Po prostu sport

+
Z to grą na pamięć z rozgrywek klubowych, to faktycznie może być racja. Zresztą zauważają to nawet komentujący.
 
Już oficjalnie.
 
(...) mowią otwarcie że dopingowania nauczyli się od naszych kibiców (...)


To po rozumiem, że po meczu będzie "Nic się nie stało, Islandia nic się nie stało!" ;)

---------- Zaktualizowano 21:15 ----------

Chyba wykrakałem.

1:0 dla Francuzów :(.

---------- Zaktualizowano 21:22 ----------

Mogiła 2:0 :facepalm2:
 
Kurczę, Agnieszka przegrała z Cibulkovą :(. Ale mecz był niesamowity. Jeden z najlepszych jakie oglądałem w ogóle w wykonaniu kobiet.
 
Kompleksem bym tego nie nazwał. Obie grały po prostu świetnie, Cibulkova miała ciut, ciut szczęścia więcej. Równie dobrze mogło być odwrotnie.
 
Tak się (trochę filozofuję teraz) zastanawiam na tym szczęściem i pechem. Jest ono faktycznie czasem takie tycie-tycie, a przechyla szalę zwycięstwa nie na tą stronę, którą byśmy chcieli. :coffee:
 
W tym meczu chyba kilkanaście razy było tak, ze dosłownie milimetry decydowały kto zdobędzie punkt. Tylu zagrań w linię z nieprawdopodobnych pozycji nie widziałem :).
 
*
*znaczy jutro

Swoją drogą ciekaw jestem, jak dziś Walia da sobie radę z Portugalią i Krystyną.

---------- Zaktualizowano 23:01 ----------

No i niestety Walijczycy przegrali. :( Jak to było widać, Krystyna miał dziś dobry dzień, skoro nawet bramkę wlulił.
Naszła mnie też taka refleksja: u Walijczyków powinien w obronie pojawić się Pazdan. ;)
 
Last edited:
Walia zagrała dziś swój najgorszy mecz na Euro, plus Ronaldo w formie i się to musiało tak skończyć.
 
Portugalia w finale, czyli jak nie zagrać nic, a zgarnąć prawie wszystko. Życie nie bywa sprawiedliwe, a może po prostu szczęście sprzyja lepszym? Albo bardziej nażelowanym?
 
No - to jak typujecie? Kto kogo dziś ogra? Będzie nierozwiązywalny remis i karne, czy jednak rozstrzygnięcie padnie w półtorej godziny?

---------- Zaktualizowano 12:21 ----------

Bo jeśli Niemcy będą tak "skuteczni" w jedenastkach jak mieliśmy okazję zobaczyć, to marnie to widzę. :p

---------- Zaktualizowano 12:46 ----------

A tak a propos Krystyny:

 
Last edited:
Top Bottom