Po aktualizacji do 4.0 gra wogóle nie odpala

+
Mam wersję GOTY wraz ze wszystkimi dodatkami z patchem 1.32 dziś rano jak każdy fan Wiedźmina zaktualizowałem grę do wersji 4.0 po aktualizacji gra w ogóle nie odpala ani z GOGa, ani bezpośrednio z pliku w katalogu gry. Zaktualizowałem sterowniki, karty graficznej i dalej nic pojawia się okno od razu poo kliknięciu "graj" że wiedźmin się wykrzaczył. Przed aktualizacją wszystko działało jak powinno. Co może być przyczyną? Dodam że wróciłem do wersji gry 1.32 i wszystko wróciło do normy.
Karta graficzna MSI RTX 3070
Procesor Pentium i7 10700
64 GB Ramu
SSD Systemowy.
 
U mnie też gra nie startuje, wszystkiego próbowałam, aż w końcu wróciłam do 1.32 i nie mam zamiaru czekać 2 lata (jak w przypadku CP) na poprawę czegoś, co miało być poprawą. Tylko powstaje pytanie, dlaczego tak elegancko gra działa u tych wybrańców, co dostali wczesny dostęp? Czy mamy powtórkę z premierą CP? Deja vu? Nieładnie.
 
Też czuje się lekko zawiedziony. Lekko to mało powiedziane Po raz kolejny nawet trochę oszukany. Pierwszy raz przy cyberpunku. Napompowali szczególnie media informacjami o next genie i kur.. mnie znowu wzieła. A między innymi też że wydałem kasę na chłodzenie cieczą układu GP. Właśnie pod next gena 4.0 i tylko i wyłacznie, tak bym mógł sobie podkręcić by grac na U+ byłem przygotowany a tu jak zwykle kupa! Nie wiem czy jeszcze zaufam Redsom. CP to był raczej ostatni zakup jaki zrobiłem w gog. Przynajmniej z tego wszystkiego mam radoche ze swiatełek w aio do procka grafiki.
 
Last edited:
Też czuje się lekko zawiedziony. Lekko to mało powiedziane Po raz kolejny nawet trochę oszukany. Pierwszy raz przy cyberpunku. Napompowali szczególnie media informacjami o next genie i kur.. mnie znowu wzieła. A między innymi też że wydałem kasę na chłodzenie cieczą układu GP. Właśnie pod next gena 4.0 i tylko i wyłacznie, tak bym mógł sobie podkręcić by grac na U+ byłem przygotowany a tu jak zwykle kupa! Nie wiem czy jeszcze zaufam Redsom. CP to był raczej ostatni zakup jaki zrobiłem w gog. Przynajmniej z tego wszystkiego mam radoche ze swiatełek w aio do procka grafiki.
Naprawdę kupiłeś wodnego chłodzenie do tej gry?mam dwa zestawy pc i obecnie ta gra działa praktycznie bez problemu,i jedyna wada to gre kraszuje po włączeniu RT,jak podkreciles kompa to wróć do ustawień normalnych a dwa uruchamia się z włączonym RT, dostaniecie coś za darmo a narzekacie, naprawią to i będzie git
Post automatically merged:

A czy przypadkiem nie macie modów dodanych do gry?
 
Last edited:
Odinstalowałem mody i poszło, niestety gra jest niegrywalna, chaczy aż miło popatrzeć. Po włączeniu RT niesty się wykracza. Także nadal syf.
 
Jak masz dlss3 włączone to wyłącz,ale RT niestety działa sobie na 4090 a reszta są ubijane,u mnie RT niestety również jest crash ale o tak gra wygląda ładnie bez i fajnie się gra
 
Dlatego wolę wersję 1.32 z moimi modami, ten next gen Redzi mogą sobie wsadzić tam, gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę.
 
Nie win redow tylko Nvidia, przecież to oni ich wspierają i dają swoją technologię
 
Ja mam dwie karty od czerwonych i żadnych problemów, jedynie RT sprawia problemy ale nawet na 3090ti nie lubi się
 
Ale jak NVIDIA? W ogóle mi się gra nie uruchamia, W OGÓLE.
Next gen_.jpg
 
Ja mam dwie karty od czerwonych i żadnych problemów, jedynie RT sprawia problemy ale nawet na 3090ti nie lubi się
A jak z fps-ami, z płynnością gry? Nie szarpie? Byłyby niezłe jaja gdyby okazało się, że gra pod patronatem Nvidia dużo lepiej chodzi na kartach AMD :D
 
Jak pisałem wcześniej,mam dwie karty od AMD jedną u syna a druga u mnie,gry ściągnęliśmy i chodzi znakomice, średnio FPS to około 100 i zero przycinkow
 
Jak pisałem wcześniej,mam dwie karty od AMD jedną u syna a druga u mnie,gry ściągnęliśmy i chodzi znakomice, średnio FPS to około 100 i zero przycinkow
Zastanawiałem się bardzo mocno nad kartą AMD. Niestety chciałem coś wydajniejszego od 6700XT, a jednocześnie tańszego od 6800. Tylko dlatego zdecydowałem się na RTX 3070.
 
6750xt to bardzo fajne karty i jak na ten przedział cenowy mocne,ale jak widać już kupiłeś
 
Co powiecie na to? Wczoraj zaktualizowałem a dziś taka niespodzianka...
 

Attachments

  • 2022-12-15 2.png
    2022-12-15 2.png
    344.4 KB · Views: 46
Zrobilem tutaj posta ze mi nie odpala, ale mi ktos skasował, ze dubluje posty, czyli teraz gra nie dziala, a posty ze nie dziala tez usuwacie xD?!
 
Top Bottom