Po połączeniu konta z GOG straciłem do niego dostęp

+
Status
Not open for further replies.
Po połączeniu konta z GOG straciłem do niego dostęp

Witam.
Posiadam konto na forum TheWitcher.com oraz GOG.com, ale rzadko z nich korzystałem. Dziś wszedłem na GOG i otrzymałem zapytanie czy chce połączyć konta, na co się zgodziłem. Niestety od tego momentu nie mam dostępu do mojego forumowego konta, utworzyło się nowe o takiej samej nazwie użytkownika, a stare zmieniło nazwę na "Dobos.558". Pomyślałem, że może jak utworzę na GOG konto z identyczną nazwą użytkownika to po połączeniu ich odzyskam konto forumowe, niestety stare konto ponownie zmieniło nazwę, tym razem na "Dobos.558.275".
Może to drobiazg, ale chciałbym dalej korzystać z poprzedniego konta, skoro nabiłem już na nim parę postów. Co mam zrobić, aby odzyskać do niego dostęp? Jest to w ogóle możliwe? Pisać w tej sprawie do jakiegoś supportu? Nie jestem na bieżąco z tym co się dzieje na stronie i jestem nieco zagubiony.
 
Zadałeś już pytanie w odpowiednim temacie, nie ma potrzeby zakładania dodatkowego. Nie zwiększy to prawdopodobieństwa rozwiązania twojej sprawy, a tylko się robi bałagan, zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom