Po prostu sport

+
no ciekawe jak nasz Adam sie pokaze.moze nawet zdobedzie to upragnione zloto olimpijskie

nowy

Forum veteran
Zaczął się mecz, w którym Wisła udowodni, że jest najlepszą drużyną w Polsce

Lord Koniu said:
Ja tam lubie Wiselke :p Ciekawe dlaczego :p
Ze stolicy A lubi wisłe - oj masz chyba niezłe cięgi Ale ja też chodze do Warszawy do Lic a mnie nikt nie rusza choć wole Wisłe od Legii

wy to macie problemy- Krakow czy Warszawa...a tu jedziesz sobie tramwajem w 3miescie i wchodzi 8 typkow w dresach i sie ciebie pytaja:"lechia czy arka?!"- a wcale po nich nie widac czy to kibole jednych czy drugich, wiec masz 50% szans na przezycie i kto ma lepiej??

wspoluczje- kumpel tez nie mial szczescia i trafil w te gorsze 505 no i widzialm jak wygladal i nie zazdroszcze...a drugi znajomy dobrze powiedzial i szalik dostal

W Warszawie nawet nie toleruja kogokolwiek innego niż Pogoni Arki i Wisły reszta od razu w dyby no chyba że sie nie żucasz w oczy.

Yarpen Zirgin said:
Lord Koniu said:
Stolicy, ale Malopolski
twoje info myli :p
Ja sie mylnołem zwiodło mnie to Królewskie - myslałem że pifko (eh głodnemu chleb...) No a jak pifko królewskie to Legia . Bład napisałem uwyślnie

I tak obecnie najlepsza jest Korona.Legia i Wisła się przerzyły - od dawna dopadają w przedbiegach w rozgrywkach pucharowych, a w polskiej lidze ciągną tylko dzięki pieniądzom.Groclin i Amica kiedyś się także liczyły, ale było, mineło.Korona z Piechną i Gajtkowskim jeszcze niejednego zadziwi wiosną.

Korona jest na fali, trzeba to przyznac.tylko wydaje mi sie ze jak Piechna odejdzie (pewnie na zachod) to zespol legnie i nie bedzie juz tak dobrze

Kto by chciał 29 letniego pilkarza bez przeszłości (tzn. wiekszość kariery spędził w podrzędnych ligach lub przy kiełbasie )Szkoda go trochę. Jakby Wisła lub Legia sprowadziły do jakieś 2-3 lata wcześniej to może i by coś było.

nowy

Forum veteran
Wisła zawsze będzie najlepsza, z prostej przyczyny. Bo nawet kiedy jej się nie wiedzie jak ostatnio i tak jest na pierwszym miejscu w tabeli. Przypomne gdzie była Legia gdy jej się nie wiodło, gdzieś w końcówce. Korona moim skromnym zdaniem uplasuje się na koniec sezonu w pierwszej piątce, ale na bank nie wyprzedzi Wisły i Legi.

pluto

Forum veteran
Korona z prostej przyczyny nie bedzie walczyc o mistrzostwo- brak funduszy, musialaby sporo sie natrudzic zeby dostac takie dofinansowanie jak wisla czy legia zeby kupic zawodnikow dobrej klasy

Top Bottom