Po prostu sport

+
Heh, Koniczynki nie przedarły się przez Las Mariborski ;P
Trzeba jeszcze parę dni z tą radością poczekać, bo jeszcze może się wiele wydarzyć. Jeden z userów Onetu prorokuje:

Zgodnie z decyzją podjętą w składzie jednoosobowym w dn. 26.08.2014 o godz. 22:50 drużyna NK Maribor zostaje ukarana walkowerem za wprowadzenie w 92 minucie nieuprawnionego gracza. Amir Dervisevic o którym tu mowa powinien pauzować jeszcze 2 mecze gdyż w 1998 roku został ukarany czerwoną kartką gdy grał z kolegami w amatorskiej lidze pod trzepakiem obok włąsnego bloku. Decyzja jest nieodwołalna. W związku z tym po przyznaniu walkowera 3-0 na korzyść Celticu i wyniku dwumeczu 4-1 Celtic awansuje do Ligi Mistrzów.

Ale jajca w eliminacjach do LM w meczu Steaua Bukareszt - Łudogorec Razgrad. Steaua wygrała 1 mecz 1:0. W rewanżu do 90min 0:0, ale Łudogorec strzela gola i dogrywka. W 119min dogrywki bramkarz Łudogorca dostał czerwoną - przeciwnik wychodził sam na sam i bramkarz sfaulował go daleko przed polem karnym. Nie mogli już zmian zrobić i na bramkę wszedł obrońca. Nic się nie zmieniło i karne. Obrońca broni 2 karne i Łudogorec w LM!

No dobra, zaczynamy MŚ w siatkówce. Już się zaczął pokaz naszych kibiców. Podczas "Zawsze tam, gdzie ty" ciary poszły. :)

Serbowie dziś nie istnieli :) Reszta przeciwników grupie jest słabsza od Serbów, to myślę, że awans z 1 miejsca powinien być bezproblemowo. No chyba, że nasi zaczną grać kaszanę^^

I tylko pytanie czy my tak dobrze jesteśmy przygotowani czy Serbowie tak kiepsko, bo chyba nikt się nie spodziewał, że tak łatwo nam ten mecz otwarcia pójdzie.

Yep. A Solorz niech się udławi swoimi dekoderami :p

Ja akurat miałem już wcześniej, więc mogę oglądać. Ale tego co zrobili nie uważam za zagranie fair. Ciekawe co zrobią jeśli Polska dojdzie do półfinałów.

No, ja też mam. Ale tak czy siak, powinni tego "pana" wynieść na widłach^^

Przy półfinałach nic nie zrobią niemalże na pewno... Ale jeśli dojdziemy do finału (co jest możliwe patrząc na grę naszych) to ciekawe czy chociaż ten jeden mecz pokażą. :p

Myślę, że wtedy nie mieliby wyjścia., a jeśli i wtedy nic by z tym nie zrobili, to będą naprawdę inteligentni inaczej.

Siatkówka chociaż ratuje polaków, no i szczypiorniści.

Nie zapominaj o lekkoatletach i pływakach (także tych niepełnosprawnych którzy mają naprawdę masę osiągnięć ale o tym to nikt w TV nawet nie wspomni gdy z np Mistrzostw Europy (czy czegoś o takim prestiżu) przywieźli mase medali jakiś czas temu..). Ogólnie ciągle żyjemy kopaczami sprzed X lat gdy mieliśmy wyniki... No ale czasy się zmieniają.

Nasi wygrywają z Wenezuelą 3:0 w meczu Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej. Nie mam, nie oglądam, a w internetach już o tym głośno. :victory: I oby tak do końca.