Pisma komputerowe

+
Ja czytam Cd Action, ze względu na cenę nie kupuję go co miesiąc ale przynajmniej się staram. Pamiętam, że jak kiedyś kupiłem coś tańszego (chyba Click) to żałowałem, bo mimo tego, że za drogie nie było, to w porównaniu do CDA jest takie trochę (oczywiście moim zdaniem) dziecinne i amatorskie. Recenzje w CDA są na prawdę świetne!! Polecam wszystkim.Tak trochę poza tematem dodam, że szkoda, że nie ma jakiegoś fajnego programu telewizyjnego o grach, bo HYPER mnie nie przekonuje.
 
j kupuje cda chociażby dla takich "kaszan" albo maili n końcu pisemka, a tak pozatym to porównajcie sobie grubość cda do play, jest różnica?
 
eMBeKa said:
j kupuje cda chociażby dla takich "kaszan" albo maili n końcu pisemka, a tak pozatym to porównajcie sobie grubość cda do play, jest różnica?
Porównaj sobie ceny, jest różnica?
 
Co do tego Playa jak dobrze w kiosku widzialem on KOsztuje 11,99 to 3 pln mniej niz CD-A. A o jakosci Play-a niebede sie wypowiadal jak jest kazdy widzi
 
Gdyby od CDA odjąć reklamy, które zajmują A4 co 3-4 strony, dostalibyśmy około 100 stron. Odejmijcie sobie jeszcze od tego bandycko olbrzymie grafiki w recenzjach, niekiedy zajmujące 3/4 strony! Co otrzymacie? A co do poziomu... Cóż, CDA wbiło czytelnikom do głowy, iż ich teksty są najlepsze, co jak dal mnie jest strasznie mylne. ludzie ułożyli sobie schematy CDA jako schematy dla każdej recenzji, zapowiedzi itp. tekstów. Miałem to samo, po jakimś czasie zaczyna mi mijać, dostrzegam teraz średnie teksty niektórych redaktorów oraz przepych zbędnych świecidełek w piśmie - samo sedno i idea, czyli teksty giną w natłoku kolorów i gadżetów...
 
To z reklamami i obrazkami odejmij z Clicka i Playa, to dopiero przejrzysz na oczy. Dla mnie liczy się czas czytania Click! to robota na góra godzinę, a CD-A na kilka razy więcej. No i mają lepszy papier, pełniaki i przede wszystkim pełne wersje.
 
Każdy lubi co innego, ktoś kupi Clicka a ktoś CD action, wiadomo która gazeta jest lepsza, ale niektórzy takiej kasy wydać nie mogą.
Huner said:
Gdyby od CDA odjąć reklamy, które zajmują A4 co 3-4 strony, dostalibyśmy około 100 stron. Odejmijcie sobie jeszcze od tego bandycko olbrzymie grafiki w recenzjach, niekiedy zajmujące 3/4 strony! Co otrzymacie? A co do poziomu... Cóż, CDA wbiło czytelnikom do głowy, iż ich teksty są najlepsze, co jak dal mnie jest strasznie mylne. ludzie ułożyli sobie schematy CDA jako schematy dla każdej recenzji, zapowiedzi itp. tekstów. Miałem to samo, po jakimś czasie zaczyna mi mijać, dostrzegam teraz średnie teksty niektórych redaktorów oraz przepych zbędnych świecidełek w piśmie - samo sedno i idea, czyli teksty giną w natłoku kolorów i gadżetów...
Zbierałem CD Action od 2002 roku do 2005 (wszystkie), teraz nabywam tylko jak są jakieś ciekawe recenzje, gier które mnie interesują. Mówiąc wprost nie wydawałbym 15 zł na obrazki, które zajmują 3/4 strony i poziom artykułów jest najwyższy jeżeli chodzi o sprawę gier., w porównaniu do innych "magazynów"
 
Firnomir said:
To z reklamami i obrazkami odejmij z Clicka i Playa, to dopiero przejrzysz na oczy. Dla mnie liczy się czas czytania Click! to robota na góra godzinę, a CD-A na kilka razy więcej. No i mają lepszy papier, pełniaki i przede wszystkim pełne wersje.
Jak chcesz szybko gazetę przeczytać to Fakt sobie kup
 
Firnomir said:
To z reklamami i obrazkami odejmij z Clicka i Playa, to dopiero przejrzysz na oczy. Dla mnie liczy się czas czytania Click! to robota na góra godzinę, a CD-A na kilka razy więcej. No i mają lepszy papier, pełniaki i przede wszystkim pełne wersje.
Nie mówię, że Click i Play mają inaczej, to po pierwsze. Jednak tknijcie choćby Gameranking... A no tak, zapomniałem, że to z papieru gorszego, no i nie mają pełniaków i pełnych wersji... Szkoda gadać, jednym słowem. Pismo powinno być pismem a nie zbiorem obrazków z płytką DVD...
 
Huner said:
Huner said:
To z reklamami i obrazkami odejmij z Clicka i Playa, to dopiero przejrzysz na oczy. Dla mnie liczy się czas czytania Click! to robota na góra godzinę, a CD-A na kilka razy więcej. No i mają lepszy papier, pełniaki i przede wszystkim pełne wersje.
Nie mówię, że Click i Play mają inaczej, to po pierwsze. Jednak tknijcie choćby Gameranking... A no tak, zapomniałem, że to z papieru gorszego, no i nie mają pełniaków i pełnych wersji... Szkoda gadać, jednym słowem. Pismo powinno być pismem a nie zbiorem obrazków z płytką DVD...
Sry? Gameranking czytuję, papier toaletowy mi nie przeszkadza, brak DVD uważam za zaletę, jest co miesiąc co poczytać, za 5 złotych to już w ogóle. I jestem zadowolony, czekam na nowy numer ;)
 
Huner said:
Huner said:
To z reklamami i obrazkami odejmij z Clicka i Playa, to dopiero przejrzysz na oczy. Dla mnie liczy się czas czytania Click! to robota na góra godzinę, a CD-A na kilka razy więcej. No i mają lepszy papier, pełniaki i przede wszystkim pełne wersje.
Nie mówię, że Click i Play mają inaczej, to po pierwsze. Jednak tknijcie choćby Gameranking... A no tak, zapomniałem, że to z papieru gorszego, no i nie mają pełniaków i pełnych wersji... Szkoda gadać, jednym słowem. Pismo powinno być pismem a nie zbiorem obrazków z płytką DVD...
Pełniaki i pełne wersje to to samo. Gameranking czytuję okazjonalnie. Wiedzę, że cię strasznie uraziłem tym papierem.
 
Ale fajne recki, dużo tekstu i ogólną "fajność" tak. A poza CD-A, może tylko GR ma, ale i tak sporo mniej. A reszta to miłe, ale jednak tylko dodatki.
 
Top Bottom