Płynność animacji jest fatalna.

+
U mnie też są ciągle dropy w Velen. Teraz po patchu 1.04 jak grałem z 10-12h w Novigradzie było dużo lepiej i cutscenki też ładnie chodzą, ale na Velen jazda konno to istna masakra... a jeszcze spróbujcie uderzyć mieczem podczas jazdy konno to animacje chyba spadają do 0 bo miałem tak z 2 razy że gra się całkowicie na chwile zatrzymała. Według mnie to jest skandal, jawne kłamstwo i w znacznym stopniu umniejsza ocene Wiedźmina na ps4. Poprawki które wprowadzając w patchach są bardzo skromne, może kiedyś będzie ta gra chodziła w 28-30klatek na sekundę ale szczerze w to wątpie. Po prostu okłamano nas
 
Włączcie sobie filmik od 4 sek a później przeskoczcie sobie na 1:30 i tak na zmianę wtedy będzie łatwej dostrzec to o czym pisałem wcześniej...
 
ładnie prosimy CDP RED o zabranie głosu w sprawie fatalnej płynności wersji na PS4. Czy są szanse na poprawę? Dlaczego potencjalnie słabsze XOne ma w miarę płynną rozgrywkę, a posiadacze PS4 męczą się przy zwykłej eksploracji świata? Lud domaga się informacji :)
 
ładnie prosimy CDP RED o zabranie głosu w sprawie fatalnej płynności wersji na PS4. Czy są szanse na poprawę? Dlaczego potencjalnie słabsze XOne ma w miarę płynną rozgrywkę, a posiadacze PS4 męczą się przy zwykłej eksploracji świata? Lud domaga się informacji :)

całkowita racja, jeżeli nie ma szans w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy na pełną płynność na PS4 to chciałbym chociaż o tym wiedzieć i dlaczego nas okłamywano, że gra działa płynnie
 
A twoja jaka jest?chyba nie uważasz,że to przez to mi zwalnia co?;)
Swoją drogą to jestem ciekawy czy ktoś ze wsparcia technicznego w ogóle tu zagląda....?

Masz strasznie wyblakłe kolory. Zmniejsz sobie gammę w grze ;-)
Tu masz z mojej gry ;-)

 
Nie mogę mieć za jasno ponieważ w opcjach gry mam gammę ustawioną tak aby wilk był ledwo widoczny...
 
Problemy są nie tylko w Wiedźminie, podejrzewam że po prostu ta generacja konsol jest słaba. W The Order 1886, czy InFamous też miałem spore spadki klatek, więc nawet utrzymanie jakości na konsolach 1080p i 30 klatek jest problemem. Uważam, że standardem w grach powinno być 1080p i 60 klatek lecz niestety nie mam tak dobrego PC żeby zagrać na nim w Wiedźmina.
 
Problemy są nie tylko w Wiedźminie, podejrzewam że po prostu ta generacja konsol jest słaba. W The Order 1886, czy InFamous też miałem spore spadki klatek, więc nawet utrzymanie jakości na konsolach 1080p i 30 klatek jest problemem. Uważam, że standardem w grach powinno być 1080p i 60 klatek lecz niestety nie mam tak dobrego PC żeby zagrać na nim w Wiedźmina.

InFamouse i Order ukończone i bez spadków. Masz dziwną konsolę :p
 
Problemy są nie tylko w Wiedźminie, podejrzewam że po prostu ta generacja konsol jest słaba. W The Order 1886, czy InFamous też miałem spore spadki klatek, więc nawet utrzymanie jakości na konsolach 1080p i 30 klatek jest problemem. Uważam, że standardem w grach powinno być 1080p i 60 klatek lecz niestety nie mam tak dobrego PC żeby zagrać na nim w Wiedźmina.
W Wiedźminie spadki owszem występują jednak wymienione przez Ciebie InFamous czy The Order 1886 trzymają stały framerate na wysokim poziomie więc nie wiem skąd u Ciebie problemy z płynnością w tych grach.

Nie ma co tak psioczyć na PS4. W sumie nowy Wiedźmin to chyba jak na razie jedyna gra gdzie spadki fps są tak bardzo zauważalne.
 
Gorszy jest chyba tylko Assasin's Creed Unity. Chociaż Wiedźmin radzi sobie z płynnością o niebo lepiej to jednak jest jeszcze nad czym pracować.. Co do wymienionych gier. The Order 1886 jest płynne jak cholera. Liczba klatek spadła mi raz. Dosłownie raz przez całą grę. Infamous Second Son po blokadzie ustawionej na 30 fps działa z zadowalającą płynnością. Patrząc na fragmenty rozgrywki nowego Batmana, czy MGS V widać, że na PS4 da się robić piękne otwarte światy w co najmniej płynnych 30 klatkach.
 
Nigdy więcej nie kupię ich gier na konsole. Preorder w przypadku ich gier również odpada. Przy tak nędznej optymalizacji ciężko jest grać. Widocznie skupili się na PC i Xbox One, a na PS4 czasu już nie starczyło. Wątpię że w czerwcu to naprawią ( o ile w ogóle).
 
Nigdy więcej nie kupię ich gier na konsole. Preorder w przypadku ich gier również odpada. Przy tak nędznej optymalizacji ciężko jest grać. Widocznie skupili się na PC i Xbox One, a na PS4 czasu już nie starczyło. Wątpię że w czerwcu to naprawią ( o ile w ogóle).

Jakiej nędznej optymalizacji? Ukończyłem grę na normalnym poziomie i nie spotkałem nic co by mi aż tak przeszkadzało!
Po prostu niektórzy mają niezłe zboczenia co do płynności!
 
Jakiej nędznej optymalizacji? Ukończyłem grę na normalnym poziomie i nie spotkałem nic co by mi aż tak przeszkadzało!
Po prostu niektórzy mają niezłe zboczenia co do płynności!

Jeśli spadek z 30fps do 20fps to dla Ciebie nic, to pozostawię to bez komentarza.
 
Bo to nic aż takiego aby nie można było grać :p

Mnie to odrzuca od gry. Zbyt często są problemy z animacją by przymknąć na to oko. W3 na PS4 za wcześnie wyszedł. Nie znoszę w grach rwącej animacji. Niestety te żałosne "media" (większość) udają że problemu nie ma. Jakoś słabszy Xbox One nie ma takich problemów z animacją. No ale tam się bardziej postarali, więcej czasu poświęcili na optymalizację.
 
Top Bottom