Po prostu sport

+
??? Co się kurna dzieje xD Legia prowadzi 2:1 :p
I czerwona kartka dla obrońcy Celticu, teraz Celtic będzie grał 9 piłkarzami w polu karnym i 1 z przodu żeby było do kogo wybijać, Legia musi strzelić najmniej jedną bramkę i nic nie stracić jeśli chce myśleć o awansie, bo z taką naiwną grą będą mieli ciężko na Celtic Park. Gdyby nie Radovic to by Legia już dawno z eliminacji odpadła, najlepszy zawodnik w Legii, najrozsądniejszy, mierzy siły na zamiary i wie co kiedy ma zrobić.
 
mierzy siły na zamiary i wie co kiedy ma zrobić.
Ta, odwrotność Kucharczyka... Ten nie wie chyba nawet, gdzie się znajduje^^


EDIT:
To się zemści... Legia już powinna z 2 gole strzelić... Ten karny to parodia była...
 
Last edited:
Jak ja żałuję tych karnych... 4:1 to super wynik, ale 6:1 to byłoby mega xD

Ale nie zapominajmy o Wiśle w 4 rundzie eliminacji, gdy grali z Panathinaikosem. 3:1 w pierwszym meczu, a potem wtopa 1:4^^
 

Attachments

  • 018f00bfc887eed93a07d32296983c45.jpg
    018f00bfc887eed93a07d32296983c45.jpg
    54.7 KB · Views: 48
No i stało się, mecze siatki będą zablokowane i MŚ do oglądnięcia za dodatkową opłatą, z wyjątkiem meczu otwarcia. (Abonenci Polsatu podobno obejrzą, reszta płacić) Nowych klientów ciężko im będzie pozyskać.
 
Last edited:
Jak dobrze, że a w domu mam Cyfrowy Polsat^^

A na necie spokojnie znajdziecie transmisje z MŚ, więc nie ma co się smucić :p
 
Ja też mam Cyfrowy Polsat, ale teraz nie wiem, czy mam ochotę oglądać.
Kpina, chamstwo... To są najkulturalniejsze określenia, jakie mi teraz przychodzą na myśl.
 
normalka, podobnie jak przy jeżdżeniu kominukacją miejską, ludzkosc oburza się, że musi płacić za coś, co nie jest darmowe

Jak przeważnie zgadzam się z Tobą, tak teraz pleciesz bzdury. Jedna z najważniejszych imprez sportowych, jakie dane było temu krajowi organizować POWINNA być darmowa dla wszystkich. Zwłaszcza, że odnosiliśmy do niedawna znaczące sukcesy w tej dyscyplinie, i jest nadzieja na powrót do tych pięknych dni.
Ale panom z Polsatu powinęła się noga, sponsor strategiczny odszedł, więc co?
To sobie odbijemy straty na kibicach. Kochają siatkówkę, więc zapłacą.
Świństwo.
Ja akurat nie będę musiał płacić, bo mam CP, ale i tak uważam, że to nie jest w porządku. Podobnie, jak stwierdzenie, że to narzekanie dla samego narzekania.
 
A, czyli to serio butthurt, że komercyjne przedsiębiorstwo chce, żeby za coś płacić. Myślałem, że coś mi umknęło.
 
A, czyli to serio butthurt, że komercyjne przedsiębiorstwo chce, żeby za coś płacić. Myślałem, że coś mi umknęło.

To co robi Polsat, to w pewnym sensie sztuczka z obejściem prawa. Bo normalnie jest to prawnie zagwarantowane w prawie, że pewne imprezy sportowe muszą być transmitowane w pasmie otwartym (między innymi MŚ w siatkówce). Niestety w tych wszystkich zapisach jest pewien kruczek, który mówi, że nadawca, który ma prawa do transmisji ze względu na nierentowność nie chce jej przeprowadzić, to ma obowiązek odstąpić te prawa innemu nadawcy dysponującemu pasmem otwartym. Jednakże jeśli taki nadawca się nie znajdzie, to wtedy transmisja może się odbyć w pasmach kodowanych. Polsat już kiedyś raz te zapisy wykorzystał jeśli pamiętacie i to przy meczach eliminacyjnych do Euro w piłce nożnej (dwa spotkania w systemie pay-per-view).
 
@Yakin
I gdzie tutaj kruczek? Bo ja widzę obronę własnych interesów - skoro nikt nie chciał tych praw od nich wziąć, to widać się to zwyczajnie nie opłaca. Tak działa niewidzialna ręka wolnego rynku. :)
 
Jak przeważnie zgadzam się z Tobą, tak teraz pleciesz bzdury. Jedna z najważniejszych imprez sportowych, jakie dane było temu krajowi organizować POWINNA być darmowa dla wszystkich. Zwłaszcza, że odnosiliśmy do niedawna znaczące sukcesy w tej dyscyplinie, i jest nadzieja na powrót do tych pięknych dni.
Ale panom z Polsatu powinęła się noga, sponsor strategiczny odszedł, więc co?
To sobie odbijemy straty na kibicach. Kochają siatkówkę, więc zapłacą.
Świństwo.
Ja akurat nie będę musiał płacić, bo mam CP, ale i tak uważam, że to nie jest w porządku. Podobnie, jak stwierdzenie, że to narzekanie dla samego narzekania.

... i to ja plotę bzdury?
 
Top Bottom