Po prostu sport

+
Jak dla mnie ten mecz byl nieco nudnawy. Moze to wina tego, ze strasznie spiacy jestem, ale wydawalo mi sie, ze nie jest to dobre spotkanie. A juz na pewno nie najlapesze na turnieju, bo meczu Argentyna - Wybrzeze Kosci Sloniowej chyba dlugo nic nie przebije. Naaa, ide spac. ^^
 
Eddie said:
Jak dla mnie ten mecz byl nieco nudnawy. Moze to wina tego, ze strasznie spiacy jestem, ale wydawalo mi sie, ze nie jest to dobre spotkanie. A juz na pewno nie najlapesze na turnieju, bo meczu Argentyna - Wybrzeze Kosci Sloniowej chyba dlugo nic nie przebije. Naaa, ide spac. ^^
No to chyba totalnie spać musiałeś jeśli uważasz, że to było nudne spotkanie
 
Według mnie też najlepsze było spotkanie Argentyna - WKS. A Amerykanów nie ma co porównywac do Poaków, chłopaki grali z świetnym zespołem jakim są Czechy (mam nadzieje, że zajdą do finału) a my graliśmy z Ekwadorem. Więc jednak pewna różnica jest.
 
Ja nie mówie o porównywaniu meczy bo wiem że nie mozna tego robić, każdy mecz jest inny a chodzi mi o to że USA miało takiego samego pecha jak my (słupek i poprzeczka), a do tego zamiast zacząć bardziej atakować to wycofywali piłke, licze że zmiana w Polskim zespole jakim będzie wycofanie Żurawia za Szymkowaka oraz danie jako napastnika Smolarka i na prawa pomoc Jelenia przyniesie dobry rezultat i chociaż będą walczyć z honorem chociaż postawiłem na Niemców ale jak wygraja to nie będę żałować przegranej
 
Daerdin said:
Widzieliście Włochy-Ghana? Cóż to był za piękny mecz. Jak na razie najlepszy na tych mistrzostwach według mnie. Tylko wynik mnie niestety nie satysfakcjonuje. Najsprawiedliwiej byłby remis, bo Ghana naprawdę sobie na to zasłużyła. Ale z taką grą nie powinni mieć najlepszych problemów z wyjściem z grupy.
Cóż, jak dla mnie raczej nie wyjdą, bo przecież jeszcze Czechy są. No i nie podobała mi się czasami hamska gra Ghany, np. napastnik Włoch był na spalonym, a obrońca mu po achillesach wślizgiem. I to po gwizdku. Dla mnie czerwona od razu, choć trzeba też przyznać, że co najmniej jeden karny się Ghanie należał.PS Zauważyliście, że wszystkie zespoły oprócz naszego zamiast chodzić biegają? Nawet Iran, Trinidad czy Togo, które właśnie prowadzi z Koreą (oj, nie ma sędziów, nie ma gry ). I po stracie gola nie są tak załamane, że już nie potrafią sobie piłki podać...
 
Dokladnie. Wczoraj o tym rozmawialem z ojcem. Polska jak dotad wypadla NAJSLABIEJ z wszystkich druzyn na Mistrzostwach. To boli.
 
Aj, Brazylia prowadzi z Chorwacją , a miałem nadzieję że dostaną. No cóż, jeszcze 45 minut i wszystko możliwe, zwłaszcze, że jakiejś ogromnej przewagi Brazylijczycy nie mają (oprócz gola oczywiście ). No i Japonia i Australia czekają .
 
A ja powiem, ze szkoda by mi bylo gdyby Chorwacja nie wyszla, ale chcialbym by Australia byla niespodzianka. Moze cwiercfinal ? Wierze w Hiddinka ;-)
 
LifaR said:
krakers said:
Trzeba zaczac szykowac flache zeby bylo w czym zatopic smutki
Chyba zeby swietowac ! :D Uwierzmy w chlopakow, moze im sie udzieli ;-)
Tak czy inaczej flache trzeba szykowac. No i jeszcze jedna flache trzeba zostawic na final w razie gdyby naszym udalo sie wygrac mundial
 
Ja tam wierze, że dziś wygramy (no albo przynajmniej zremisujemy ). Pamiętam jak zdałem egzamin z matmy którego bardzo się obawiałem i w tym samym dniu Polska wygrała mecz. Dziś zdałem ciężki egzamin ze statystyki, więc może historia się powtórzy W każdym będź razie już chłodzę browarki na mecz
 
Jest gorszy zespół od Polski. Dzisiaj po najgorszej grze jaką można sobie wyobrazić Ukraina przegrała z Hiszpanią 4-0 oddając tylko dwa (celne) strzały na bramkę rywali. Nawet Polacy zaprezentowali większą wolę walki niż Ukraińcy, którzy nie biegali tylko chodzili po boisku. Swoją drogą Murinho nie zrobił dobrego interesu kupując Szewczenkę, który wypadł słabo. Oczywiście nie ma co porównywać Ekwadoru do Hiszpani, ale Polacy chociaz się starali wyrównać, a Ukraińcy dosłownie stali na boisku.
 
Nie wiem, nie ogladalem - gralem w tenisa, nie wypowiadam sie. Ale na pewno bym jeszcze Ukraincow nie przekreslal. Maja jeszcze mecze z Tunezja i Arabia Saudyjska, wiec teoretycznie powinni wyjsc z grupy, a wtedy wszystko moze sie zdazyc.
 
Mamy na razie remis ! :D U mnie na osiedlu juz swietuja (za wczesnie IMHO) i ladne fajerwerki moge poogladac ;] Obysmy mogli swietowac i po meczu :D
 
JEZZZZZZZZUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!! ZA CO????? W OSTATNICH 3 minutach!!!!!!!!!! BOŻE!!!!!!!!!!!!! Zamorduje Janasa!!! Co za . Matko słów mi brak! 1:0 dla Niemców!!!!
 
Top Bottom