Po prostu sport

+
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaargh !!!!Ech no szkoda... Ale przynajmniej nie bedzie mi za naszych wstyd. Mielismy szczescie, nie wykorzystalismy tego i taki wynik. Glowny winowajca to wg. mnie Dudka - byl swiezy, nie powinien dopuscic do takiej sytuacji. Janas - czesciowo tez - powinien dokonac zmian wczesniej, gdy dokonywal ich Klinsmann. Ale i tak jestem zadowolony. I dumny. Naprawde jestem dumny z reprezentantow Polski.
 
Co za mecz........I co z tego, że Polska przegrała z Niemcami (TYLKO) 1:0. Był to zdecydowanie najciekawszy mecz jaki do tej pory oglądałem. Jeżeli Polacy będą tak zawsze grali to może uda im się zakwalifikować do Euro 2008
 
Szkoda, bo naprawdę chłopaki grali nieźle. Remis - moim zdaniem - jak najbardziej im się należał, ale to niestety nie akcja charytatywna i raczej nikt nie dostaje tego, na co zesługuje, lecz to, co sam sobie wywalczył.Głupio straciliśmy tę bramkę. Uważam, że Janas mógł wcześniej zmienić kilku zawodników, przecież w tych ostatnich minutach oni praktycznie padali na twarz ze zmęczenia na tym boisku.Pochwalić na pewno należy Boruca za kilka fantastycznych interwencji. Gdyby nie on wynik byłby jeszcze gorszy. Poza tym pozytywnie - w moim mniemaniu - zaprezentowali się Bąk, Żewłakow, Jeleń i Smolarek.
 
Tibor said:
Poza tym pozytywnie - w moim mniemaniu - zaprezentowali się Bąk, Żewłakow, Jeleń i Smolarek.
Ja bym dodal jeszcze Baszcynskiego, Bosackiego, Bak tez nie gral zle, Sobolewski przerywal akcje, Radomski tez - kurcze czyzby tym razem mozna bylo pochwalic caly zespol ? :)Edit: Zapomnialem o Sobolewskim i jego czerwonej kartce. Byc moze niepotrzebna, ale wydaje mi sie ze gdyby nie mial wczesniej na koncie kartki i to byla jego pierwsza, to chwalono by go za zatrzymanie niebezpiecznej akcji. Jak dla mnie jego wina nie jest az tak duzo, jak o tym mowia panowie w TVP2 ;-)
 
Kolejny raz, znowu... Ile to już było takich meczy, że w ostatnich minutach traciliśmy gola. Ile już było takich sytuacji, że w 60 minucie 90% zespołu nie mogła już biegać. Ile to już razy pięknie, walecznie i z honorem... przegrywamy. Ile to już razy bramkarz bronił jak w transie i na nic to się nie zdało. I ile razy mieliśmy atakować i walczyć o zwycięstwo, a się broniliśmy. I znowu się zawiodłem. Walczyli, szarpali, ale przegrali. Smutne. No, widać taki już nasz los .
 
Żurawski kolejny mecz zagrał w tragicznym stylu Pozostał nam tylko płacz i zgrzytanie zębami, ale mimo to jestem dumny z postawy większości zespołu, zostawili trochę serca na boisku.
 
Bosacki i Boruc - najlepsi na boisku. Takie jest moje zdanie. Jestem dumny z całej drużyny. Pokazali na co ich stać, zrobili wszystko na co pozawalały im siły, a że tych starczyło na 91 minut to już leżało w kwestii trenera, żeby coś z tym zrobić. Ale tego już komentował nie będę, bo mi szkoda nerwów. Zaśpiewam sobie tylko po cichu:
Nic się nie stało!Polacy, nic się nie stało!Nic się nie staaaaało!Polacy, nic się nie staaaaało.
 
the_witcher.pl said:
Yarpen jak zwykle trafił w sedno . Dodaj jeszcze Żurawskiego.
Żurawski był po prostu bez formy. I tu właśnie była rola trenera aby go jak najszybciej zmienić. Także do Żurawia nie można mieć pretensji, że go Janas na siłę tyle trzymał.
 
Yarpen Zirgin said:
Janasowi już dziękujemy.
Ja chetnie podziekuje Janasowi. Bo nie wiem czy nie mial zlasug w dziesiejszej dobrej grze. Moze i maczal w tym palce ? Jesli pozegnamy sie z Janasem to prawdopodobnie pozegnamy sie z Euro 2008. Janas duzo sie nauczyl, a reprezentacja uczy sie razem z nim. Zmiana selekcjonera = selekcja rozpoczyna sie od nowa. A mi sie juz to znudzilo.
 
LifaR said:
Zmiana selekcjonera = selekcja rozpoczyna sie od nowa. A mi sie juz to znudzilo.
Jak pomyślę o nowym, zmieniającym system i rozpoczynającym selekcję trenerze, to mi się słabo robi . Nie wiem czy Janas powinien zostać, to decyzja PZPNu, ale on coś zbudował, może nie cudo, ale zawsze coś. A jak odejdzie? Po raz kolejny wypalona ziemia na której trzeba coś posadzić. Ja bym się najpierw dwa razy zastanowił.
 
LifaR said:
Yarpen Zirgin said:
Janasowi już dziękujemy.
Ja chetnie podziekuje Janasowi. Bo nie wiem czy nie mial zlasug w dziesiejszej dobrej grze. Moze i maczal w tym palce ? Jesli pozegnamy sie z Janasem to prawdopodobnie pozegnamy sie z Euro 2008. Janas duzo sie nauczyl, a reprezentacja uczy sie razem z nim. Zmiana selekcjonera = selekcja rozpoczyna sie od nowa. A mi sie juz to znudzilo.
Słusznie prawisz. Jednej tylko rzeczy się Janas jakoś nie może nauczyć = zmian na czas. Jeśli to opanuje, to będzie gites.
 
Ja byłem i jestem nadal zdania że nam trzeba zagranicznego trenera w każdej dyscyplinie sportu w której nie potrafimy przełamać pewnej granicy, a jako drugiego/asystetnta dać jakieś młodego Polskiego trenera który uczyłby się od niego, dobry przykład mamy w siatkówce gdzie Lozano robi wyśmienita robote Co do samego meczu to Polska nie zasłużyla na przegrana, sędzia poleciał mimo wszystko w kulki, było widać że sędziuje pod Niemców, pierwsza kartka Sobolewskiego była praktycznie za nic, faul nie był ani w ważnym momencie dla akcji ani za ostry, ale widocznie Niemcy potrzebowały pomocy sędziego aby wygrać z Polakami bo inaczej sobie nie radzili Nie nawidze właśnie takie sędziowanania, pod gospodarza Na brawa zasługuje Smolarek, Jeleń, Boruc i cała obrona która grała naprawde przez 91 min wspaniale, niestety już w ostatniej minucie zabrakło koncentracji ponieważ to dośrodkowanie powinien zatrzymać środkowy obrońca wślizgiem ale nawet się nie ruszył Dalej leżymy z Nasza ofensywa, było kilka ładnych akcji, miedzy innymi ładne prostopadłem podania Żurawskiego (który zagrał mimo że gorzej niż potrafi, ale dużo lepiej od Szymkowiaka), szkoda tylko że ani jedna nie zakończyła się bramka
 
Jak będe mecze ogladał to zostane chyba wiedźminem Geraltem bo mi tyle siwych włosów przybedzie - wstydu nie ma ale mały żal jest ,że zabrakło siły na tą jedną jedyną minutę !
 
MEczyk fajny bo chlopaki sie dlugo 3mali ale mnie jednak nie porwali swoja gra myslalem ze chlopaki beda bardziej agresywni,bedzie presing i walka do upadlego a tu polowa raz grala tak a druga siak...Wielki respect dla Boruca ktory byl chyba najlepszym zawodnikiem w Polskim teamie...Jelen juz pod koniec chodzil zamias biegac,a Smolarek utrzymal pozniom bo walczyl chodz w koncowce juz niemial o co bo cza sie bylo bronic[:/]Wielkie rozczarowanie to postawa Zurawskiego no i reszty reprezetantow...CHLOPAKI!!! "WSADZCIE TA NOGE" A NIE GRAJCIE JAK PANIENKI!!! WKONCU WAM ZA COS PLACA NIE?!ps.Pilkarze ktorzy graja w reprezetacji powini sie czuc zaszczyceni a nie brac kase za gre[:]]kOniEc
 
ArtmedisTBS said:
(...)Jelen juz pod koniec chodzil zamias biegac,a Smolarek utrzymal pozniom bo walczyl chodz w koncowce juz niemial o co bo cza sie bylo bronic[:/](....)
Nie cza mówicz 'cza', cza mówić 'trzeba'...Aż przykro czytać. Sorki, ale nie mogłem się powstrzymać.
 
Diabli nadali...Niestety, nie moge zgodzic sie z opinia, ze Polacy grali dobrze. Bo nie grali. Tak naprawde mielismy jedynie 4-rech (czterech) pilkarzy na boisku: Boruca, Zewlakowa, Smolarka i Jelenia (ten pierwszy i ten ostatni zebrali pochwaly od angielskich komentatorow). Reszta byla albo srednia, albo bezuzyteczna (Krzynowek, Zurawski). Nie wiem tez dlaczego w grugiej polowie zaczelismy bronic wyniku - to bylo bez sensu, remis wcale nas nie ratowal az tak bardzo :/Co zas do trenera. Nie lubie Janasa, ale niech zostanie na dluzej - dopiero po paru latach bedzie go mozna uczciwie ocenic. Zagraniczny trener w przyszlosci? Tak. Ale nie Alberto de Pastucho z Wloskich Alp znany z tego, ze szybko strzyze owce, tylko ktos kto sie na futbolu zna.Ogolnie jestem wsciekly. Troche zaluje, ze nie mam dostepu do polskiej telewizji. Z checia posluchalbym kolejnej rady medrcow, ktora wytlumaczylaby nasza postawe, zjechala sedziego (ktory nie sedziowal pod Niemcow tak bardzo, jak tutaj sie sugeruje) i obarczyla wina za porazke zlosliwy los oraz sejmowa opozycje.... :p No i jeszcze analiza taktyczna Gmocha.To mogloby poprawic moj humor.
 
Ból Głowy said:
Co zas do trenera. Nie lubie Janasa, ale niech zostanie na dluzej - dopiero po paru latach bedzie go mozna uczciwie ocenic. Zagraniczny trener w przyszlosci? Tak. Ale nie Alberto de Pastucho z Wloskich Alp znany z tego, ze szybko strzyze owce, tylko ktos kto sie na futbolu zna.
Jeśli oni maja dostać za awans do 1/8 finału 1 mln zł to lepiej wydać połowe z tego na porządnego trenera który potrafiłby zmobilizować zawodników. Jest różnica gdy trenerem jest Polak a obcokrajowiec, zagraniczny trener ma jednak zawsze więcej respektu wśród zawodników, a jeśli zawodnicy graliby z takim zaangażowanie jak siatkarze to jestem za tym aby zaraz po MŚ zmienić Janasa na obcokrajowca
 
Top Bottom