Po prostu sport

+
To był piękny obrazek.
zuber1906;n9670991 said:
No nie do końca bo się Panowie umieli zmobilizować po straci dwóch goli i nów zaczęli biegać i stwarzać zabójcze sytuacje .
To znaczy, ja powiem tak: panowie pozwolili Czarnogórcom na zbyt wiele i to się zemściło, ale w końcu się wnerwili i dokończyli robotę tak, jak powinni. :)
 
Last edited:
robert70r;n9671121 said:
To znaczy, ja powiem tak: panowie pozwolili Czarnogórcom na zbyt wiele i to się zemściło, ale w końcu się wnerwili i dokończyli robotę tak, jak powinni. :)

A no...
Uśpili swoją czujność. Grali byle zakończyć z przewagą, a rywal wziął ich zaskoczył. Takie sytuacje już nie raz się mściły. Mieliśmy trochę szczęścia w tej końcówce.
Mimo to, gdyby w ostatnim ataku na bramkę było podanie do Lewego, to byłoby 5:2
 
No i mecz Portugalii z Szwajcarią zakończył sie bez dorobku bramkowego Christiano, a to oznacza że Lewy zgarnął rekord i koronę króla.
Patrząc w metrykę to nie jestem taki pewny czy Christiano jeszcze będzie w stanie się poprawić, ale taki Lukaku jak najbardziej, zobaczymy ile lat ten rekord wytrzyma.
 
No to ciekawe co powiedzą teraz Lewy z Rodriguezem sobie.,, po losowaniu

 
froget67;n9918581 said:
No to ciekawe co powiedzą teraz Lewy z Rodriguezem sobie.,, po losowaniu


No cóż dwóch kumpli z klubu :).

Losowanie nie najgorsze, ale czy takie świetne dla nas to tez nie powiedziałbym. Grupa wyrównana. Żaden z przeciwników nie jest poza naszym zasięgiem, wiec bardzo dobrze ale to nie będzie spacerek.
 
Wybaczcie ale mecze bez Lewandowskiego dowiodły że poza nim ławeczkę mamy krótką więc powstrzymałbym huraoptymizm..
 
sserek;n9919561 said:
My się cieszymy, że w miarę losowanie. Tak samo cieszy się Kolumbia, Japonia i Senegal xD

Taki to już paradoks losowania naszej grupy że wszyscy są zadowoleni, całe szczęście że nie musimy grać teraz bo jak nic nie wyszlibyśmy z grupy

-Pazdan bez formy
-Jędrzejczyk bez formy
-Glik bez formy
-Błaszczykowski bez formy, albo kontuzje łapie
-Krychowiak przeciętnie
-Zieliński przeciętnie
-Piszczek leczy kontuzje
-Milik leczy kontuzje

Za pół roku może być znacznie lepiej
 
zuber1906;n9918781 said:
Żaden z przeciwników nie jest poza naszym zasięgiem, wiec bardzo dobrze ale to nie będzie spacerek.
Z Japonią, na ten przykład. To bardzo zdyscyplinowany zespół. Tak gdzieś czytałem.
Jak forma za te pół roku wróci, to myślę, że będzie dobrze. Grupę musimy wygrać - czyli wygrać nasze mecze. Remisami, jak wiemy, daleko się nie zachodzi. Właściwie się wychodzi do domciu wtedy.
 
Po dzisiejszym konkursie w Insbrucku Kamil Stoch ma szansę wyrównać rekord Hannawalda i zostać drugim w historii zawodnikiem, który wygra wszystkie cztery konkursy w Turnieju Czterech Skoczni :D. Brawo :D.
 
Powie mi ktoś co za pajac wymyśla skoki o takiej porze?? No ja ***..
 
Last edited by a moderator:
Od dawna tak jest, bo nie na wszystkich skoczniach jest wystarczająco dobre sztuczne oświetlenie. Zawody w wielu innych dyscyplinach zimowych też sie odbywają w środku dnia.
 
To co za rok drugi komplet czterech zwycięstw.

Nie ma to tamto pewno zaprocentuje to w tegorocznych plebiscytach za rok 2017 na najlepszego sportowca bo swieżo w pamięci w głowie u wszystkich siedzi Stoch
( chociaż j bym chciał aby za 2017 w końcu rodacy docenili Kubota, w takim wieku taka forma tyle lat ciężkiej pracy i kapitalny sezon w deblu)
 
Top Bottom