Plany grupy CD Projekt na lata 2014 - 2016

+
IwaN said:
Toż to wprost niesamowite. Przecież w CD Projekt pracują wyłącznie sami BOGOWIE, a oni popełniają błąd tylko raz na dziesięć miliardów lat. Trzy lata temu musiałeś trafić na TEN właśnie moment, któż wie czy ludzkość doczeka następnego takiego wydarzenia.
Zaiste, będziesz miał o czym prawić wnukom ;)...

A tak na poważnie, to co było celem twojego wytykania błędu (sprzed TRZECH LAT :confused: ) CD Projekt'owi? Pokazanie, że nie są tacy wspaniali? Czy może, że nie są nieomylni i przez nieuwagę potrafią popełnić błąd, zupełnie jak... normalni ludzie ?

Siedzisz tak cały dzień przed monitorem i wymyślasz ludziom motywy napisania rzuconych pięciu słów na krzyż?

Urban legend ;)

True story, bro
 
Jaka gra bedzie pierwsza ? : Wiedźmin 3 czy gra w uniwersum Cyberpunk?

Według mnie będzie raczej ta druga gra. Wiedźmin 2 jak wiemy rozsławił CDP więc twórcy uderza w inny rynek a Wiedźmin 3 będzie ich drugim uderzeniem . Taka jest moja opinia.

Być może CDP najpierw uderzy do fanów z Wiedźminem 3 ale cóż. Tego dowiemy sie na konferencji bądź w 2013 roku.
Pozdrawiam
 
Hm, ze strony ekonomicznej zapowiedź W3 nie byłaby dobrym krokiem dla CDP.Mi się nie spieszy - myślę, że pierwszy gameplay powinien pojawić się dopiero na wiosennej konferencji/E3/Gamescomie.Odnośnie planów na jesienną konferencję:Nie zapominajmy o AA (pudłkowy, jakość 85%, sprzedaż ok. 0,5mln) na początku 2013. Poprzednie komentarze świadczą, jakby wszyscy pozapominali o tym małym projekcie. Jak dla mnie na konferencji pomówią o:-W2 na Mac-sprzedaży ER-obniżona cena W2 do 29.99$(w Polsce trafia do Platynowej kolekcji z unikalnym numerem 100)-edytorze REDkit - premierę stawiam na I kwartał 2012-równorzędnie z REDkitem premiera projektu AA: najprawdopodobniej dodatek do W2 (bo niby co innego osiągnie sprzedaż 0,5mln - REDkit wyszedłby równorzędnie i razem promowałby grę - szum jak przy ER)-oferty na gog.com (czyli pół godziny gadania gościa w kapelusiku)Tyle z mojej strony :D
 
Analizując wszystkie fakty, rzeczywiście, można przypuszczać, że jako pierwsza wydana zostanie gra w świecie Cyberpunk. Na 2013 rok mamy zaplanowany RedKit i możliwe jakiś dodatek do W2, więc od tych wydarzeń na pewno trzeba będzie jeszcze jakiś czas odczekać. W tym czasie można wydać Cyberpunk. Oczywiście, pod warunkiem, że CDPR poradzi sobie z tyloma projektami na raz... W3 (PC/konsole w jednym dniu premiery) + Cyberpunk (PC?/konsole?).
 
Przepraszam, że powyższy post wygląda jak wygląda... w pracy mam słabą przeglądarkę :( Po powrocie do domu zredaguje moje prognozy bardziej profesjonalnie :D
 
Ja chcę tylko, aby Wiedźmin 3 nie został spieprzony :) (po otrzymaniu świetnej 1 i według mnie równie dobrej 2) wierzę że tak będzie). Mam nadzieję że pojawi się w końcu Yennefer, bo w jednym z zakończeń Sheala de Tancarville wspominała że, Yennefer znajduje się w stolicy Nilfgaardu.
 
Poprawiłem swój post

Ze strony ekonomicznej zapowiedź W3 nie byłaby dobrym krokiem dla CDP. Mi się nie spieszy - myślę, że pierwszy gameplay powinien pojawić się dopiero na wiosennej konferencji/E3/Gamescomie. Odnośnie planów na jesienną konferencję: Nie zapominajmy o AA (pudłkowy, jakość 85%, sprzedaż ok. 0,5mln) na początku 2013.
Poprzednie komentarze świadczą, jakby wszyscy pozapominali o tym małym projekcie. Jak dla mnie na konferencji pomówią o:

-W2 na Mac
(może pokażą gameplay, trailer, oficjalna data premiery)

-dane dot. sprzedaży W2 ER

-obniżona cena W2 do 29.99$ (w Polsce trafia do Platynowej kolekcji z unikalnym numerem 100 - 59,90zł)
Przypomnijmy, że W1 miał numer 000, w tej chwili ostatnia gra z serii ma numer 99 (Saints Row The Third - który stoi u mnie na półce)

-edytorze REDkit - premierę stawiam na I kwartał 2012

-równorzędnie z REDkitem premiera projektu AA: najprawdopodobniej dodatek do W2
(bo niby co innego osiągnie sprzedaż 0,5mln; REDkit wyszedłby równorzędnie z dodatkiem i razem promowałby grę - szum jak przy ER)

-oferty na gog.com (czyli pół godziny gadania gościa w kapelusiku)

Tyle z mojej strony :D Jak dla mnie dość prawdopodobne.
Spokojnie z W3, ja tam jestem ciekaw, jak sobie REDzi poradzą z Cyberpunkiem. Jestem za tym, aby to ten tytuł pojawił się w 2014.
 

Scani

Forum veteran
CzerwonyKarczmarz said:
-obniżona cena W2 do 29.99$ (w Polsce trafia do Platynowej kolekcji z unikalnym numerem 100 - 59,90zł)
Przypomnijmy, że W1 miał numer 000, w tej chwili ostatnia gra z serii ma numer 99 (Saints Row The Third - który stoi u mnie na półce)

(...)

-równorzędnie z REDkitem premiera projektu AA: najprawdopodobniej dodatek do W2
(bo niby co innego osiągnie sprzedaż 0,5mln; REDkit wyszedłby równorzędnie z dodatkiem i razem promowałby grę - szum jak przy ER)

Z tym dodatkiem możesz mieć rację.

Co do Platynowej Kolekcji W2 to wspomniany 100 numer serii sprawia, że jestem prawie pewny, że będzie miało to miejsce - choć w sumie nie jestem z tego powodu wyjątkowo szczęśliwy. Uważam, że w PK powinna znaleźć się gra całkowicie kompletna, a przecież W2 czeka jeszcze patch z dodawaniem fanowskich przygód.

Ciekawie by było, gdyby okazało się, że razem tu zebrani odgadliśmy całą konferencję...
 
IwaN said:
A jak się to ma do obecnego tematu, że tak nieśmiało zapytam?
Nie ma się wcale? :p Piję oczywiście do nowego awatara.

No ale żeby nie było tak zupełnie OT, to dodam, że duży dodatek do W2 bardzo chciałbym ujrzeć, ale też i nie będę darł szat, gdy się on nie ukaże - zdaję sobie sprawę, że są ważniejsze sprawy, np. nowe gry. :)
 
Scani said:
Ciekawie by było, gdyby okazało się, że razem tu zebrani odgadliśmy całą konferencję...
Jeszcze chyba nigdy tak nie było, że Community odgadnęła by w 100% info z konferencji na tak długo przed jej odbyciem :p Poza tym, Redzi zawsze czymś nas zaskoczą, powiedzą coś nowego, coś o czym nie wiemy lub czego się
 

Scani

Forum veteran
Karesh said:
Jeszcze chyba nigdy tak nie było, że Community odgadnęła by w 100% info z konferencji na tak długo przed jej odbyciem :p Poza tym, Redzi zawsze czymś nas zaskoczą, powiedzą coś nowego, coś o czym nie wiemy lub czego się nie spodziewamy :)

Całej nie, ale ostatnio np. kilka osób odgadło Wiedźmina 1 na Maca (choć reszta nie chciała wierzyć
).

PS. Nie wiem czy CzerwonyKarczmarz podał nowe ceny W2 patrząc na newsa z GOG'a, czy może posiada zdolność jasnowidzenia, ale cena W2 na GOGu spadła własnie do zapowiadanego przez niego poziomu...
 
melhorn said:
A może projekt AA to Wiedźmin 1 na konsole
Nie sądzę. Gra musiałaby hulać na REDengine, a to oznacza wdrożenie rozwiązań znanych z W2 (np. system walki). Za dużo roboty. Poza tym od razu pecetowcy by zgłosili roszczenie, że oni też chcą (i bardzo słusznie ;) ).
 
Top Bottom