Po prostu sport

+
A juz mialem nadzieje ze Japonczycy zrobia wszystkim niespodzianke (ale aktualnie Brazylia wygrywa juz 3 : 1 )E: literowka
 
Już 4:1 . A tak liczyłem na Japonię . No nic, mam tylko nadzieję, że Brazylia szybko odpadnie... jakoś ich nie lubię, już wolę Argentynę. A Chorwacja walczy o wyjście z grupy. Chyba ciekawszy mecz, ten z Australią niz Brazylia z Japonią.
 
Apropos błędu z wywaleniem Engela z posady selekcjonera, to się zgadzam, że to był błąd, bo nie był według mnie złym trenerem, tylko mu szczęścia trochę zabrakło w Korei.
 
Słuchajcie, co do kwestii trenerów, to uważam, że jakiego byśmy trenera nie zatrudnili, nawet zagranicznego, to i tak nic nie zrobi skoro nie mamy wystarczającej ilości dobrych piłkarzy, na światowym poziomie. Ale skąd mamy takich mieć, skoro na 40mln Polaków mamy 151tys zarejestrowanych piłkarzy, a tacy Niemcy przy 82mln ludności mają 3,5mln zawodników!Jeśli ktoś czegoś nie zmieni w PZPNie i w całym systemie sportu w Polsce, to przykro mi to mówić ale nic z tego nie będzie. A tu jeszce taki Giertych będzie 4. godzinę WFu zabierał
 
ja mam 10 godzin w-fu wiec nie narzekam ;] a czwarta godzina jest z tego co wiem na zasadzie "jeśli lubisz siatke, to sie zapisujesz na sietke, jesli lubisz kosza, to na kosza" i jest to po lekcjach, ale obowiazkowe... o to ci chyba chodzi Daerdin?? czy u Ciebie w szkole jest normalnie w planie 4 godziny całą klasą??
 
no u mnie w szkole jest to właśnie tak jak powiedziałeś na koniec. Normalnie ujęte w siatce godzin, jako obowiązkowa godzina. Także czasem jest na końcu, a czasem w środku. Ale z tego co wiem, w przyszłym roku ma się to zmienić.
 
No ale co zrobić?? :/ jak taki... hmm... wybitny inteligent jest ministrem edukacji, to za chwile mi jeszcze każą obowiązkową mature z religii robić :/
 
Najśmieszniejsze były te wszelkie demonstracje przeciwko Giertychowi, kiedy był kilka dni i nic jeszcze nie zrobił, czyli nie pokazał się z żadnej strony a wszyscy już go krytykowali, to jest chore.Moim zdaniem on taki zły nie jest, w porównaniu z porzednim o którym rzadko słyszałem, jakby w swoim biurze wegetował, ten częściej robi zmiany, ma plany, na szkodę uczniów nie działa.Niedawno pokazyli manifesty dzieciaków z gimnazjum, imo śmiech na sali.
 
Modest-Vermin said:
Najśmieszniejsze były te wszelkie demonstracje przeciwko Giertychowi, kiedy był kilka dni i nic jeszcze nie zrobił, czyli nie pokazał się z żadnej strony a wszyscy już go krytykowali, to jest chore.Moim zdaniem on taki zły nie jest, w porównaniu z porzednim o którym rzadko słyszałem, jakby w swoim biurze wegetował, ten częściej robi zmiany, ma plany, na szkodę uczniów nie działa.Niedawno pokazyli manifesty dzieciaków z gimnazjum, imo śmiech na sali.
No, nie... Zaprzepaszczasz moją wiarę w człowieka . "Na szkodę uczniów nie działa", taa jasne... No, ale może nie róbmy tutaj takiego zejścia ze sportowej ścieżki, wszak mamy nareszcie 1/8 finałów , i pierwszą wygraną Niemców, która (co mówię z wielkim żalem) należała im się w 100%. Szwedzi nie pokazali dosłownie nic. Ach, że nasi nie wyszli z grupy .
 
Co do Gierka to ten człowiek nie ma pojęcia o edukacji i to jest podstawa do tego aby go wywalić z ministerstwa, co zrobił ? podzielił historie na 2 przedmioty (jestem ciekaw czy zrobi także osobne matury, byłoby ciekawie), odciał 1 wf na koszt historii, która i tak 70% młodzieży przesypia, także nie wiem po co Wywalił porzadnego człowiek z Centrum Kształcenia Nauczycieli bo mu przeszkadzał, a dokładnie był inny od Gierka w sprawie tolerancji (inny w dobrym kontekście) Ten człowiek myśli że nauczy patriotyzmu zmuszając młodzież do nudzenia się w szkole, nigdy w świecie, tym bardziej będzie do czegoś zmuszać tym bardziej młodzież będzie się opierać temu, ale skąd to może wiedzieć Gierek jeśli on nie ma o tym pojęcia ? Zamiast się zająć poważnymi sprawami jak przemoc i narkotyki w szkole to ten ciołek robi różne bzdety nikomu nie potrzebne, a tylko dodaje młodzieży kolejnych problemów - kolejny przedmiot = więcej nauki, stresuWracając do tematu to Niemcy i tak dali Szweda skromna nauczke Powinno być conajmniej 4:1 albo 5:1 ale i tak Argentyni nie przejda i finał będzie Argentyna vs Brazylia
 
PioTRaS said:
odciał 1 wf na koszt historii, która i tak 70% młodzieży przesypia, także nie wiem po co
A ja słyszałem że tylko pomysł który jeszcze nei został rozpatrzony przez te ich komisje, hmm być może nie jestem na bierząco z polityką ostatnio. Przynajmniej Mundial taki nudny nie jest ;]
 
Modest-Vermin said:
PioTRaS said:
odciał 1 wf na koszt historii, która i tak 70% młodzieży przesypia, także nie wiem po co
A ja słyszałem że tylko pomysł który jeszcze nei został rozpatrzony przez te ich komisje, hmm być może nie jestem na bierząco z polityką ostatnio. Przynajmniej Mundial taki nudny nie jest ;]
Nie wiem czy został wprowadzony czy nie, ale na sama myśl o tym że padł taki pomysł chce się zwiewać z tego państwa
 
Nie zawsze mam czas Sprawdzam poczte, postuje na forach odpalam Diablo 2.... :)Ale skoro jesteś taki obcykany w takich tematach to skorzystałem z pomocy, thx
 
Ależ masakra na Portugalia-Holandia! Oglądał ktoś? Myślałem, że ze śmiechu skonam jak sędzia zaczął kartkami sypać. Toż to parodia jakaś była.
 
Top Bottom