Po prostu sport

+

nowy

Forum veteran
Lepiej nie bo jeszcze szyby stracisz jak wyjdziemy z grupy i będziemy grać z Anglikami.
 
Gwindorze, lepiej wywiesić flagę Polski, no chyba, że kibicujesz Anglii... trochę to dziwne, no ale masz do tego prawo A jak flagi Polski nie masz to kup z Przeglądem Sportowym w ten piątek...
 
nie bede wiochy sobie robił xD szczegolnie ze nie pojechał moj ulubiony zawodnik ;] zawsze miałem słabość do bronienia xD ;]
 
Arthas said:
Gwindorze, lepiej wywiesić flagę Polski, no chyba, że kibicujesz Anglii... trochę to dziwne, no ale masz do tego prawo A jak flagi Polski nie masz to kup z Przeglądem Sportowym w ten piątek...
Dzisiaj sobie uświadomiłem, że po wyjściu z grupy bardzo mozliwe, że zagramy z Anglią. A ja mam koszulę w barwach Królestwa BTW: duża ma być ta flaga w "PS"?
 
Jesli mozna zabrac udzial w dyskusji, to nie wydaje mi sie bysmy zagrali z Anglikami w 1/8 finalu. Raczej nie zajmiemy 1 miejsca w grupie, podobnie Anglia, ktora ma ze Szwedami te same klopoty co my z Niemcami. Dla mnie to lepiej, bo osobiscie wole, by Anglia grala dalej i pokonala gospodarzy tych mistrzostw, no i moze final Polska - Anglia :D
 

nowy

Forum veteran
Ja bym na to nie liczył Szwedzi ostatnio nie są w formie w przeciwieństwie do Anglików. Ale w tej grupie oprucz Angli i Szwecji jest jeszcze Paragwaj, który moze sprawić niespodziankę. Dobrze by było gdybyśmy trafili właśnie na tą drużynę.
 
Załóżmy, że z grupy A wyjdą 1.Niemcy lub 1.Polska2.Polska2.Niemcya z grupy B:1.Szwecja lub 1.Anglia 2.Anglia 2.Szwecja Zestawienie jest wtedy następujące: 1A gra z 2B i 2A gra z 1B (możemy więc zagrać ze Szecją lub Anglią) To jest odpowiedź na Twoją wypowiedź LifaR, możemy zagrać z Anglią obojętnie czy zajmiemy 1 czy 2 miejsceCo do Paragwaju to jest to wielka niewiadoma i zawodnicy z tego właśnie kraju mogą naprawdę sporo namieszać... EDIT: Sory wielki, każdemu się pomyłki zdarzają, teraz już jest wszystko ok...
 
Arthas said:
To jest odpowiedź na Twoją wypowiedź LifaR, możemy zagrać z Anglią nawet gdy zajmiemy 2 miejsce...
LifaR said:
Raczej nie zajmiemy 1 miejsca w grupie, podobnie Anglia,
Jeszcze jakies zacne odpowiedzi, Arthas? W sytuacji podanej przez LifaRa obie druzyny zajmuja 2 miejsce, wiec nie jestesmy skazani na Anglikow, co zdajesz sie sugerowac.W kwestii "czarnego konia" tych Mistrzostw, stawiam na WKS. Maja dobrego bramkarza, rewelacyjna obrone i atak. Linia pomocy cuit slabsza, ale nie mozna powiedziec by zostawala mocno z tylu. Wybrzeze ma wprawdzie najciezsza grupe (Argentyna, Holandia i Serbia i Czarnogora, sic!), ale licze, ze pokaza, iz II miejsce na Mistrzostwach Afryki to nie byle poziom. Ich kosztem, mam nadzieje, odpadna Argentynczycy, bo zadnego z nich nie wytypowalem do swojego skladu w "Wygraj Mundial" (o ktorym pisalem wczesniej), a Wybrzanin... Wybrzezan... a reprezentantow Wybrzeza Kosci Sloniowej i owszem, takoz i Holendrow. Mam nadzieje, ze mnie nie zawioda.
 

nowy

Forum veteran
Ja będe kibicował Holandi oczywiście zaraz po Polsce. Licze też na Słowian czyli na Czechów i Ukraińców. Ukraina będzie w półfinale, jeszcze wspomnicie moje słowa.
 
W sytuacji podanej przez LifaRa obie druzyny zajmuja 2 miejsce, wiec nie jestesmy skazani na Anglikow, co zdajesz sie sugerowac.
Skazani na Anglię nie jesteśmy, ale możemy trafić na nich w dwóch przypadkach...jednak nie ma co snuć spekulacji dopóki nie wyjdziemy z grupy... EDIT: Błąd poprawiłem, który każdemu się może zdarzyć, to do Ciebie Eddie
 
Arthas said:
Skazani na Anglię nie jesteśmy, ale możemy trafić na nich w dwóch przypadkach...jednak nie ma co snuć spekulacji dopóki nie wyjdziemy z grupy...
W przedstawionej przeze mnie sytuacji, spotkac Anglie mozemy jedynie albo w meczu o 3 miejsce albo w finale :) Co do twojego wczesniejszego posta - owszem wszystko jest mozliwe, to ze trafimy na Anglie po wyjsciu z grupy takze, lub to ze np. Anglia z grupy nie wyjdzie, lub ze Paragwaj pogodzi wszystkich i zostanie mistrzem swiata ;-) Ja tylko przedstawilem przewidywana przeze mnie wersje wydarzen.A co do WKS - czarny kon ? Mam ogromna nadzieje ze sporo zamieszaja, a patrzac tylko na sklad i kluby w jakich graja reprezentanci tego kraju - sukces murowany :) Zreszta wystarczy wspomniec tylko Toure, Eboue, Kalou, Drogba, a takze pamietac o innych mniej znanych ale takze bardzo dobrych zawodnikach :)
 
Ale WKS nie ma raczej szans na pokonanie Brazylii, aktualnego mistrza i według mnie to właśnie Ronaldinho i spółka zwyciężą w tym roku...
 
Arthas said:
Ale WKS nie ma raczej szans na pokonanie Brazylii, aktualnego mistrza i według mnie to właśnie Ronaldinho i spółka zwyciężą w tym roku...
No nie mialem na mysli az takiego sukcesu :) Choc jakby sie udalo czemu nie, jesli beda grac dluzej niz Polska, bede im kibicowal. A co do WKS jako czarnego konia - z tego co zauwazylem, to bukmacherzy daja im wieksze szanse niz np. Ukrainie, Chorwacji, USA, a takie same jak Meksykowi. Wiec nie wiem czy to znowu taki czarny kon, ktos jednak na nich stawia ;-)
 
Flaga u mnie w oknie już wisi, teraz czekam na mecz. Normalnie nie mogę się doczekać, bardzo lubię oglądać dobry futbol, a że jeszcze Polska będzie grała to już wogóle super. Mam nadzieje, że mecze na MŚ będą stały co najmniej na poziomie tych z ostatnich ME (no poza meczami z Grecją )
 
Takie powtórzenie Czechy - Holandia mi się marzy . Siedzę na onecie i odświerzam stronę cały czas w oczekiwaniu na nowe wiadomości. Ale jak zobacze coś typu "Żurawski ma kontuzję", to się pociacham chyba... Cały tydzień żyję w strachu przed podobnymi newsami .
 
Pamietajcie ze rownie wazny jak nasz mecz, jest (przynajmniej z mojego punktu widzenia) mecz Niemcy - Kostaryka. Gdyby zremisowali, byloby to dla nas bardzo korzystne, bo wtedy grupa wygladajaca w ten sposob1. Polska 3pkt2. Niemcy1pktKostaryka 1pkt4. Ekwador0pktA to dawaloby nam mile perspektywy na przyszlosc ;-) Jeszcze marzy mi sie wygrana z Niemcami, remis Ekwadoru i Kostaryki, wtedy w meczu Polska - Kostaryka Janas wystawia rezerwowy sklad i niezaleznie od wyniku zajmujemy pierwsze miejsce w grupie :D No ale trzeba wracac na ziemie... ;]Edit: No i ogladamy otwarcie, ciekawe jak sie Lis sprawdzi ;]
 
Wiele tam do powiedzenia nie ma. Zas sama ceremonia nudna jak zwykle. ;] Trzeba poczekac do 18 na jakies emocje ^^ ojj sie bedzie dzialo!
 
Top Bottom