Plany grupy CD Projekt na lata 2014 - 2016

+
Produkt AA to albo dodatek do W2 albo W2 na PS3 chyba nie ma innych możliwości? Czy się
 
Parachrist said:
@up
Raczej W1 chyba, że mnie coś ominęło.
W2
http://www.cdprojektred.com/Press_Room/Konferencje/Letnia_Konferencja_CD_Projekt_RED_2012
Tu masz wideo z konferencji letniej, na której był zapowiedziany W2 na Mac-a. Od dziewiątej minuty zaczyna się zapowiedź.
 
I już wiem co mnie ominęło, drobiazg, 'Letnia konferencja CDPR' ;) Ja zatrzymałem się na etapie darmowego W1 dla posiadaczy Maca. Wie ktoś kiedy dokładnie ma być jesienna konferencja?
 
WhiteWarrior said:
To wyjaśnij czemu tytuł A to W2 na Mac-a
Bo konwersja z jednego komputera na drugi komputer jest, yyy, prostsza, szybsza i w efekcie dużo tańsza?
 
Vojtasass said:
Bo konwersja z jednego komputera na drugi komputer jest, yyy, prostsza, szybsza i w efekcie dużo tańsza?
To i tak nie jest wytłumaczenie.
Po zdobyciu doświadczenia na XO, konwersja na PS3 nie może być twoim zdaniem szybsza, tańsza i prostsza.

Vojtasass said:
I już wiem co mnie ominęło, drobiazg, 'Letnia konferencja CDPR' ;) Ja zatrzymałem się na etapie darmowego W1 dla posiadaczy Maca. Wie ktoś kiedy dokładnie ma być jesienna konferencja?
18 października - konferencja CD Projekt RED i GOG.com
 
WhiteWarrior said:
To i tak nie jest wytłumaczenie. Po zdobyciu doświadczenia na XO, konwersja na PS3 nie może być twoim zdaniem szybsza, tańsza i prostsza.
Może być, ale nie aż tak jak przy konwersji PC->Mac. Zupełnie inna skala.

WhiteWarrior said:
18 października - konferencja CD Projekt RED i GOG.com
Ano. Tym niemniej podziwiam Twój upór w prześladowaniu obserwowaniu forum gry wydanej dawno temu, której do tej pory jeszcze nie odpaliłeś.
 
Vojtasass said:
Może być, ale nie aż tak jak przy konwersji PC->Mac. Zupełnie inna skala.


Ano. Tym niemniej podziwiam Twój upór w prześladowaniu obserwowaniu forum gry wydanej dawno temu, której do tej pory jeszcze nie odpaliłeś.
No, jest to inna skala, owszem, ale nie jest to nic czego nie można dokonać.

Bardziej z przyzwyczajenia. Ukończyłem W1 i może kiedyś uruchomię W2.

na prośbę Vojtasa aktualizuję nazwę tematu
21/03/2013, szypek
 
Streszczenie strategii grupy kapitałowej CDP na lata 2013-2016.


CD Projekt RED

== plany na rok 2013:

- zawarcie umów na dystrybucję W3,
- pierwsza część kampanii promocyjnej W3,
- rozpoczęcie otwartej bety REDkita,
- premiera pierwszej, niekomputerowej gry opartej na świecie Wiedźmina,
- kampanie wspierające sprzedaż W2,
- otwarcie lokalnego przedstawicielstwa CD Projekt RED w USA odpowiadającego za marketing i PR w obu Amerykach.

== plany na lata 2014-2016

- premiera W3 na 3 platformy (PC, PS4 i, niewymieniony z nazwy, nowy XB),
- premiera Cyberpunka 2077,
- premiera dwóch mniejszych gier wspierających (czas gry: 20 h),
- premiera cross-platformowej gry na platformy mobilne opartej o jedną z marek CDPR (będzie to gra całkowicie nowa, a nie żadna konwersja),
- rozpoczęcie licencjonowania REDengine,
- "długoterminowe wsparcie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wykorzystujące zupełnie nowe mechanizmy"
- premiera pełnej wersji REDkita,
- otwieranie kolejnych oddziałów CDPR na świecie.


GOG.com

- premiery nowych gier bez DRM-u równocześnie ze światową premierą w innych kanałach sprzedaży,
- powstanie oddział w USA współdzielony z CDPR.


CDP.pl

== plany na rok 2013

- pozyskanie 1-2 dużych wydawców do cyfrowej dystrybucji
- rozwój sprzedaży działu znanych gier planszowych i "uruchomienie linii własnych produktów"

== plany na lata 2014-2016

- tworzenie szerokiej oferty cyfrowej,
- skupienie na najbardziej znanych grach pudełkowych,
- szukanie kolejnych sektorów ekspansji,
- osiągnięcie pozycji lidera dystrybucji cyfrowej w Polsce.
 
Jestem ciekawy co to są te 2 projekty gier wspierających jedną z linii produkcyjnych. Mają być to mniejsze projekty ale jakościowo z największej półki. CDPR ma 2 linie produkcyjne - Wiedźmin 3 oraz cyberpunk. Czy oznacza to, że zobaczymy dodatki do wiedźmina?
 
No właśnie. I czas gry jest obliczony na 20 h, ale zapewne chodzi o czas łączny dla obu tych produkcji. Fajnie byłoby móc kupić duży dodatek do W2, który będzie swego rodzaju pomostem między W2 i W3. :)
 
Tylko ciekawe o którą linię produktową chodzi W3 czy CP2077, ja bym chciał coś do Wieśka :p Początkowo myślałem że jeden będzie do W3 a drugi do CP2077 ale tam pisze coś takiego:
Dwa mniejsze (czas rozgrywki około 20 godzin), ale topowe jakościowo tytuły wspierające jedną z linii produktowych.
Więc chodzi raczej o jeden z tych dwóch głównych tytułów.
W jednym z wywiadów było coś tam wspomniane że być może będzie jakiś większy płatny dodatek do Wiedźmina ale zbyt wcześnie żeby o tym mówić.

Ten pomysł z pomostem pomiędzy W2 i W2, ciekawy. Fajnie byłoby zobaczyć coś łączącego oba tytuły, np. wyjaśniającego co się działo przez te pół roku z bohaterami po zakończeniu wydarzeń z drugiej części gry. ;)
 
podoba mi sie 1 czesc sprawozdania z planów cdp, takie typowe: no to powchodzmy naszym fanom w pupe,i połechtajmy ich ego:),najs
 
Addar said:
podoba mi sie 1 czesc sprawozdania z planów cdp, takie typowe: no to powchodzmy naszym fanom w pupe,i połechtajmy ich ego:),najs

Tak, tylko że ten dokument jest skierowany do inwestorów, a nie do fanów czy konsumentów
 
Top Bottom