Po prostu sport

+
Angmir -> zalezy jakie wydanie kosza sie widzi, bo takie mecze jak polpharma - prokom to sa swietne( moze to jeszcze nie NBA ) ale warto cos tkiego obejrzec.osobiscie lubie kosza nawet bardzo i czesto z kimplami idziemy pograc na hale
 
Przypominam, ze niedługo startuje puchar świata w skokach narciarskich. Kibicujemy Adaśkowi BTW: proponuję hasło dla wszystkich kibiców: dumni po zwycięstwie, wierni po porażce.
 
Po zwycięstwe PieSków Rydzyka i Lecha na pewno Ale ja i tak trzymam kciuki za naszymi. Sportowcami oczywiście. Bo rządowi wruzę rychły upadek
 
no to ze spotru do polityki krotka droga a tak wogole - to cikawie jak Malysz z forma stoi...
 

nowy

Forum veteran
Zobaczymy, ale Ja się raczej skupiam na możliwym meczu z Argentyną, myśle, że było by fajnie gdyby do niego doszło. Myśle, że mieli byśmy szanse na remis Chyba zbyt wielki ze mnie optymista
 
Taa... tylko że to będzie mecz rezerw - tak polskich, jak i argentyńskich. Więc wszystko może się zdarzyć.
 
ale pewnie tak będzie chłopaki zaczną nagle 2 dni przed meczem łapać kontuzje i taki będzie finał...
 
Po prostu termin, na jaki umówiły się obie reprezentacje nie jest oficjalnym terminem FIFA i zagraniczne kluby najprawdopodobniej nie będą skłonne zwolnić swoich piłkarzy (czy to polskich, czy argentyńskich) na mecz towarzyski w tym akurat dniu.
 
tak samo jak ostatni mecz brazylii z kwejtem czy innym diablestwem a wogole kiedy ma sie odbyc mecz polska - argentyna?
 

nowy

Forum veteran
Kiedyś w grudniu Dokładna data chyba nie jest jeszcze znana, bo nie wiadowmo wogole czy mecz się odbędzie
 
dobrze by bylo spotkac sie z silnym przeciwnikiem gdzie oba zespoly maja wystawione 1 ekipy. przynajmniej wiadomo by bylo jak sie prezentujemy przed mistrzostwami...
 

nowy

Forum veteran
Ja tam jestem pozytywnie nastawiony po meczu z Ekwadorem, myśle, że każda drużyna z Europy jest w naszym zasięgu, tylko żeby Rasiak grał nienajgorzej, tak jak z Ekwadorem i będzie dobrze (choć najlepiej wogole go niewystawiać)
 
Kto ogląda otwarcie sezonu skoków narciarskich w piątek? Ciekawe, jak w tym roku Małysz sobie poradzi. Może być różnie, ale ja jestem optymistą. Poza tym, ciekawi mnie, jak sobie poradzą pozostali polscy skoczkowie...
 
Adaś! Tududm Jak dla mnie to ten sportowiec i tak wpisał się do historii. A tym, którzy odsączają go od czci i wiary, bo przestał wygrywać, powiem jedno- muuuuuu
 
Ja nigdy nie pasjonowałem sie skokami nawet za złotych czasów adasia, ale ja już tak mam Może po prostu nie lubie populizmu .To samo było z Ich Troje jak było na topie ja byłem jedyny który mówił że to szais - ja już wole nasze rdzenno polskie dico polo (ale to chyba nie ten temat.)
 
Top Bottom