Po prostu sport

+
Modest-Vermin said:
Nie zawsze mam czas Sprawdzam poczte, postuje na forach odpalam Diablo 2.... :)Ale skoro jesteś taki obcykany w takich tematach to skorzystałem z pomocy, thx
Nie jestem obcykany, poprostu wystarczy skorzystać z GOOGLE !Deardin to już 3 sędzia który nie radzi sobie i tak najlepszy był ten który pokazał 3 żółte kartki
 
PioTRaS =>Ale skoro, np. przychodzimy do restauracji ( na forum ) bo nie mam czasu gotować, prosimę osobę kompetentną o menu oraz oto by przyniosła danie dnia ( w tym przypadku hymn edyty ) i czekamy chwilkę i oto mamy podane jak na tacy. Mało wyszukane porównanie ale można sobie wyobrazić i doszlifować Musiałem sprostować, koniec na temat tego już
 
Daerdin said:
Ależ masakra na Portugalia-Holandia! Oglądał ktoś? Myślałem, że ze śmiechu skonam jak sędzia zaczął kartkami sypać. Toż to parodia jakaś była.
Hehe meczyku nie oglądałem ale jak w wiadomościach usłyszałem ilość kartek....14 żółtych i 4 czerwone, nie mylę się???
 
Aranthar said:
Daerdin said:
Ależ masakra na Portugalia-Holandia! Oglądał ktoś? Myślałem, że ze śmiechu skonam jak sędzia zaczął kartkami sypać. Toż to parodia jakaś była.
Hehe meczyku nie oglądałem ale jak w wiadomościach usłyszałem ilość kartek....14 żółtych i 4 czerwone, nie mylę się???
No 4 czerwone na pewno, w żółtych się pogubiłem w okolicach 10
 
4 czerwone i 16 zoltych. Tymi 16 zoltymi wyrownal rekord meczu Niemcow i kimstam z Mistrzostw Swiata czy Europy (szczegolow nie pamietam, stad tak malo konkretow ).Mecz od 60 minuty zamienil sie w parodie. A szkoda, bo przy prowadzeniu 1:0 i grze Portugali w 10, druga polowa mogla byc naprawde znakomita. Tak naprawde, sedzia powinien doliczyc na koniec bite 10 minut (i tak o polowe za malo w stosunku do utraconego czasu o_O). Od 80 minuty stracil juz na dobre kontrole nad gra - dawal kartki za byle szturchniecie, a niepodyktowal rzutu karnego dla Holendrow po ewidentym faulu na Kuyt'cie. Szkoda mi Holendrow, ale prawde powiedziawszy nie zasluzyli na awans, takze - moim zdaniem - summa summarum dobrze sie stalo, jak sie stalo (choc oczywiscie kartki pozostana... tak jaki i spory niesmak).
 
Eddie said:
a niepodyktowal rzutu karnego dla Holendrow po ewidentym faulu na Kuyt'cie.
Jakby nie to że zagwizdał kilka sekund wcześniej bo faulował Holender to karny byłby, Holendrzy sami sobie zkomplikowali mecz
 
to była masakra, w ktorej sędziemu odbiło i zaczoł sypać kartkami ( jeszcze chyba mu sie kolory myliły, bo pare czerwonych za niektore te żółte bym podarował ;p ), z czego wycszedł chaos do poteęgi n ;p tyle o tym meczu ;]
 
Jak widziałem ich gre to się dziwiłem czemu było tak mało czerwonych... Choć w praktyce sędzie wogóle nie panował nad grą
 
Henryk Kasperczak został nowym trenerem Senegalu...podpisał kontrakt na 2 lata, nie będzie więc trenerem naszej ukochanej reprezentacji...a szkoda, ciekawe kogo teraz wybiorąMŚ: Włochy awansowały do kolejnej rundy, po wygranej z reprezentacją Australii 1:0. Bramka strzelona w 93 minucie z rzutu karnego...
 
Arthas said:
Henryk Kasperczak został nowym trenerem Senegalu...podpisał kontrakt na 2 lata, nie będzie więc trenerem naszej ukochanej reprezentacji...a szkoda, ciekawe kogo teraz wybiorąMŚ: Włochy awansowały do kolejnej rundy, po wygranej z reprezentacją Australii 1:0. Bramka strzelona w 93 minucie z rzutu karnego...
Takiego bardzo naciąganego rzutu karnego trzeba przyznać. Szkoda, że sędziowie kolejny raz zabierają nam radość z oglądania sprawieliwego i "czystego" futbolu . Ostatnie dni to prawdziwy blamaż sędziów. A co do Kasperczaka to był moją ostatnią polską nadzieją na trenera. Teraz nie wiedzę już nikogo godnego tego stanowiska . Chyba czas na kogoś z zagranicy.
 
w 95 dla ścisłości...a karny wg. mnie niesprawiedliwie podyktowany, bo miał dość czasu włoch na przeskoczenie, czy ominiecie nie atakujacego go australijczyka ;p a zwyciestwo należało sie jak dla mnie australijczykom... za całokształt...
 
Arthas said:
Henryk Kasperczak został nowym trenerem Senegalu...podpisał kontrakt na 2 lata, nie będzie więc trenerem naszej ukochanej reprezentacji...a szkoda, ciekawe kogo teraz wybiorą
Według mnie opróc Janasa powinni zdymisjonować także Listkiewicza. Co on konkretnie przez ten czas zrobił dla polskiej piłki?
 
Listkiewicz dostał o******l [Panie Yarpenie - proszę dbać o nasze uszy/oczy i panować nad językiem bardziej - Dziad] od ministra i od razu inaczej mówi
 
Radus_keles said:
Według mnie opróc Janasa powinni zdymisjonować także Listkiewicza. Co on konkretnie przez ten czas zrobił dla polskiej piłki?
To chyba nie ulega dyskusji, Listek musi odejść. No, ale jak znam życie, to gdy już odejdzie, jego miejsce zajmie jakiś dobry znajomy, np. pan Kolator . Tak to niestety już u nas jest. A co do meczu Ukrainy ze Szwajcarią, to chyba pierwszy raz widziałem, żeby zespół nie strzelił ani jednego karnego. Zawsze przynajmiej honorowy był...
 
serwer stronki padł Co do karnego dla Włochów to nie była faulu, Australijczyk nawet nie zahaczył Włocha, a ten perfidnie wymusił karny wpadajac na Australijczyka, powinna być czerwona kartka dla Włocha i dogrywka
 
Top Bottom