez większość gry będzie taka jak na prezentacji Edycji Awanturnika którą pokazał @rafal12322 , to będzie bosko. Soundtrack na miarę Skyrima, aż ciary przechodzą.
 
Łiiii... dostałem klucza do GOGa. Champion Edition. :w00t:

Szkoda, że do jutra to tylko tytuł na wirtualnej półce.
 
Na GOGu też się będzie automatycznie paczowało, jak już wypuszczą Galaxy.

Poza tym pamiętaj, że Steam bezustannie zaostrza blokady regionalne. Słyszałem, że za kilka miesięcy jak przeniesiesz komputer, na którym aktywowałeś grę na Steam do innego pokoju, to już nie zagrasz...smutek.
 
Last edited:
A jakie zabezpieczenia będzie miała Edycja Awanturnika? Będzie jakiś Steam lub inny Origin, czy zwyczajny klucz i płyta w napędzie?
 
Czyli pewnie standardowo - klucz i płyta. A interesuje mnie to, bo strasznie nie lubię inwazyjnych drm typu "tylko trzy aktywacje" lub konieczność odinstalowania klucza przy deinstalacji gry (jak multi w Stalkerze).
 
Top Bottom