Po co Witcher:EE? Po #$@ Cie to, odpowiedzieli forumowicze

+
Po co Witcher:EE? Po #$@ Cie to, odpowiedzieli forumowicze

Po tym jak oficjalnie ogłoszono, że trwają prace nad konsolowym Wiedźminem, pytanie to zadaje sobie zapewne 99.9% naszych dociekliwych forumowiczów. Po co była wersja EE? Tylko szczerze proszę :]
 
MaszPisior said:
Po tym jak oficjalnie ogłoszono, że trwają prace nad konsolowym Wiedźminem, pytanie to zadaje sobie zapewne 99.9% naszych dociekliwych forumowiczów. Po co była wersja EE? Tylko szczerze proszę :]
Wydaje mi się, że po prostu są to ulepszenia, które i tak byłyby na konsolowej wersji, a mogli też dać do peceta, zrobić EE i dać powód do ponownego zrecenzowania ;] Przecież widać, że pracują nad konsolową wersją nie od tygodnia.
 

cinu92

Forum veteran
Myślę, że po to aby zwiększyć sprzedaż wiedźmina i dobić do tego miliona w ciągu jednego roku;P Na pewno chcieli dobrze:)
 
Skoro CDPR Red pracuje nad konsolową wersją Wiedźmina "nie od tygodnia", a wiadomo już że dograno mnóstwo mo capów, ulepszono silnik graficzny i trwają prace nad zmianą beznadziejnego prologu, to dlaczego niedawno wydano "Wiedźmina takiego jakim być powinien"? :] Jaki to teraz będzie Witcher? Dobrze, że CDP ma taki zdolny dział PR, na pewno wymyśli jakiś trafny slogan :]PS Pytanie do CDPR - jak to jest z tym Wiedźminem? Czy on osiągnął już doskonałość czy dopiero osiągnie wraz z konsolową wersją? Jestem strasznie zmieszany, bo jeszcze 2 miesiące temu oglądając trailer na gt mogłem być pewny tego pierwszego. Naprawdę nie wiem co o tym myśleć
 
MaszPisior said:
Skoro CDPR Red pracuje nad konsolową wersją Wiedźmina "nie od tygodnia", a wiadomo już że dograno mnóstwo mo capów, ulepszono silnik graficzny i trwają prace nad zmianą beznadziejnego prologu, to dlaczego niedawno wydano "Wiedźmina takiego jakim być powinien"? :] Jaki to teraz będzie Witcher? Dobrze, że CDP ma taki zdolny dział PR, na pewno wymyśli jakiś trafny slogan :]
Mas, chyba nie spodziewasz się odpowiedzi na Twoje pytania ;> Chociaż może to mo capy są związane z padem, czyli "no pc" - coś się zawsze wymyśli. Btw, następny patch w drodze, przynajmniej tak pisał vanworden. Może to będzie doskonały Wieśmak, z idealną ilością przypraw i doskonale zapieczonym mięskiem ;>
 
Odpowiedzi na te pytania wydają się być oczywiste, jestem po prostu ciekaw czy ktoś pokusi się o odpowiedź
 
MaszPisior said:
Odpowiedzi na te pytania wydają się być oczywiste, jestem po prostu ciekaw czy ktoś pokusi się o odpowiedź
Pozwolę sobie na cytat:
Nasze księgi hymnów rozbrzmiewają melodią Bożych zakazów i złorzeczeń i chwalą wiekuiste trwanie Pana.
A tak poważnie, to liczę że w tym niby-next patchu będzie opcja wyłączenia tego blura. Głowa od niego pęka ;>Nie liczyłbym na więcej niż wymijającą odpowiedź, że 'cannot implement in pc, sorry, guy'.
 
vanvorden pisal o 2 patchach.pisior rozdrabniasz sie w szczegoly a w rzeczywistosci jakbys mial lepszy humor sam bys sobie odpowiedzial na te pytania. wiedzmin zawsze byl dobry, dzieki ER stal sie lepszy a idealny nie jest i nigdy nie bedzie. nie znam gry idealnej a gram od 19 lat. jedyne co mozna robic to ulepszac produkt lub olac i nie robic nic. CDPR nie olalo i wydalo ER. komu sie nie podoba nazwa ER moze mowic patch 1.4. dla niektorych rozczarowanie bo mysleli, ze dostana nie wiadomo jakie cuda, dla innych mile zaskoczenie.mozna sie bawic w semantyke i rozwodzic, ze edycja rozszerzona to zbyt powazna nazwa dla patcha 1.4 a jednak kto zainstalowal najnowszego patcha i nie ma jakichs dziwnych problemow w zyciu by nie wrocil do poprzedniej wersji.wiedzin na pc nie jest idealny, wiedzmin na konsole tez nie bedzie ale zawsze mozna popracowac i go jeszcze ulepszyc.jeszcze niedawno byly plany na wydanie tylko jednego patcha likwidujacego najpowazniejsze bugi. teraz czytamy o 2 patchach. sytuacja sie zmienia.dograno mo capy ale kto wie, moze wraz z wydaniem wiedzmina na konsole dostaniemy patcha z nowym zestawem animacji dla geralta.nie trzeba tu uderzac w PR. nikt tu nie nabija w butelke, faktem jest, ze CDPR ciezko pracuje. czy to co robia nazwiesz portem czy calkiem nowa gra, czy ulepszenia nazwiesz ER czy patchem to i tak zyskujesz.po co ulepszac wiedzmina? o to pytasz? wroc do patcha 1.0 i powiedz czy jestes zadowolony. wyjdzie 1.5 i mozna spytac ponownie po co.nikt tu tez nie doi pieniedzy bo glosniej nie dalo sie krzyczec, ze ER jest darmowa. kto nie uslyszal musial sie bardzo starac, zeby pozniej wypomniec, ze za ER sie placi (jesli kompletnie ignoruje sie topici na czerwono: "jak sciagnac ER za darmo").tyle pisania na pytanie retoryczne.oczywista oczywistosc
 
Zawirowałeś jak Ronaldo w polu karnym ;]Olałeś podstawowe pytanie Masa, ale krążyłeś wokół niego. Jasne, że wszyscy cieszymy się, że są patche, ale dlaczego mamy za każdym razem słuchać: "Teraz gra będzie już naprawdę elo! No ale tak serio, serio!"
 
flashintheflesh said:
CDPR nie olalo i wydalo ER. komu sie nie podoba nazwa ER moze mowic patch 1.4. dla niektorych rozczarowanie bo mysleli, ze dostana nie wiadomo jakie cuda, dla innych mile zaskoczenie.
Weź mi pokaż gdzie ktokolwiek spodziewał się po ER takich "cudów". Wszyscy oczekiwali poprawy bugów i rozwiązania problemu klonów. I dostali. Ale chyba mają prawo narzekać jeśli coś się w ER psuje( nie jestes tu od wczoraj i na pewno zauważyłeś masę tematów o bugach w najnowszym patchu).Poza tym jak tu mówić o zaskoczeniu? Trzeba było być ślepym i głuchym by nie dostrzec reklamy ER(bo PR to RED ma naprawdę zaje**sty :))
 
MaszPisior said:
Po tym jak oficjalnie ogłoszono, że trwają prace nad konsolowym Wiedźminem, pytanie to zadaje sobie zapewne 99.9% naszych dociekliwych forumowiczów. Po co była wersja EE? Tylko szczerze proszę :]
Może dlatego, że EE to tylko patch, a wersja konsolowa jest tworzona od początku i wykorzystuje z oryginału tylko modele 3d (w pewnym stopniu) i fabułę ? Największą zaletą EE było dogranie kwestii dialogowych, które to mogą znaleźć się również w wersji konsolowej :)
 
Mike said:
Mike said:
Po tym jak oficjalnie ogłoszono, że trwają prace nad konsolowym Wiedźminem, pytanie to zadaje sobie zapewne 99.9% naszych dociekliwych forumowiczów. Po co była wersja EE? Tylko szczerze proszę :]
Może dlatego, że EE to tylko patch, a wersja konsolowa jest tworzona od początku i wykorzystuje z oryginału tylko modele 3d (w pewnym stopniu) i fabułę ?
Pierwsze screeny z konsolówki przeczą, jakoby byłaby tworzona od początku.
 
KoziuMarcysiuMisiu said:
ale dlaczego mamy za każdym razem słuchać: "Teraz gra będzie już naprawdę elo! No ale tak serio, serio!"
a gdzie to uslyszales?za kazdym razem?3333 posty. nice :p
KoziuMarcysiuMisiu said:
KoziuMarcysiuMisiu said:
CDPR nie olalo i wydalo ER. komu sie nie podoba nazwa ER moze mowic patch 1.4. dla niektorych rozczarowanie bo mysleli, ze dostana nie wiadomo jakie cuda, dla innych mile zaskoczenie.
Weź mi pokaż gdzie ktokolwiek spodziewał się po ER takich "cudów". Wszyscy oczekiwali poprawy bugów i rozwiązania problemu klonów. I dostali. Ale chyba mają prawo narzekać jeśli coś się w ER psuje( nie jestes tu od wczoraj i na pewno zauważyłeś masę tematów o bugach w najnowszym patchu).Poza tym jak tu mówić o zaskoczeniu? Trzeba było być ślepym i głuchym by nie dostrzec reklamy ER(bo PR to RED ma naprawdę zaje**sty :))
masa wywiadow z tworcami i masa postow, oficjalnych zapowiedzi z lista zmian. RED mowilo co zmienia, co ludzie oczekiwali to wlasnie "cuda". ER to nie bugfix a kazdy nowy content moze bardzo prosto wprowadzic nowe bugi. niestety tak sie stalo, zycie. wkrotce wyjda patche to naprawiajace.zaskoczeniem byla informacja o projekcie.
 
Pierwsze screeny z konsolówki przeczą, jakoby byłaby tworzona od początku.
Przecież to nie może być Aurora :), (choć może być Photoshop) :)Nowy silnik - gra tworzona od początku, modele 3D i tekstury można wykorzystać ze starej wersji.
 
Mike said:
Pierwsze screeny z konsolówki przeczą, jakoby byłaby tworzona od początku.
Przecież to nie może być Aurora :),Nowy silnik - gra tworzona od początku, modele 3D i tekstury można wykorzystać ze starej wersji.
Eeee, dobra - modele to same, questy te same, tekstury te same - co się zmienia oprócz animacji i systemu walki? Nie będą dekorować od nowa całej gry w nowym edytorze czy też ustawiać spawnsetów.
 
A ja Wam powiem (a raczej zacytuję) po co była ER, czy jak kto woli patch 1.4 - uwaga cytat: "Eksta! Oby pojawił się sybko! A PeCetowcom dziękujemy za beta-testy!" ;DGość to piszący, nawet jeśli miał zamiar dopiec posiadaczom PC naprawdę mnie rozbawił i za to ma ode mnie :beer:PS - cytat pochodzi z serwisu gram.pl, a tu link:http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=43730&tpage=9
 
KoziuMarcysiuMisiu said:
KoziuMarcysiuMisiu said:
Pierwsze screeny z konsolówki przeczą, jakoby byłaby tworzona od początku.
Przecież to nie może być Aurora :),Nowy silnik - gra tworzona od początku, modele 3D i tekstury można wykorzystać ze starej wersji.
Eeee, dobra - modele to same, questy te same, tekstury te same - co się zmienia oprócz animacji i systemu walki? Nie będą dekorować od nowa całej gry w nowym edytorze czy też ustawiać spawnsetów.
Nowy silnik oznacza nowy edytor
 
Mike said:
Mike said:
Mike said:
Pierwsze screeny z konsolówki przeczą, jakoby byłaby tworzona od początku.
Przecież to nie może być Aurora :),Nowy silnik - gra tworzona od początku, modele 3D i tekstury można wykorzystać ze starej wersji.
Eeee, dobra - modele to same, questy te same, tekstury te same - co się zmienia oprócz animacji i systemu walki? Nie będą dekorować od nowa całej gry w nowym edytorze czy też ustawiać spawnsetów.
Nowy silnik oznacza nowy edytor
Chciałem tylko zaznaczyć, że w tym nowym silniku wszystko będzie takie same, a i znajdą pewnie sposób jak ładnie przekonwertować z Dżina na nowy silnik ;]
 
Pdejrzewam że ci Francuzi http://www.wsg.fr/ są autorami tego silnika, a więc mają też do niego edytory. Djinni prawdopodobnie się przedawnił (oczywiście nie dla moderów.), w tym sensie, że Redzi już na nim nie pracują.
 
Top Bottom