Pillars of Eternity

+
Nie ogarniam facetów, których kręci odgrywanie lasek w grach fabularnych :hmmm:

No to, żeby nie być gorszym...

 
Nie ogarniam facetów, których kręci odgrywanie lasek w grach fabularnych :hmmm:
Czyli co, w Tomb Raidera też nie zagrasz?

Ja ogólnie nie "odgrywam" w grach komputerowych. Np. w Wiedźminach zawsze kombinowałem co by zrobił "książkowy" Geralt, a nie ja sam na jego miejscu. Nie wiem na ile ma to coś wspólnego - ale podobnie w książkach mocno wybija mnie narracja poprowadzona w pierwszej osobie.

Widzę wszyscy mają fetysz na elfki. :p
Ja od dłuższego czasu w grach, gdzie można tworzyć dowolną postać - tworzę taką niby-Ciri :D Ale że zarazem nie lubię grać ludźmi (bo zbyt zwyczajni), to najczęściej wybór rasowy pada na jakieś elfy. Tutaj i tak jestem oryginalny, bo w przeciwieństwie do kolegów podrasa to elf blady :p
 
Np. w Wiedźminach zawsze kombinowałem co by zrobił "książkowy" Geralt, a nie ja sam na jego miejscu. Nie wiem na ile ma to coś wspólnego - ale podobnie w książkach mocno wybija mnie narracja poprowadzona w pierwszej osobie.
Ale jakby nie było to też jest odgrywanie roli. Nie trzeba odgrywać samego siebie, można wymyślić sobie jakąkolwiek postać mocno różniącą się charakterem od nas i też się w nią "wczuć". :)
 
U mnie granie babkami wzieło się z erpegów czy de. Prosta kalkulacja, jak mam spędzić kilkadziesiąt godzin patrząc na przysłowiowe cztery litery jakiejś postaci, to wolę, by to były damskie cztery litery. :p A teraz to już weszło w nawyk i wcale nie musi być czy de.
 
Prosta kalkulacja, jak mam spędzić kilkadziesiąt godzin patrząc na przysłowiowe cztery litery jakiejś postaci, to wolę, by to były damskie cztery litery. :p

W tym wypadku gapisz się na swoje własne :p

@mrrruczit.732, ja gram boskim (księżycowym) enigmatykiem ino niewiele jeszcze pograłem, nawet nie dotarłem do pierwszej wsi, bo czasu nie mam :(
 
Ja też mam blada elfkę, oczywiście wojowniczkę, bo każda moja postać w rpgach tak właśnie wygląda, sama nie wiem, czemu. Ruda, niestety, bo czerwonych włosów tej rasie nie zaproponowano ;)
Dopiero zaczęłam, ale wracają najmilsze wspomnienia z Baldursów, więc już widzę to moderowanie w najbliższych tygodniach...
 
Top Bottom