Po prostu sport

+
Hiszpania pieknie gra...Dyktuje warunki gry i ogolnie rzecz biorac jest znacznie lepsza druzyna niz Niemcy...Mam nadzieje, ze trener naszych zachodnich sasiadow nie zna sie na PR i motywacji ;D
 
IZIMAX3 said:
Myślę , że Niemcy w 2 połowie ,dadzą kontra Hiszpanom ;D :beer:
Obys sie mylila...Musisz przyznac, ze do tej pory Niemcy jakby nie istnieli na boisku...Hiszpanie graja piekny football - radosny i ciekawy...Calym sercem jestem za nimi ;D
 
Wiem, wiem - "wszyscy graja w pilke, ale"...Nie dokoncze co by nie zapeszyc... ;DEDIT: Oj tak od '60 Niemcy cos niebezpiecznie sie obudzili...
 
Maxz said:
Mam pytanie. Czy aby ten temat nie stawał się zbiorowiskiem spamu podczas meczy?
Stal sie - byc moze, ale wybacz, co ma wspolnego ze sportem Twoj post? ;D
 
Hm?Czy ktos tu (poza toba) pisze bez sensu, nie na temat, etc.?PSModzi maja ewent: FINAL_EUROIF FINAL_EURO -> OSTROSC - 50%
 
FirnomirIFRIT said:
Hm?Czy ktos tu (poza toba) pisze bez sensu, nie na temat, etc.?PSModzi maja ewent: FINAL_EUROIF
if FINAL_EURO -> OSTROSC - 50% begin:no warn mode on... ;DPS - mieli event... (czas przeszly liczby mnogiej)
 
SLI said:
SLI said:
Hm?Czy ktos tu (poza toba) pisze bez sensu, nie na temat, etc.?PSModzi maja ewent: FINAL_EUROIF
if FINAL_EURO -> OSTROSC - 50% begin:no warn mode on... ;DPS - mieli event...
SLI said:
Mam pytanie. Czy aby ten temat nie stawał się zbiorowiskiem spamu podczas meczy?
Samospełniająca się przepowiednia...To przez Niego!PSgood_user mode onnon_spam mode on
 
Top Bottom