Po prostu sport

+
Ha! I kolejny rajd którego nie wygra Loeb :) W sobotę rozbił auto :) Nie żebym mu źle życzył, ale wreszcie w WRC zaczyna się dziać. A po 10 oesach Peter Solberg na drugim miejscu za Hirvonenem. Kurcze, szkoda że nie mam teraz nawet czasu pooglądać wieczornych relacji w tv :/ Ale w tygodniu może będzie też jakaś relacja a ja już będę miał może więcej czasu...
 
godblessfiji said:
Ha! I kolejny rajd którego nie wygra Loeb :) W sobotę rozbił auto :) Nie żebym mu źle życzył, ale wreszcie w WRC zaczyna się dziać.
Dokładnie. Loeb o swoją przewagę martwić się nie musi, a za to jest ciekawie: DRUGI (czy trzeci) rajd z innym zwycięzcą niż Loeb. A jakim, nie wiemy jeszcze. Ale stawaim Hirvonena.A w TV leci i Brazylia-Polska w siatę . Bardzo dobra gra w pierwszym secie i prowadzenie 1-0 było, ale niestety jest już remis. 3 seta nie oglądam, oglądam mecz w ręczną. Nieźle- rezerwowy skład, wielu się leczy. Chyba Castellani to niezły jest, przyznam.Polska-Szwecja w ręczną. Remis na razie.
 
Dobrystartkadry said:
A w TV leci i Brazylia-Polska w siatę . Bardzo dobra gra w pierwszym secie i prowadzenie 1-0 było, ale niestety jest już remis. 3 seta nie oglądam, oglądam mecz w ręczną. Nieźle- rezerwowy skład, wielu się leczy. Chyba Castellani to niezły jest, przyznam.
Nie cieszyłabym się tak. Tylko pierwszy set był w miarę, bo zaraz to chyba skończą jak zwykle...
 
Z tego co czytałem to dostał jakimś fragmentem i stracił na chwilę przytomność.Wogóle ostatnio jakaś czarna seria z tego typu wypadkami jest. Przecież niecały tydzień temu w podobny sposób zginął na torze Henry Surtees: http://www.youtube.com/watch?v=V6o8KUwUQJM
 
tia, sprężyna z bolidu barichello. Zdaje się że ważąca 0.8kg...Uszkodzona kosć czaszki, przeszedł operację, obecnie jest w śpiączce i w stabilnym stanie.
 
MadYarpen said:
tia, sprężyna z bolidu barichello. Zdaje się że ważąca 0.8kg...Uszkodzona kosć czaszki, przeszedł operację, obecnie jest w śpiączce i w stabilnym stanie.
"Po prostu sport"No kurde nie za ciekawie to wygląda
 
I nikt nie zauważył, jakie ładne mamy Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce?Po trzech dniach 5 medali, w tym dwa w skokach o tyczce.:)
 
Wojciech Pampucha! Ahahaha!Btw, STOOOO LAAAT, Iwono.Aha, o stopach juz bylo?[size=10pt]Dziękuję, jednak proszę przestać mijać się z tematem.I.[/size]
 
undomiel9 said:
I nikt nie zauważył, jakie ładne mamy Mistrzostwa Świata w Lekkiej Atletyce?Po trzech dniach 5 medali, w tym dwa w skokach o tyczce.:)
Ja zauważyłem tylko, że Bolt znowu poprawił WR. I to nie jeden.Niestety nie miałem telewizora pod ręką żeby oglądać :/I Monika Pyrek ponoć dostała srebrny. Widziałem ją ostatnio w supermarkecie :)
 
Poważnie?W supermarkecie dostała srebrny? :DBolt pojechał; to już jest poza pojęciem, jak on to robi.Myślałam, że jest jakaś granica, poniżej której po prostu się nie da. Nie da i już.A tu się okazuje, że jednak.Wierzę, że to nie jest stymulacja farmakologiczna; że to 'natural born talent'.A Polacy zamknęli Mistrzostwa bardzo ładnie, bodaj 5 miejsce w ogólnej klasyfikacji.Tylko brakowało mi biegaczy. Męska sztafeta jedna była w finale, ale nic z tego nie wynikło.
 
undomiel9 said:
Bolt pojechał; to już jest poza pojęciem, jak on to robi.
Dla mnie też to jest zagadką. Jak koleś, który ma prawie 2 metry wzrostu i prawie 100kg wagi może być taki szybki?Zresztą podobnie było z Mauricem Greenem, który w pewnym momencie bardziej wyglądał jak kulturysta niż jak sprinter.Ale widocznie niektórzy tak mają.
 
Top Bottom