Po prostu sport

+
rany a ty domyśl się że wiem że jakaś siatkarka, ale zpytam o to która... Czasem lepiej siedzieć cicho.
 
Taka jedna, co wygląda jak z kompa wyciągnięta i nie przypomina w ogóle tej, która po parkiecie biega . Mroźna kobieta - sam się domyśl o kogo chodzi
 
Colly said:
Taka jedna, co wygląda jak z kompa wyciągnięta i nie przypomina w ogóle tej, która po parkiecie biega . Mroźna kobieta - sam się domyśl o kogo chodzi
zaczynają o sitkówce a kończą na... mam siwetny cytat Milvy:"-Wiedziałam! Wiedziałam! Mądrze zaczynają, zawżdy na dupie kończą!"
 
pluto said:
Colly said:
Taka jedna, co wygląda jak z kompa wyciągnięta i nie przypomina w ogóle tej, która po parkiecie biega . Mroźna kobieta - sam się domyśl o kogo chodzi
zaczynają o sitkówce a kończą na... mam siwetny cytat Milvy:"-Wiedziałam! Wiedziałam! Mądrze zaczynają, zawżdy na dupie kończą!"
oooooooooooooooo taaaak
 
wlasnie napisalem w temacie"propozycje..." zeby stworzyc dla nich specjany temat wiadomo co
 
Yarpen Zirgin said:
Dobra, wracamy do sportu. Koniec o kobietach.
no co za meska decyzja jeszcze nikt o koszu nie pisal, wiec osmiele sie zaczac.bylem na meczu polpharma- prokom. i mowie wam co to byla za tragedia!!!!!!!!!!tak swietne wydanie kto po raz pierwszy widzialem na wlasne oczy....
 
Ale czemu cytujecie tylko moją wypowiedź? Ktoś chciał wiedzieć, kto jest w gazecie, to napisałem, bo widziałem okładkę, jak obok kiosku przechodziłem . A tematu o tym tworzyć nie trzeba, bo tu takich napaleńców nie ma . Nie gadajcie mi tu o off-topach, bo jest o wiele więcej osób, które off-topują (chociażby wy, komentując moją wypowiedź ).Wracając do tematu... koszykówka? Ojojoj, chyba 7 lat zbierałem karty NBA, uzbierało mi się tego trochę... teraz zostały mi w większości karty samego MJ'a . NBA się interesowałem baaardzo długo - praktycznie od 1991 roku, aż do ostatniego opuszczenia NBA przez MJ'a . A z polskiej ligi... chyba trzy razy byłem na meczu koszykarzy Wisły Kraków, a raz byłem na meczyku koszykarek... i fajnie było .
 
ja NBA interesowałem się jak byłem dośc mały... jeszcze jak były transmisje w polskiej telewizji bodajrze w TVN.
 
Ja koszykowka interesuje sie tylko i wylacznie w wymiarze grania w nia samemu na zywo Jakos duzo bardziej wole grac niz ogladac
 
No jasne oglądać tylko lubię piłke nożną bo siatkówka i kosz nie są od oglądania tylko od grania
 
Top Bottom