Po prostu sport

+
Jeszcze nie pisałem o meczu naszych siatkarzy to muszę to nadrobić.Według mnie decydujący był drugi set. Bo był bardzo wyrównany. Zwycięstwo w nim na pewno podbudowałoby naszych chłopaków. Szkoda, tym bardziej, że Brazylia wygrała cały mecz zdecydowanie.Małysz oprócz tego, że zajął 3 miejsce, to w kwalifikacjach pobił rekord skoczni. Widać, że jest w dobrej dyspozycji, szkoda bo drugi skok zepsuł. Nie wolno zapominać, że Adam ma na liczniku 29 lat... A od kilku sezonów ciągle jest w czołówce światowej.
 
co do meczu to stało się to czego się obawiałem - chłopaki zamiast zagrać na luzie to za wszelką cenę chcieli wygrać i się za bardzo spięli. a jak dodamy do tego rewelacyjnie grajacych brazylijczyków no to jest pogrom. niemniej bardzo się cieszę z tego medalu i mam nadzieję że lozano teraz nie odejdzie.
 
Meczu całego nie widziałem, ale z tego co słyszę, to jak wyłączyłem to naszym od razu poszło lepiej - ciekawe czemu .A co do skoków - jeśli chodzi o widowiskowość, to się nie umywają nawet do siatkówki. Siada jakiś na belce, odpycha się, jedzie, pach i w powietrzu, leci i ląduje. I tak pokolei, kilkadziesiąt razy... Zasnąć można. I nawet sukcesy Małysza mnie nie przekonują do oglądania ich.
 
Ja tam w ogóle asportowy jestem, acz w ping-ponga gram chętnie - acz na bardzo niskim poziomie, gdyż ledwo co piłkę jestem w stanie zauważyć. Oprócz tego swego czasu dużo i dobrze pływałem - ale przeszło. Obecnie głównie gram w brydża, ostatnio odświeżam znajomość z szachami .
 
Nightmare said:
A co do skoków - jeśli chodzi o widowiskowość, to się nie umywają nawet do siatkówki. Siada jakiś na belce, odpycha się, jedzie, pach i w powietrzu, leci i ląduje. I tak pokolei, kilkadziesiąt razy... Zasnąć można. I nawet sukcesy Małysza mnie nie przekonują do oglądania ich.
Heh, tak można napisac o każdym sporcie, siatkówka cały czas odbijaja i ścinają, piłka nożna latają za jakąś piłką i cały czas kopią, itd . A Małysz mi sprawił już tyle radości i emocji, że teraz sobie może spokojnie skakac i nie będę miał do niego zbyt dużych pretensji .
 
Widzisz, w siatkówce jednak mimo wszystko jest parę podstawowych rodzajów odbić, jest taktyka itd., a ja w skokach nic ciekawego nie widzę - nie sposób wg. mnie rozpoznać kto skacze po stylu, wszystko jest do siebie bliźniaczo podobne. Owszem, jak ktoś to lubi, to niech ogląda i kibicuje naszym, przyda im się. Ale moim zdaniem znacznie więcej emocji dostarcza taki chociażby snooker.
 
W Siatkówce piekne jest:-Zasieg w bloku i w ataku-Szybkosc rozgrywania akcji-Atomowe ataki-Przyjecie w/w ataków-Atak ze środka-"Czapa"W skokach piekne jest:-Dalekie loty-Wysokie odbicie sie z proguW snookerze piekne jest:-"save"(tak to sie chyba nazywa)-maksymalny breakW piłce nożnej piekne jest:-kiwki-goleW bobslejach pikne jest:-Rozbicie sie boba itd.W kazdej dyscyplinie jest coś pięknego,jednym to sie podoba drugim nie ;)
 
Esgaroth said:
Snooker to moja druga ulubiona dyscyplina ;D Uwielbiam to. Szczególnie gre O'Sullivana.
Też lubiłem se czasem popatrzeć na snooker, zwłaszcza na O'Sullivana, Higginsa, czy świętej pamięci Huntera.
 
Też oglądam snookera jeśli mam wolny czas. O'Sullivan gra dość szybko, i często stara się grać widowiskowo, więc przyjemnie się patrzy.
 
Nie znam coprawda nazwisk graczy , ale na snookera również chętnie patrze Wciągneło mnie po igryszkach zimowych w Turynie kiedy grały kobitki. Canada & Swecja , cool
 
krakers said:
Esgaroth said:
Snooker to moja druga ulubiona dyscyplina ;D Uwielbiam to. Szczególnie gre O'Sullivana.
Też lubiłem se czasem popatrzeć na snooker, zwłaszcza na O'Sullivana, Higginsa, czy świętej pamięci Huntera.
Popieram w całej rozciągłości - Hunter i Sullivan to moi ulubieni gracze .
 
Hehe, a ja w pierwszej chwili nawet nie zwróciłam uwagi - snooker, na olimpiadzie, i do tego jeszcze zimowej Ale każdemu może się zdarzyć.Natomiast curling również polubiłam - jak każdą dyscyplinę sportu, kiedy już uda mi się samej zrozumieć zasady (dlatego np. snooker jeszcze mnie nie ciekawi...)
 
Hmmm no to teraz moi drodzy panowie powiedzcie mi jedno. Dyscyplina o którj mówię rozgrywa się na lodzie i przy użyciu takich jakby szczotek i okrągłyhc "żelazek" A oco chodzi w snookerze ?
 
Top Bottom