Płatne wizualne dodatki do gry

+

Płatne wizualne dodatki do gry

  • To dobry pomysł

    Votes: 18 78.3%
  • Nie interesuję mnie to, obecna szata graficzna jest ok i nie chce zmian

    Votes: 5 21.7%
  • Nie mam zdania

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    23
Płatne wizualne dodatki do gry

Zastanawia mnie, dlaczego CD Projekt Red nie wypuściło jeszcze żadnych płatnych dodatkowych bajerów do samej gry jak np. inne wersje plansz czy design kart (nie innych artów kart, ale sam design wszystkich kart).

W grze free to play takie rzeczy jak płatna kosmetyka wizualna są jak najbardziej na miejscu. Kto ma ochotę ten nabywa taki, który go interesuje spośród kilku czy kilkunastu.
Oczywiście wszystko po rozsądnej cenie, 20-40zł za jakiś jeden motyw. Ja z chęcią wydałbym pieniądz na coś co przypadłoby mi do gustu np. jakiś bardziej mroczny motyw (plansza i dodatkowo nowy wizerunek kart). Pewnie znalazłoby się tysiące innych chętnych na taki zakup. Wypuścić na początek kilka motywów, a potem dorzucać co jakiś czas jakieś nowe. Przydałby się klasyczny z Dzikiego Gonu, jakiś bardziej mroczny - bardziej pasujący do świata wiedźmina i kilka innych.

Kto ma ochotę ten kupuję, nic na tym nie tracicie a pewnie jeszcze byście zarobili sporo.
 

Gomola

Forum veteran
Pomysł sam w sobie jest dobry o ile można też wymienić rudę na takie rzeczy. Szczególnie, że w którymś momencie będą osoby, które będą miały wszystkie interesujące je karty. Gra ma na siebie zarabiać, a że jest F2P, to mały sklepik w grze nie przeszkadza mi z dodatkowymi avatarami, skórkami, etc. Taki TF2 masę kasy na tym zarobił. Jedynie ważne, żeby były to rzeczy kosmetyczne, bez wpływu na rozgrywkę.
 
burza1982;n10164862 said:
Zastanawia mnie, dlaczego CD Projekt Red nie wypuściło jeszcze żadnych płatnych dodatkowych bajerów do samej gry jak np. inne wersje plansz czy design kart (nie innych artów kart, ale sam design wszystkich kart).

Założę się że to im już dawno przeszło przez myśl, ale pewnie nie wszystko na raz. Ja za to bym zdecydowanie własnie widział inne arty kart. Chyba każdy się zgodzi że wygląd kart w gwincie a zwłaszcza tych premium jest genialny, czuje że możliwość dokupienia alternatywnych artów kart schodziła by jak świeże bułeczki. Musiały by być pogrupowane w jakieś "pakiety/paczki" w zależności od frakcji/archetypu, to już kwestia redów.

Chętnie wydał bym na to kase :)
 
burza1982;n10164862 said:
Zastanawia mnie, dlaczego CD Projekt Red nie wypuściło jeszcze żadnych płatnych dodatkowych bajerów do samej gry jak np. inne wersje plansz czy design kart (nie innych artów kart, ale sam design wszystkich kart).
Z tego samego powodu, z jakiego część graczy tłumaczy każdy błąd gry "To jeszcze beta". Wyobrażasz sobie co by się działo na forach gdyby gra tonęła w bugach tak jak teraz, a oni dodawali nowe skórki/plansze itp. płatne tylko orenami? :) Wydanie wersji 1.0 to obePo oficjalnej premierze będzie czas na takie dodatki, zresztą sam na nie czekam.

michlu;n10167262 said:
czuje że możliwość dokupienia alternatywnych artów kart schodziła by jak świeże bułeczki. Musiały by być pogrupowane w jakieś "pakiety/paczki" w zależności od frakcji/archetypu, to już kwestia redów.
The Elder Scrolls: Legends ma właśnie takie alternatywne grafiki do popularnych kart, zazwyczaj dostępne tylko w specjalnych pakietach. Ale możliwości mikropłatności jest więcej: inne rewersy dla każdej frakcji, już obecne ramki i avatary (nic nie stoi na przeszkodzie by były jakieś tylko do kupienia), nowe stoły do gry.
 
Last edited:
Pomysł dobry, ale to dopiero gdy gra wyjdzie z bety lub większość bugów zostanie rozwiązana :)
 
Top Bottom