Po prostu sport

+
Fakt - szkoda by było. Idą chłopcy jak burza, a jeszcze należy pamiętać, że ograliśmy Serbów do 0, a Brazylia - do 1.Więc kto wie...
 
Możecie mi powiedzieć, o której jutro mecz? O siódmej czy 4:30, czy też może jeszcze jakaś inna godzina? Bo mam ochotę sobie obejrzeć mecz .Aha, chciałem też Was za wczasu uprzedzić, że ja polakom w siatkówce pecha przynoszę - jak oglądam, to przegrywają. Ale w razie czego przy stanie 2:0 dla Brazylii profilaktycznie wyłączę .
 
Bez jaj! Ja jednak licze na Polakow...Zawsze trzeba miec nadzieje ;). Mysleliscie ze wygramy z Bulgaria? PEWNIE NIE :pJuz dzisiaj ;].
 
Gofer31 said:
Bez jaj! Ja jednak licze na Polakow...Zawsze trzeba miec nadzieje ;). Mysleliscie ze wygramy z Bulgaria? PEWNIE NIE :pJuz dzisiaj ;].
Gofciu przeciez gramy z brazylia a nie z bulgarią.Z bulgaria to my juz wygralismy wczoraj.
 
Oglądałem pierwszego seta... 12:25 dla Brazylii... To ja jednak profilaktycznie wyłączę przed stanem 2:0 dla nich...
 
A taka była szansa w drugim secie! W ramach protestu nie oglądam trzeciego... A w ogóle to kto pozwala grać całego seta kontuzjowanemu libero? Nie rozumiem tego.
 
Jakiego protestu!? Kazdy wierny kibic oglada do konca ;[.Szkoda...Naprawde na poczatku mialem nadzieje ze wygraja...
 
Ehh ... kiedy ostatnio Polska reprezentacja zdobyła srebro na mundialu siatkówki? Tak ja na to patrzę Gratulacje za cały turniej chłopaki
 
E, no nic, nie znam się na siatkówce za bardzo, więc powiem tylko szkoda. No i gratulacje, bo przeciez juz za 2 lata olimpiada, a tam może byc jeszcze lepiej .
 
undomiel9 said:
A w ogóle to kto pozwala grać całego seta kontuzjowanemu libero? Nie rozumiem tego.
A ja że jestem siatkarzem to to bardzo dobrze rozumiem czemu gacek grał. Odpowiedz jest prosta:Gacek jest najlepszym libero w Polsce i to ze trener podją decyzje ze bedzie grał z kontuzja to tylko swiadczy o tym ze naprawde chcial wygrac z Brazilią.Napewno tez odbyla sie przed meczem rozmowa Trenera z Libero i Gacek zapewne powiedział że jest w stanie zagrać. Ja np grałem 4 spotkania "zrąbanym" palcem i chciałem grać,jak mnie bardzo bolało to lód w sprayu wszystko załatwiał.Myśle że Polacy przegrywając pierwszego seta przegrali odrazu cały mecz i myśle że wpływ na przegraną pierwszego seta było to że wszyscy zawodnicy niepotrzebnie patrzyli na Gacka.Dekoncentracja i bach do 12.Ale przyznam że Brazilia gra bardzo ładna i szybka siatkówke.Piłka na 6m a rozgrywacz przez 11m na skrzydło ciągnie piłke i to jeszcze szybką i płaską.PS.Duzo chaosu w mojej wypowiedzi
 
jaszczur10 said:
E, no nic, nie znam się na siatkówce za bardzo, więc powiem tylko szkoda. No i gratulacje, bo przeciez juz za 2 lata olimpiada, a tam może byc jeszcze lepiej .
MOZE, ale wcale nie musi ;/. Jak patrze na polski sport, to czesto widzialem takie sytuacje kiedy nasza reprezentacja "w cos tam" byla w jednym sezonie jedna z lepszych druzyn na swiecie, a rok pozniej grali kiepsko ;/. (np. nasze polskie siatkareczki...)
 
Gofer31 said:
MOZE, ale wcale nie musi ;/. Jak patrze na polski sport, to czesto widzialem takie sytuacje kiedy nasza reprezentacja "w cos tam" byla w jednym sezonie jedna z lepszych druzyn na swiecie, a rok pozniej grali kiepsko ;/. (np. nasze polskie siatkareczki...)
No akurat nasze siatkarki to przyklad najgorszy z możliwych, bo po 4 latach obroniły złoto . One zawsze po prostu przygotowywały się do wybranego turnieju, celu który obierały wcześniej. A w sporcie Gofer nic nie musi się stac, ale wszystko polega na szansach, ktore na pewno mamy.A odbiegajac od siatkówki, Małysz właśnie zdobył 3 miejsce w Lillehammer. Szkoda, bo był pierwszy po pierwszej serii. Coś dzisiaj wyjątkowo pechowy dzień dla naszych. Niby sukcesy, a jednak niedosyt .
 
Tak, tu masz racje ;D. Bylem szczerze zaskoczony jak Adam byl pierwszy po pierwszej serii...No ale szkoda. Tak samo Ammann (tak sie pisze?) zaskoczyl mnie pierwszym miejscem na poprzednim konkursie bodajze.
 
Top Bottom