Pisma komputerowe

+
Ten test wiedźmiński z najnowszego CDA w porównaniu z naszym wiedźmińskim quizem to mały pikuś (choć niektóre pytania na poziomie swordmaster mogą sprawić trudności).Tylko niech ktoś mnie poprawi jeżeli się mylę co do pytania 15 na poziome hard, ale Milva zawsze mi sie kojarzyła z Kanią, a nie z sójką (jak by to wynikało z tabeli poprawnych odpowiedzi o_O) ;)
 
Fakt, plakat jest swietny :]. Kompedium tez niezle. Ogolnie, jestem milo zaskoczony :p. (Geralt spoglada na mnie z szafy :])
 
GodBlessFiji said:
Tylko niech ktoś mnie poprawi jeżeli się mylę co do pytania 15 na poziome hard, ale Milva zawsze mi sie kojarzyła z Kanią, a nie z sójką (jak by to wynikało z tabeli poprawnych odpowiedzi o_O) ;)
Racja. Oto dwa cytaty: - Nie racz mnie wiedzą powszechnie dostępną - przerwał Dijkstra. - Działalność Milvy jest mi znana, zamierzam ją zresztą wykorzystać. Gdyby nie to, dawno rzuciłbym ją na żer Temerczykom. Co możesz mi powiedzieć o niej samej? O Milvie jako takiej? - Pochodzi, jak mi się zdaje, z jakiejś zapadłej wsi w Górnym Sodden. Naprawdę nazywa się Maria Barring. Milva to przydomek, który nadały jej driady. W Starszej Mowie znaczy... - Kania - przerwał Dijkstra. - Wiem. - Milva...- Maria. Jestem Maria, nie Milva. Jaka ze mnie Kania? Kwoka z jajem jestem, nie Kania...
 
Gwynbleidd666 said:
Gwynbleidd666 said:
hmm dziwne w CDA znalazłem 2 dwustronne plakaty, wy też tak macie?
O ty farciarzu!
serio po jednym bylo? ja otwieram worek, wyciadam CDA a tam 2 plakaty, hah nie bede musial myslec z ktorej strony powiesicbtciekawe, czy ktoś nie bedzie mial wcale plaktu, skoro u mnie byly 2...co do pytań, to po 'Wakacjach z Wiedźminem' chyba nic nie jest w stanie mnie zagiąć, tego z Milwą nie zauważyłem nawet, że w odpowiedziach jest błąd
 
Aran said:
co do pytań, to po 'Wakacjach z Wiedźminem' chyba nic nie jest w stanie mnie zagiąć, tego z Milwą nie zauważyłem nawet, że w odpowiedziach jest błąd
Ja też nie, sprawdzałem tylko te mniej oczywiste odpowiedzi :p
 
w najnowszym GameRankingu, za jedyne 5 złociszy, oprócz kilkudziesięciu stron fajnej lektury jest mini plakacik (bo jak nazwać coś, co składa się z 2 stron a4), przedtsawiający ten art, cena niewygórowana, jest co poczytać, jednym słowem - warto
 
Wow, Thief 3 jako pelna wersja! Naprawde niezla niespodzianka ;). No i recenzje i zapowiedzi lepsze niz w zeszlym numerze!
 
Gwynbleidd666 said:
CD-Action!!! Za miesiąc 10-lecie, szykuje się wyjechany numer Co do reszty: Click jest niezły, Play jest zbyt drętwy jak dla mnie, KŚ Gry wygląda zbyt "fachowo" (wszystko w ramkach i niemal zero screenów) a Cybermycha to Cybermycha Ostatnio wyczaiłem też jakieś pisemko z tematyką TYLKO wojenną (nie pamiętam jak się toto nazywało), całkiem fajne zresztą.
Ja bym nazwał zmienił nazwę na DVD -action :) a tak pyzatym to czytam Next i wiecej nie pamietam
 
Jak dla mnie Next to po prostu skopiowany PC Format, nic więcej - wszystko - od artykułów po tabelki wygląda indentycznie
 
Ja czytałem KomputerSwiat(ale od dosc dawna wiecej tam reklam niz pozytecznych informacji), teraz czytam Pc Format (ciekawe artykuly). A co do gier to trzeba przyznac ze w polsce cienko z tym jest ;/ w CD Action tez zabardzo nie ma "swietnych informacji" , pare recenzji duzo reklam, a jak jest info o zapowiedziach lub nowosciach to i tak biedne informacje tam sa;/.
 
Hunter, kupilem wlasnie ten nowy numer (zeby nie bylo ze gazeta jest ok. Ja ja kupilem bo byl insider z Wiedzmina). No i loozik Ale nie zgadzam sie w wiekszosci z tych rzeczy co mowi ten gosc z pcf. ;].
 
Aran said:
serio po jednym bylo? ja otwieram worek, wyciadam CDA a tam 2 plakaty, hah nie bede musial myslec z ktorej strony powiesicbtciekawe, czy ktoś nie bedzie mial wcale plaktu, skoro u mnie byly 2...
To dostał Ci się mój plakat, szczęściarzu... ;) Ale ładnie poprosiłem kobitkę ze sklepu i wymieniła mi na inny egzemplarz czasopisma. W tym drugim już plakat był. :)
 
Ja czytam cd action i pc format i niekiedy jak cosc fajnego jest na plycie to inne gazety ale niusy biore z netu najlepsze sa na swiezo ciekawe kiedy wiedzmin bedzie na dvd w cd action ;D
 
mogliby dac patcha w następnym numerze CDA, bo pewnie do tego czasu sie pojawi jeszcze jakiś oprócz tego 1.1 ;)
 
CD-A -wymiata.Click! -jest słaby i dla dzieci, nieudolna kopia CD-A.Play -do niczego. Własne gry oceniają 3x wyżej niż inne.Komputer Świat Gry -beznadzieja.I tyle...
 
Top Bottom