Pizza Party bug, nie można kontynuować misji

+
Od paru dni borykam się z błędem, który uniemożliwia mi ukończenie gry na 100%.
Przeszukałem cały internet i nie znalazłem odpowiedzi, więc liczę na was.
W pewnym momencie dzwoni do nas Judy żeby umówić się na pizzę. Jednak gdy dzwoniła do mnie, nie mogłem odebrać od niej połączenia, klikałem "T" ile się dało, ale no fizycznie moja V postanowiła nie odbierać. Aktualnie ta misja poboczna stoi na etapie "Porozmawiaj z Judy". Próbowałem wszystkiego, dzwonić do niej, byłem pod jej mieszkaniem, no dosłownie wszystko. Liczyłem na drugi telefon od niej albo coś, ale no złudne nadzieje. Wiem że najprościej byłoby wczytać save sprzed tego jak dzwoniła ale i tu pojawia się problem. Grałem parę godzin po tym incydencie licząc że coś się zmieni i do mnie zadzwoni drugi raz. Więc aktualnie nie mam żadnego sejwa sprzed tego jak dzwoniła innego niż prawie z początku gry. Jest jakaś opcja żeby zadzwoniła do mnie jeszcze raz, albo ogarnąć coś z debugiem żeby pominąć ten etap misji? Czy czekać aż może po kolejnym hotfixie coś się zmieni? Pozdrawiam :)
 
Hej.
A tam nie ma tak, ze masz isc do jej mieszkania, Tom Ci otowrzy i idzie dalej?
W wiadomosciach nie masz nic od niej by podac jaka pizze chcesz?
Podobny problem mialem z wyscigami, az zaczelem szukac innej misji by zrobic i cofnac sie do tej.
 
Hej.
A tam nie ma tak, ze masz isc do jej mieszkania, Tom Ci otowrzy i idzie dalej?
W wiadomosciach nie masz nic od niej by podac jaka pizze chcesz?
Podobny problem mialem z wyscigami, az zaczelem szukac innej misji by zrobic i cofnac sie do tej.
No jest tak jak mówisz, tylko przed tym musisz właśnie porozmawiać z nią przez telefon, ona cie zaprasza, wybierasz pizze etc. Niestety ja nie mogłem odebrać telefonu od niej z nieznajomych przyczyn więc, nie mam jak dalej kontynuować. Gra jakby utknęła na etapie że jeszcze nie skończyłem z nią rozmawiać/nie zacząłem po tym jak zadzwoniła i nie zarejestrowała faktu że od niej nie odebrałem i utknąłem w martwym punkcie.
 
Top Bottom