Pisma komputerowe

+
Firnomir said:
CD-A -wymiata.Click! -jest słaby i dla dzieci, nieudolna kopia CD-A.Play -do niczego. Własne gry oceniają 3x wyżej niż inne.Komputer Świat Gry -beznadzieja.I tyle...
Cda, dobre, ale drogie. Za drogie, przynajmniej dla mnie. Click to żenada, do czasu zmiany reakcji (która obecnie robi w GameRankingu, ale o tym póxniej) gazeta jest tragiczna, sprawia wrażenie, jakby była adresowana do 10 letnich gówniarzy, sory. Play i KŚG nie kupiłem nigdy i dobrze zrobiłem.Obecnie, co miesiąc kupuję GameRanking. Za 4,99 jest co poczytać, wyszstko ciekawie i miejscami z jajem. Polecam, a jak komuś nie starczy moja rekomendacja to przypomnę - swojego czasu recenzje w GR pisywał sam Dziadu :p
 
Przede wszystkim Czesc, gdyz jestem tu nowy ;), a co tdo pisma to oczywiscie i bezkonkurencyjnie czytam CD-Action ;] I to własnie dzieki niemu zainteresowalem sie ta gra, a w koncu kupilem ja ;D
 
[quote author=SBK7]Cda, dobre, ale drogie. Za drogie, przynajmniej dla mnie.[/QUOTE]Fakt, CDA nie należy do najtanszych pism. Ale spójrz na to z innej strony. Ostatnio kupując CDA dostałeś Thief'a 3, który w sklepie koszuje ponad 2x tyle co CDA ;). A do tego przecież grube czasopismo... Wg mnie opłaca się bardzo :D.
 
(...)Cda, dobre, ale drogie. Za drogie, przynajmniej dla mnie. Click to żenada, do czasu zmiany reakcji (która obecnie robi w GameRankingu, ale o tym póxniej) gazeta jest tragiczna, sprawia wrażenie, jakby była adresowana do 10 letnich gówniarzy, sory. Play i KŚG nie kupiłem nigdy i dobrze zrobiłem.(...)CD-A drogie?! Click! kosztuje ok. 6-7zł i jest 3x cieńszy od CD-A(chodzi o kartki, zawartość jest cienńsza o 10000x ) Policz 3x7=21zł CD-Action kosztuje 15zł. Więc nie gadaj mi tu o cenie...Game Ranking nigdy nie czytałem. Nie wiem czemu xD. CD-A ma świetne forum www.cdaction.pl/agora/ (gdzie się od dawna udzielam i mam niecałe 300 postów nick:turek)i jes doskonałym, pełnym humoru pismem. I ci ich "antyfani" w AR i Na Luzie, i Game Walker... Dużo, by wymieniać.
 
Firnomir said:
(...)Cda, dobre, ale drogie. Za drogie, przynajmniej dla mnie. Click to żenada, do czasu zmiany reakcji (która obecnie robi w GameRankingu, ale o tym póxniej) gazeta jest tragiczna, sprawia wrażenie, jakby była adresowana do 10 letnich gówniarzy, sory. Play i KŚG nie kupiłem nigdy i dobrze zrobiłem.(...)CD-A drogie?! Click! kosztuje ok. 6-7zł i jest 3x cieńszy od CD-A(chodzi o kartki, zawartość jest cienńsza o 10000x ) Policz 3x7=21zł CD-Action kosztuje 15zł. Więc nie gadaj mi tu o cenie...Game Ranking nigdy nie czytałem. Nie wiem czemu xD. CD-A ma świetne forum www.cdaction.pl/agora/ (gdzie się od dawna udzielam i mam niecałe 300 postów nick:turek)i jes doskonałym, pełnym humoru pismem. I ci ich "antyfani" w AR i Na Luzie, i Game Walker... Dużo, by wymieniać.
TAK, CDA JEST DROGIE. Przepraszam, ale coś na co żal mi kasy regularnie oznaczam mianem "drogiego". Postu Firnomira w ogóle nie skomentuję, bo to, że CDA jest dobrą gazetą to wiem i nikt mi tego nie musi udowadniać. Ale co miesiąc 15 zł to za dużo, za te 15 zł to ja przez całe weekend mogę balować :p(aha, gratuluję udzielania się na forum CDA, fajny jesteś)(aha, dzięki za nauke matematyki, sam nie dałbym rady)Wiem czemu nie czytałeś GR. Bo jest to w porównaniu z CDA pismo-robak. Za małe by zaistnieć. Ale jest tworzone przez ludzi z pasją i to starcza, bo, patrząc na CDA, nie jest dobrze. Odwrotnie do wina. Robi się z wiekiem gorsze.
 
Cuż (a może raczej cóż? ;) )... GR warto kupić. Przyzwoity magazyn. A że papier gorszy... Mały problem. Dalej bym kupował, gdyby nie to, że - nie ma po co. Komputer mam za słaby, żeby sie grami dalej pasjonować (Spellforce 1 jako tak chodzi, ale to max możliwości). Poza tym przerzuciłem się na Science Fiction Fantasy & Horror, będące bardziej po drodze z moimi zainteresowaniami.
 
Przyłączam się do frakcji fanów CDA. To moim zdaniem najlepsze czasopismo w branży. A 15zł to nie taka znowu fortuna, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę to, co dostajemy w zamian.
 
Może i nie fortuna, ale ja bym wolał, żeby do CDA nie były dodawane żadne płytki i aby kosztowało wtedy ~7-8zł, z płytek i tak nie korzystam prawie nigdy. Ewentualnie zrobić dwie wersje, jak swojego czasu miał ŚGK ;)
 
Keth said:
Może i nie fortuna, ale ja bym wolał, żeby do CDA nie były dodawane żadne płytki i aby kosztowało wtedy ~7-8zł, z płytek i tak nie korzystam prawie nigdy. Ewentualnie zrobić dwie wersje, jak swojego czasu miał ŚGK ;)
Ale wtedy zostałoby tylko Action bez Cd :p (no dobra teraz to bez DVD). A tak poważnie, to rozumiem, że pewnie niektórzy woleliby jednak zapłacić mniej i kupić bez płytki. Ja tam prowadzę życie niemal ascetyczne- nie palę, prawie nie piję, to wydaję kasę na CDA i gry ;)
 
Z tą fortuną to rzeczywiście demonizowanie. 15 złotych nie tak trudno zdobyć. Wystarczy nastraszyć moherka jakiegoś, to z tego strachu zgubi torebkę z resztkami emerytury (o ile nie taka babcia nie oddała na radio).Ale - już na serio - wolę dołożyć drugie 15 zł i mieć kolejną książkę niż pismo, ciekawe bądź co bądź, ale z gadżetami, które mi się raczej nie przydadzą...
 
Sosne, ale skoro ktoś w ogóle nie korzysta z części tego, co kupuje, to po co ma za to płacić ? Mimo, że nie korzystam z płytek dołączonych do CDA, to regularnie co miesiąc je kupuję - nie używam płytek, to przecież tylko i wyłącznie moja strata. Tym niemniej wolałbym, aby była też wersja bez dvd.
 
Owszem, nie każdy. Ale większość korzysta, a takich jak ty jest bardzo niewielu(bez urazy). Widocznie nie opłaca się wypuszczać nowej wersji dla tak wąskiego grona odbiorców.
 
Keth said:
Sosne, ale skoro ktoś w ogóle nie korzysta z części tego, co kupuje, to po co ma za to płacić ? Mimo, że nie korzystam z płytek dołączonych do CDA, to regularnie co miesiąc je kupuję - nie używam płytek, to przecież tylko i wyłącznie moja strata. Tym niemniej wolałbym, aby była też wersja bez dvd.
No i właśnie dlatego ja zaprzestałem kupawania CDA, ograniczam się do przeglądania go w Empiku.
 
HrabiaSosnechristo said:
HrabiaSosnechristo said:
Sosne, ale skoro ktoś w ogóle nie korzysta z części tego, co kupuje, to po co ma za to płacić ? Mimo, że nie korzystam z płytek dołączonych do CDA, to regularnie co miesiąc je kupuję - nie używam płytek, to przecież tylko i wyłącznie moja strata. Tym niemniej wolałbym, aby była też wersja bez dvd.
No i właśnie dlatego ja zaprzestałem kupawania CDA, ograniczam się do przeglądania go w Empiku.
Nieładnie, oj nieładnie... xDA tak poważnie to sam nieraz tam czytam książki.
 
A kto nie?! Tam czasem nawet nie ma gdzie usiąść. A moje ulubione pismo to CDA!!! plytki czasem tez sie przydadza chociaż szczeże to najczęściej tylko Bonusy rozpakowywuje
 
Top Bottom