Po prostu sport

+
SLI said:
SLI said:
i Niemcy wygrają ;D
Ale nie!Ale nie!Bo wlasnie, ze Hiszpania! Publicznie obiecuje ze, jak Niemcy wygraja mistrzostwa to, przez tydzien moj sliczny avatar bedzie mniej kolorowszy bo czarno-bialy ;D
W sumie jest mi obojętne kto wygra . Mam nadzieję S@LI , że nie będziesz musiał zmieniać swojego ślicznego Miśka na mniej śliczny avatar. ;)
 
Ja mam nadzieję, że Hiszpania wygra i dziś, i w finale.Jak będzie finał Rosja-Niemcy, to go, o zgrozo, chyba nie będę oglądać. Bo komu w takim przypadku miałbym kibicować? Dziś stawiam na zwycięstwo Hiszpani. Nie tak łatwe jak w meczu grupowym, 2:1. I liczę na złote komentarze Bońka:).
 
http://www.joemonster.org/filmy/9612/Ballada-o-Lukaszu-Podolskim - ballada o Łukaszu Podolskim, gościu wymiataJa liczę jak już mówiłem na Rosję. Ale ktokolwiek wygra w tym meczu powinien zostać mistrzem bo Niemców nie zniosę :pPs: Nieeeee ;( 0:1
 
Jestem rozczarowany grą Rosjan. Po meczu z Holandją miałem nadzieję że przejadą się po Hiszpanii "na lekko". A tymczasem to co pokazali; żenada. Jestem zły, jestem w*******y, bo postawiłem na Rosjan 100 zł. I wtopiłem.
 
Ja też liczyłem na dobrą grę Rosjan, ale wyraźnie się przeliczyłem. Byli wolniejsi, niedokładni, nieporadni. A tak się niestety nie wygra z Hiszpanią, nawet jeśli ta nie pokazuje niczego niezwykłego. A IMO nie pokazała. Teraz mam oczywiście nadzieję, że w finale Niemcy poniosą sromotną porażkę, ale Hiszpanom będzie niezwykle ciężko. Moim zdaniem faworytem są niestety Niemcy.
 
kaczka said:
Na Euro nie ma meczu o trzecie miejsce od 1984 roku
"Nie będzie meczu o 3 miejsce. Zespoły, które przegrały swoje półfinały, automatycznie dostaną medale za 3 miejsce bez walki. Oznacza to, ze 2 zespoły zdobędą brąz".Ok - juz znalazlem, dzieki ;DSkoro wyjasnione to wywale tamte posty - po co bede zasmiecac temat...
 
Niemcy maja szczescie, ze przegralismy - innaczej zrobilibysmy im 3cia wojne swiatowa! ;p Coz, doszlismy do polfinalow... A stylu gry z Hiszpania nie bede komentowal.
 
Top Bottom